Udostępnij
https://www.morele.net/wiadomosc/sprawdz-nowosci-od-steelseries/16149/ 2020-02-21 10:02:48.000000

Sprawdź nowości od SteelSeries

Do gry właśnie wkraczają nowi zawodnicy. Poznaj nowe peryferia SteelSeries - myszkę Rival 3 oraz klawiatury Apex 3 oraz Apex 5. Już dostępne w regularnej sprzedaży.

 

SteelSeries Rival 3

Myszka wykorzystując tę samą najnowszą technologię, co profesjonalna linia produktów do gier, w tym genialne oświetlenie Prism, nowy czujnik zorientowany na wydajność i nierzeczywisty poziom trwałości, Rival 3 został stworzony do gier. Ciesz się prawdziwym śledzeniem 1 do 1 w lekkim czujniku zaprojektowanym specjalnie dla Rival 3. Dzięki zakresowi od 100 do 8500 CPI (liczba na cal) możesz grać z niesamowitą dokładnością, szybkością i konsekwencją. Wbudowana pamięć pozwala na zapisanie wskaźnika odpytywania, skrótów klawiszowych i 5 CPI bezpośrednio na myszy, dzięki czemu łatwo jest mieć idealne ustawienia od gry do gry i poza domem.

SteelSeries Apex 3

Wodoodporny Apex 3 to pełnoprawna klawiatura do gier stworzona przez połączenie najnowocześniejszej technologii SteelSeries z kolekcją funkcji przeznaczonych dla graczy. Wybieraj spośród wspaniałych tęczowych efektów RGB, swoich ulubionych schematów kolorów, a nawet reaguj na atak. Spersonalizuj oświetlenie, aby pasowało do każdego stylu. Przełączniki o niskim współczynniku tarcia zapewniają niemal bezgłośne użytkowanie i niezrównaną trwałość, z gwarancją wydajności dla ponad 20 milionów naciśnięć klawiszy.

SteelSeries Apex 5

Apex 5 łączy w sobie gładkość przełącznika membranowego z dodatkową trwałością, wydajnością i satysfakcjonującym dotykowym kliknięciem niebieskiego przełącznika mechanicznego, aby zapewnić najwyższą jakość gry, w której nie musisz wybierać między sobą. Dostosuj ekran OLED do swoich ulubionych gifów, wyświetlaj informacje o grze w locie, przychodzące wiadomości Discord, ustawienia i nie tylko. Podkładka pod nadgarstki to idealne akcesorium do klawiatury, z prostym rozwiązaniem magnetycznym do łatwego i bezpiecznego mocowania, pełną obsługą dłoni i trwałym miękkim wykończeniem, dzięki czemu możesz pisać i grać tak długo, jak chcesz.

 

Udostępnij
2,3
18 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)