Udostępnij
Skomentuj
https://www.morele.net/wiadomosc/sluchawki-logitech-z-serii-pro-juz-w-regularnej-sprzedazy/15212/ 2019-08-12 16:50:48.000000

Słuchawki Logitech z serii PRO już w regularnej sprzedaży!

Wybierz słuchawki zaprojektowane przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Słuchawki Logitech z serii PRO już w regularnej sprzedaży. Dla profesjonalistów, od profesjonalistów.

Zestaw słuchawkowy do gier Logitech G PRO jest wynikiem ścisłej współpracy z wieloma profesjonalnymi graczami grającymi w różne gatunki gier. Usłysz każdy strzał, umiejętność, krok dzięki świadomości pozycyjnej i przestrzennej, której potrzebuje każdy profesjonalny gracz. Bądź w ciągłym kontakcie ze swoją drużyną i ciesz się krystalicznie czystymi poleceniami głosowymi. Zestaw słuchawkowy PRO został zaprojektowany wraz z profesjonalistami i stworzony do wygrywania.

 

Słuchawki Logitech G PRO Gaming Headset

Cena: 399,00 zł

Słuchawki Logitech G PRO X Gaming Headset

Cena: 499,00 zł

 

Promocja związana z przedsprzedażą została zakończona

 

Odbierz limitowany stojak pod słuchawki Logitech!

 

Limit sztuk:

• 20 dla modelu Logitech G PRO

• 20 dla modelu Logitech G PRO X

 

Stojak na słuchawki Logitech, biorący udział w promocji otrzymasz za darmo tylko w zestawie ze słuchawkami Logitech G PRO lub Logitech G PRO X zakupionymi w morele.net. Stanowią one nierozdzielne komplety. W razie zwrotu jednego z produktów zwrócić należy również drugi.

 

Wybierz słuchawki zaprojektowane przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Dla pierwszych 20 zamówień headsetu Logitech PRO oraz PRO X, otrzymasz w zestawie stojak na słuchawki! Przedsprzedaż trwa do 9 sierpnia 2019 roku. Liczba headsetów w przedsprzedaży jest ograniczona. Stojak na słuchawki Logitech, biorący udział w promocji otrzymasz za darmo tylko w zestawie ze słuchawkami Logitech G PRO lub Logitech G PRO X zakupionymi w morele.net. Stanowią one nierozdzielne komplety. W razie zwrotu jednego z produktów zwrócić należy również drugi.

Udostępnij
4,4
17 ocen
9 komentarzy
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (4)

Zaraz, zaraz. Jaki gaming, jak ja tu nie widzę żadnego podświetlenia. Jak coś może być gamingowe, jak nie ma podświetlenia led rgb?
Ano może być, nie każdy preferuje dyskotekę na swoim biurku ;)
Kamila - bluźnierca!
:D
Jak się nie świeci to nie kupuje.
nie wszystko musi mieć ledy i wyglądać jak lampki choinkowe
Ci co myślą że to na serio ten komentarz to chyba nowi w internetach XD
Kiedy można spodziewać się dostawy?
Planowo wysyłka słuchawek rozpocznie się 8-go sierpnia :)