Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

The Sims 4: Kraina magii – wymagania sprzętowe i ważne informacje

Gracze doczekali się kolejnego dodatku do tej popularnej gry. Jak prezentuje się The Sims 4: Kraina magii?

The Sims 4: Kraina magii – informacje ogólne

Nie ulega wątpliwości, że The Sims to jedna z najbardziej popularnych serii gier na całym świecie. Przez wiele lat fani mieli okazję zagrać w przeróżne odsłony. Tym razem producenci zaimplementowali do rozgrywki świat magii i czarów. Oto garść szczegółów. 

  • Producent – EA Maxis
  • Wydawca – Electronic Arts Inc.
  • Data premiery na PC – 10 września 2019 
  • Data premiery na konsolach – 15 października 2019
  • Platformy – PC, PS4, Xbox One
  • Tryb gry –  singleplayer
  • Ograniczenia wiekowe – Od 12 lat

Za produkcję gry odpowiada EA Maxis, a dystrybucją zajmuje się firma Electronic Arts Inc. Gra ukazała się na komputerach osobistych dnia 10 września 2019 roku. Natomiast konsolowa premiera The Sims 4: Kraina magii miała miejsce 15 października. Rozgrywka przeznaczona jest dla pojedynczego gracza. 

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Uwaga!

Dodatek do The Sims 4 o nazwie Kraina magii zawiera treści przeznaczone dla użytkowników od 12 lat. Świadczy o tym specjalna klasyfikacja PEGI. Przy zakupach gier w pudełkach należy zwrócić uwagę na lewy dolny róg opakowania, w którym znajdziemy informację o ograniczeniach wiekowych. Na odwrocie znajdują się szczegóły na temat rodzaju treści niecenzuralnych. W przypadku dystrybucji cyfrowej należy zapoznać się z opisem na stronach sklepu. 

The Sims 4: Kraina magii – fabuła, mechanika, detale

W The Sims 4 trudno jednoznacznie określić fabułę, gdyż to gracz sam ją kreuje. Zakładamy wirtualną rodzinę, a następnie budujemy i urządzamy dom. Zadbamy o odpowiednie relacje zarówno pomiędzy mieszkańcami domu, jak i sąsiadami. Będziemy nawiązywać znajomości, a także postaramy się o pomyślną karierę zawodową naszych simów. 

To oczywiście podstawy gry, jednak dodatek poszerza ją o kolejne możliwości. Simowie otrzymają dostęp do specjalnego portalu, który przeniesie ich do krainy Glimmerbrook. Znajduje się tam miasteczko oraz tajemniczy las. Bohaterowie gry będą mogli nauczyć się różnych zaklęć, które pomogą wyczarować pomocne przedmioty. Ciekawym elementem są eliksirów, dzięki którym można odkryć sposób na nieśmiertelność, czy neutralizację klątwy. Simowie mogą również przyzwać chowańca, smoka, czy wróżkę i w ten sposób zagwarantować sobie ochronę. Dodatek poszerza rozgrywkę o wiele różnych strojów, akcesoriów ubioru i przedmiotów. Dzięki temu gracze ani przez chwilę nie będą się nudzić. 

W grze mamy do czynienia z bardzo atrakcyjną grafiką. Widać to szczególnie w doskonałych projektach postaci i atrakcyjnej dla oka animacji. Doskonale prezentują się również nowe lokacje i przedmioty.  Ponownie usłyszymy charakterystyczny simowy język oraz muzykę, która stale zachęca do rozgrywki.

The Sims 4: Kraina magii – wymagania sprzętowe

Wielu graczy zastanawia się, czy ich komputer poradzi sobie z The Sims 4: Kraina magii. Najważniejsze informacje o konfiguracji sprzętowej przedstawiamy w poniższej tabeli. Sprawdź, czy będziesz mógł zagrać. 

Aby uruchomić grę, nie potrzebujemy gamingowego sprzętu. To doskonała wiadomość dla użytkowników nieco starszych komputerów. Wystarczy dwurdzeniowy procesor o taktowaniu na poziomie 1,8 GHz, który będzie wspierany przez pamięć 4 GB RAM. Nawet słabsza karta graficzna z powodzeniem obsłuży grę. Oczywiście taka konfiguracja sprawi, że będziemy musieli obniżyć jakość detali graficznych, aby uzyskać płynną animację.

Jeżeli jednak oczekujemy najwyższych detali i wysokiej płynności powinniśmy wybrać dużo szybszy procesor oraz lepszą kartę graficzną. Cena tych podzespołów jest obecnie relatywnie niska. The Sims 4: Kraina magii współpracuje z systemami Windows 7 i nowszymi. Warunkiem jest architektura 64-bitowa.

Warto wiedzieć!

Jeżeli Twój komputer nie poradzi sobie z obsługą gry, warto wybrać wersję konsolową. The Sims 4: Kraina magii pojawi się również na PS4 oraz Xbox One. Komfortowa rozgrywka z wygodnym kontrolerem sprawdzi się doskonale, zwłaszcza na dużym ekranie. Niezależnie od wybranej platformy należy pamiętać o konieczności posiadania podstawowej wersji gry.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 17:45
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.