Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

The Surge 2 – wymagania sprzętowe i najważniejsze informacje o grze

W tym poradniku poznasz wszystkie szczegóły na temat drugiej części RPG osadzonego w klimacie science-fiction.

The Surge 2 – informacje ogólne

Pierwsza część gry stanowiła niecodziennie połączenie świata osadzonego w przyszłości z mechaniką typu souls-like. Tak ciekawa kompozycja znalazła wielu fanów. Sequel charakteryzuje się podobną tematyką. Czy możemy liczyć na hit? Oto szczegóły tej produkcji. 

  • Producent: Deck13 Interactive
  • Wydawca: Focus Home Interactive
  • Data premiery: 24 września 2019
  • Platforma: PS4, Xbox One, PC
  • Tryby gry: singleplayer i multiplayer
  • Ograniczenia wiekowe: Od lat 18

Za produkcję gry odpowiada studio Deck13 Interactive. Wydawcą jest Focus Home Interactive. Premierę zaplanowano na 24 września 2019 roku. The Surge 2 pojawi się na PC, PS4 oraz Xbox One. Produkcja oferuje zabawę w trybie dla pojedynczego gracza oraz multiplayer.

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Warto wiedzieć!

The Surge 2 to gra przeznaczona wyłącznie dla graczy dorosłych. O wymaganiach wiekowych danej produkcji mówi specjalne oznaczenie PEGI. Znajdziemy je w lewym dolnym rogu opakowania z grą. Na odwrocie podano informacje o rodzaju treści niecenzuralnych zaimplementowanych do gry. W przypadku The Surge 2 pojawia się wiele brutalnych scen. 

The Surge 2 – fabuła, mechanika, detale

W tej części gry ponownie przeniesiemy się w przyszłość. Będziemy świadkami buntu maszyn przeciwko ludziom. Samolot naszego protagonisty rozbija się w mieście Jericho. Po przebudzeniu w zniszczonym więzieniu bohater obserwuje miasto, w którym panuje totalny chaos. Teren opanowują groźne roboty. Na wykreowaną przez gracza postać czeka wiele niebezpieczeństw.

Miasto, po którym podróżuje bohater, składa się z kilku dzielnic i oferuje duży teren do eksploracji. Mechanika gry czerpie inspiracje z popularnej serii Dark Souls. Na gracza czeka, więc cała masa wyzwań w postaci bardzo dynamicznych i brutalnych walk z potężnymi wrogami. Do dyspozycji gracza oddano wiele różnego rodzaju broni oraz elementów opancerzenia. W miarę postępu w grze możliwości protagonisty będą rosły. W trakcie walki z większymi grupami wrogów do pomocy wykorzystamy drona.

Grafika stoi na bardzo wysokim poziomie. Miasto Jericho zostało dopracowane niezwykle dokładnie. To samo można powiedzieć o modelach postaci. The Surge na mocnym PC wyglądał będzie wręcz rewelacyjnie. Klimat science-fiction podkreśla również atrakcyjna ścieżka dźwiękowa. Twórcy stanęli na wysokości zadania.

The Surge 2 – wymagania sprzętowe 

Tak zaawansowana grafika wymaga bardzo mocnych podzespołów komputera. Twórcy gry nie przedstawili nam jeszcze szczegółowych informacji na ten temat. Bazując na dotychczasowych materiałach z rozgrywki, możemy zaproponować przypuszczalną konfigurację. Zamieściliśmy ją w poniższej tabeli. 

Nie ulega wątpliwości, że do gry w The Surge 2 na PC potrzebujemy gamingowego komputera. Prawdopodobnie nawet minimalne wymagania sprzętowe będą uwzględniały bardzo szybki procesor oraz mocną kartę graficzną. Trudno sobie wyobrazić zabawę z grą bez zasobu minimum 8 GB pamięci RAM.

Graczom zależy jednak na najwyższych detalach graficznych i rozgrywce bez spadków animacji. Dlatego warto wybrać procesor Intel Core i7 lub AMD Ryzen 5 o określonej w tabeli specyfikacji. Pomocna będzie również znakomitej jakości karta graficzna. Możliwe, że posiadacze nieco starszych systemów Windows będą mogli również zagrać w The Surge 2. Na oficjalne informacje musimy jednak jeszcze zaczekać. 

Uwaga!

Z pewnością nie każdy komputer z powodzeniem obsłuży grę. Warto jednak zapoznać się z konsolowymi wersjami tej produkcji. Wybór The Surge 2 na PS4 lub Xbox One będzie również znakomitym pomysłem. Rozgrywka z padem w dłoni na dużym telewizorze, który obsługuje technologię 4K, jest gwarantem niezwykle udanej zabawy. Warto wspomnieć, że najmocniejsze wersje konsol to PS4 PRO i Xbox One X.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 22:30
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.