Udostępnij
https://www.morele.net/wiadomosc/superszybkie-supermocne/15146/ 2019-09-05 12:44:59.000000

Superszybkie. Supermocne

Kup kartę graficzną GeForce RTX z serii 20 lub wyposażony w taki układ GPU desktop bądź laptop i odbierz grę Wolfenstein: Youngblood oraz Control. Promocja obowiązuje od 09.07.2019 do 16.09.2019

Uzbrój się w system oparty na karcie NVIDIA® GeForce RTX™ i bądź gotowy do walki z przeciwnikami z alternatywnej rzeczywistości. Niezależnie od tego, czy eksplorujesz inne wymiary, badając „Najstarszy Dom” w grze Control, czy też walczysz o wyzwolenie Paryża z alternatywnej wizji lat 80. w tytule Wolfenstein: Youngblood, karty GeForce RTX zapewnią Ci absolutnie najwyższą jakość wrażeń podczas rozgrywki.

  

 
 
Promocją objęte są również najnowsze karty graficzne GeForce RTX SUPER

Najczęściej zadawne pytania:

P: Kiedy mogę spodziewać się kodu do gry?

O: Kody wysyłane są automatycznie między 14 a 19 dniem kalendarzowym od daty złożenia zamówienia na adres mailowy podany w zamówieniu.

P: Jak dokonać aktywacji kodu?

O: Kody można aktywować aż do 16 października za pośrednictwem STRONY 

P: Oprogramowanie GeForce Experience nie działa poprawnie, nie widzę przycisku Redeem code, co robić?

O: Upewnij się, że odpowiedź na Twój problem znajduje się w oficjalnej sekcji FAQ (w języku angielskim). Jeśli nadal występują problemy techniczne związane z nieprawidłowym działaniem aplikacji, należy zgłosić się bezpośrednio do organizatora promocji jakim jest NVIDIA.

P: Nie otrzymałem kodu, co zrobić?

O: Wiadomość z kluczem może trafić do spamu, prosimy o sprawdzenie czy się tam znajduje. Jeśli nie, to prosimy o kontakt podając w treści numer zamówienia. Wadomość zwrotną otrzymasz do 5 dni roboczych.

 
 
 
 
 
Udostępnij
4,6
9 ocen
46 komentarzy
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (28)

Jeśli złożyłem zamówienie pod koniec czerwca to dostanę kod?
Niestety - w promocji biorą udział tylko produkty zakupione w określonym w zasadach promocji terminie. Tych warunków bardzo pilnuje organizator - Nvidia.

Wojtek z morele.net
Jaka beznadzieja zakupiłem rtx 3 lipca...
Przecież mogłeś oddać kartę, a następnie kupić ją jeszcze raz. Może sklep wysłałby ci ten sam egzemplarz, ale gdy by wpadły.
Kiedy chce zrealizować kod to jest napisane, żebym zaktualizował oprogramowanie GeForce Experience do 3.18 lub nowszej, problem jest w tym, że mam wersje 3.19.0.107. Dodam, że wszystko działa poprawnie, używam tego samego konta, więc nie wiem
w czym jest problem. Proszę o pomoc.
mam to samo
Mam problem z wykorzystaniem kodu, gdy wpisuje kod na stronie to jest napisane, żebym pobrał wersję GeForce Experience 3.18 lub nowszą. Problem jest w tym, że posiadam wersję 3.19.0.107. Proszę o pomoc.
mam taki sam problem
wystarczy uruchomić aplikację kliknąć na swój nickname i przejść do zakładki aktywuj kod
zrealizuj*
Straszna ściema - produkt niedostępny mimo ze mam kod - tylko do wy czerpania zapasów i można się obejść smakiem
U mnie tez nie chciał kod zadziałać jak wpisywałem go ręcznie w GeForce Experience trzeba go skopiować przez ctrl+c i wkleić przez ctrl+v . Gry zaraz pojawiły się (29.07.19) na koncie czyli są nadal dostępne :)
Kupiłem kartę palit rtx 2070super, biorącą udział w promocji w wymaganym terminie i do dzisiaj nie otrzymałem kodów na gry... minęło ponad 19 dni od złozenia zamówienia.
Marku, sprawdzałeś w folderach spam, oraz oferty?
Jeśli i tam nie znajdujesz kodów, napisz proszę do nas korzystając z linku: https://www.morele.net/info/napisz_zapytanie/ z prośbą o przebicie na marketing, opisem i podaniem swojego numeru zamówienia.

Pozdrawiam
Wojtek z morele.net
Udało się komuś skorzystać i pobrać grę. K.. wyczyn alpinisty. To kod stracił ważność, to inne pierdoły. Po co ten cyrk.
Zasady pobrania gry są zbyt skomplikowane. Otrzymałem gratulację z NVidii, a gry dalej nie mogę pobrać. Są tylko linki na inne strony. Na koncie Steam pojawiło się info kod jest nieaktualny.
Witam. Na powyższe odpowiem sam. Dzisiaj wszystko przebiegło pomyślnie. Należy kierować się z instrukcją na stronie nVidii, a kody kopiować, dziwne, że przepisany odrzuca się jako nieaktualny. Logujemy się na stronie Bethesda. Pozdrawiam.
Kupiłem grafikę 23 lipca , dziś jest 19 sierpnia in nic. Kodów dalej nie ma.
Maksymilianie, a sprawdzałeś folder spam na swojej skrzynce? (najlepiej zrobić to ręcznie bo wyszukiwarki nie przeglądają w maili w spamie).
Jeśli mimo to nie znalazłeś kodu, napisz do nas z podaniem numeru zamówienia i prośbą o przebicie na marketing:
https://www.morele.net/info/napisz_zapytanie/

Wojtek z morele.net
zamówiłem karte rtx 2070 15.08 a otrzymałem do rąk od kuriera 19.08 i mam pytanie czy kody wysyłane są w przeciągu 14 -19 dni od zlozenia zamówienia czy między 14 a 19 dniem miesiąca?
Liczy się od daty złożenia zamówienia :)

Wojtek z morele.net
Na stronie tej karty graficznej: Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 2070 Super Windforce OC 8GB GDDR6 (GV-N207SWF3OC-8GC) jest napisane, że promocja trwa do dnia 18.08 jednak powyżej napisane jest że do 16.09. Czy jeżeli zamówiłem ją dzisiaj to dostanę te gry?
Podpinam się pod pytanie.
Wyglada na to ze daty zostały zaktualizowane bo na w/w stronie widnieje już tez informacja ze do 16.09
czy kody sa jeszcze dostepne ?
rtx 2080 super gaming oc od Gigabyte zamówiony 6 sierpnia, 26. złożyłem zapytanie, a dziś jest 31. i dalej nie dostałem kodów sprawdzałem poczte i spam i pusto
Kamilu, napisz do nas z opisaniem Twojego problemu i numerem zamówienia na stronie: https://www.morele.net/info/napisz_zapytanie/ z prośbą o kontakt z działem marketingu.

Wojtek z morele.net
Czy dostanę kod jeżeli zamówiłem karte przez allegro ?
Niestety zamówienia realizowane na Allegro nie obejmują promocji.

Wojtek z morele.net
Zamówienie z kartą złożyłem 29 sierpnia, mam nadzieję, że kod dojdzie :)
Na pewno dojdzie :)
Gdyby były z tym problemy - sprawdź spam i ewentualnie napisz do nas pod linkiem: https://www.morele.net/info/napisz_zapytanie/ z prośba o przebicie na Marketing.

Wojtek z morele.net
Kupiłem RTX 2080 super w wersji MSI Gaming X Trio. Dostałem informację, że kodów nie ma, natomiast promocja trwa dalej. Więc dostanę kod od Państwa czy też nie ?
Dostałem drugi kod: R39PgvO9uaBzCEWjvAYnFMnl łap ktoś :)
Kod do gry musicie wkleić w programie Geforce Experience, a nie przez stronę nvidia. Na stronie pomimo zainstalowaniu programu cały czas wyświetla się informacja, że musisz zainstalować program, nawet jeśli już to zrobiłeś. Musicie kliknąć w nazwę konta --> realizuj. Dalej jakoś już pójdzie.
Co jeśli nie dostałem kodu ?
Napisz proszę do nas pod linkiem: https://www.morele.net/info/napisz_zapytanie/ z prośbą o przebicie na Marketing. W treści podaj swój numer zamówienia i opisz sprawę.

Wojtek z morele.net
Czy jeżeli kupię kartę graficzną dzisiaj to dostanę jeszcze kod do gier czy pula kodów już została wyczerpana?
Kody jeszcze są :)

Wojtek z morele.net
Karta objęta promocją zakupiona i opłacona 13.09 jednak FV wystawiona 17.09 czy otrzymam kod?
Od jakiego nadawcy dostaje się maila z kodem?
Kody wysyłane są z maila [email protected]
Nie dostałem email a z kodem już prawie 2 miesiące co teraz?
Nie dostałem email z kodem co teraz mam zrobić?
Lel, zakupiłem kartę w czerwcu, w lipcu dopiero pojawiła się ta promocja, zaś wczoraj przyszedł do mnie kod nie wiadomo czemu. W każdym razie spoko prezent, dzięki. :D
Dopiero teraz się zorientowałem, że mam kod na mailu :((. Kod stracił ważność. :(