Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Trine 4: The Nightmare Prince – wymagania i najważniejsze informacje

To już czwarta odsłona ciepło przyjętej gry zręcznościowej. Oto szczegóły o Trine 4: The Nightmare Prince.

Trine 4: The Nightmare Prince – informacje ogólne

Gracze kolejny raz liczą na atrakcyjną rozgrywkę pełną ciekawych łamigłówek logicznych. W tym poradniku przekonamy się, czy twórcom udało się spełnić oczekiwania fanów. Oto garść szczegółów. 

  • Producent: Frozenbyte
  • Wydawca: Modus Games
  • Wydawca w Polsce: CDP 
  • Data premiery: 8 października 2019
  • Platformy: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch 
  • Tryby gry: singleplayer i multiplayer
  • Ograniczenia wiekowe: Od 12 lat

Za produkcję gry odpowiada studio Frozenbyte, a wydawcą jest Modus Games. Polską dystrybucją zajmuje się CDP. Premiera Trine 4: The Nightmare Prince miała miejsce 8 października 2019 roku na komputerach osobistych i wszystkich najważniejszych konsolach. Twórcy oferują rozgrywkę zarówno dla pojedynczego gracza, jak i kooperacyjny tryb multiplayer. 

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Uwaga!

Rozgrywka została przeznaczona dla użytkowników powyżej 12 roku życia. Specjalne oznaczenie, który mówi o ograniczeniach wiekowych, znajdziemy w lewym dolnym rogu opakowań z grami. Na odwrocie możemy poznać informację o rodzaju treści niecenzuralnych, jakich można spodziewać się podczas zabawy. Umożliwi to rozsądne zakupy.

Trine 4: The Nightmare Prince – fabuła, mechanika, detale

Fabuła gry dotyczy Księcia Seliusa, którego dręczą koszmary. Pewnego razu bestie widziane w snach przenikają do prawdziwego świata, a sam Selius znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Na jego ratunek rusza trójka bohaterów, których spotkaliśmy już w poprzednich odsłonach serii. Mowa oczywiście o czarodzieju Amadeusie, rycerzu Pontiusie oraz złodziejce Zoyi. Rozpoczyna się niezwykła podróż pełna przygód. 

Mamy do czynienia z produkcją logiczno-zręcznościową, w której będziemy mogli zmieniać bohaterów w dowolnym momencie lub zagrać z towarzyszami rozgrywki w trybie multiplayer. Każda z postaci posiada indywidualny styl walki. Taka mechanika wprowadza do gry dużą różnorodność. Podczas wyprawy nie tylko będziemy musieli pokonać wielu wrogów, ale również sprostać różnym pułapkom i rozwiązać ciekawe łamigłówki. Duże wyzwanie stanowią bossowie. Kluczem do sukcesu jest umiejętne używanie zdolności protagonistów. Będziemy je oczywiście rozwijać w trakcie rozgrywki. 

W Trine 4: The Nightmare Prince mamy do czynienia z grafiką wykonaną w technice 2,5D. Świat gry prezentuje się nadzwyczaj atrakcyjnie i obdarzony został baśniową stylistyką. Wszystkie postacie i lokacje wyglądają doskonale. To samo można powiedzieć o animacjach. Na bardzo wysokim poziomie stoi również ścieżka dźwiękowa. Po raz kolejny usłyszymy świetną muzykę, która w idealny sposób buduje atmosferę tej produkcji. 

Trine 4: The Nightmare Prince – wymagania sprzętowe

Czas poznać oficjalne wymagania Trine 4: The Nightmare Prince. Czy Twój komputer umożliwi komfortową rozgrywkę? Szczegóły na temat minimalnej i rekomendowanej konfiguracji przedstawiamy w poniższej tabeli. 

Nawet nieco starszy komputer powinien poradzić sobie z uruchomieniem rozgrywki. Wystarczy do tego dwurdzeniowy procesor oraz pamięć RAM na poziomie 4 GB. Karta graficzna z niższej półki cenowej również wystarczy, aby móc świetnie bawić się przy Trine 4: The Nightmare Prince. 

Jeżeli jednak zależy nam na wysokich detalach graficznych przy zachowaniu płynnej animacji, powinniśmy sięgnąć po lepsze podzespoły. Szybszy procesor i nowsza karta graficzna pozwolą na doskonałą zabawę. Warto również pamiętać o zasobie 8 GB pamięci RAM. 

Warto wiedzieć!

Jeżeli jednak nasz komputer nie pozwoli nam na komfortową rozgrywkę, warto sięgnąć po konsolową wersję produkcji. PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch to urządzenia, które zapewnią doskonałą zabawę z wygodnym kontrolerem w dłoniach przy wsparciu dużego ekranu. W przypadku konsoli marki Nintendo możemy liczyć na rozgrywkę przenośną. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli zagrać w podróży.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 08:22
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.