Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

SEYSSO GOLD - najważniejsze parametry, czy warto?

SEYSSO GOLD to luksusowa linia szczoteczek sonicznych, które dedykowane są najbardziej wymagającym użytkownikom.
739 zł

Biorąc pod uwagę zakup szczoteczki SEYSSO GOLD, opinie, testy i parametry techniczne to kwestie, które zdecydowanie warto zgłębić. Trudno jednak nie zauważyć, że zarówno SEYSSO GOLD WHITE szczoteczka soniczna, jak i urządzenie w wersji BLACK cieszą się ogromną popularnością i bardzo dobrymi rekomendacjami użytkowników. Wynika to zarówno z ich doskonałych parametrów, jak również z dopracowanego designu i szerokiego wyboru programów działania. Oczywiście jest jedna kwestia, która także zwraca uwagę, jeśli chodzi o szczoteczkę SEYSSO GOLD WHITE – cena. Jest to jednak urządzenie najwyższej klasy, a w koszt zakupu wliczone są także akcesoria i końcówki wymienne.

SEYSSO GOLD – dostępne programy czyszczenia

Zarówno szczoteczka soniczna SEYSSO GOLD BLACK, jak również WHITE, to urządzenia, które wyposażono w aż pięć różnych programów czyszczenia. Tak szeroka funkcjonalność umożliwia dopasowanie trybu działania do preferencji użytkowników, jak również do kondycji ich zębów oraz dziąseł. Szczoteczki z linii SEYSSO GOLD oferują:

  • Program WHITE – intensywny program działania, który wprawia szczoteczkę w drgania o częstotliwości do 96 tysięcy na minutę. Tak silne działanie soniczne powoduje skuteczne usuwanie zabrudzeń i przebarwień, a szczególnie przy jednoczesnym użytkowaniu końcówek Whitening.
  • Program Polish – jest to tryb dbający o rozjaśnienie i wypolerowanie szkliwa. Czas jego trwania to 60 sekund, a częstotliwość drgań szczoteczki wynosi 90 tysięcy na minutę.
  • Program Clean – jest to podstawowy program czyszczenia, który idealnie nadaje się do codziennego stosowania. Podczas jego trwania, szczoteczka wykorzystuje do 82 tysięcy drgań na minutę.
  • Program Gum Care – delikatny i subtelny program do masażu dziąseł. Ma na celu poprawę ich ukrwienia, ale też ich oczyszczenie. Tryb ten trwa 3 minuty, a szczoteczka wykorzystuje do 70 tysięcy drgań na minutę.
  • Program Sensitive – bardzo subtelny program, który dedykowany jest osobom o wrażliwych zębach i dziąsłach, a także osobom uskarżającym się na nadwrażliwość i choroby dziąseł. Tryb ten trwa 2 minuty, a szczoteczka pracuje wówczas z częstotliwością do 60 tysięcy drgań na minutę.

SEYSSO GOLD WHITE – końcówki wymienne

  • SEYSSO GOLD WHITE Anti-plaque – to końcówki wymienne do szczoteczki SEYSSO GOLD WHITE, które są odpowiednie do codziennej higieny jamy ustnej. Ich włókna wykazują wysoki stopień elastyczności i trwałości, a przy tym pozostają delikatne dla dziąseł. Końcówki te są wyposażone w niebieskie włókna wskaźnikowe, które odbarwiają się po czasie, sygnalizując stopień ich zużycia, a to ułatwia regularną wymianę końcówek.
  • SEYSSO GOLD WHITE WHITEning – są to końcówki wymienne do szczoteczki SEYSSO GOLD WHITE. Ich zaletą jest skuteczne działanie oczyszczające i przywracające zębom naturalną biel. Specyficzny kształt i ułożenie włosia ułatwia usuwanie osadów nazębnych i drobnych przebarwień.

1d962c85b0f992d3fa81309c66cbafb8.png

SEYSSO GOLD BLACK – końcówki wymienne

  • SEYSSO GOLD BLACK Anti-plaque – końcówki wymienne do szczoteczki SEYSSO GOLD BLACK. Są odpowiednim wyborem do codziennego użytkowania. Włókna tych końcówek bardzo dokładnie przylegają do powierzchni zębów, a dzięki temu starannie usuwają płytkę nazębną i pozostałości jedzenia.
  • SEYSSO GOLD BLACK Whitening – końcówki do szczoteczki SEYSSO GOLD BLACK. Będą odpowiednim wyborem do pielęgnacji wybielającej zęby. Dopracowany design, wyśrubowane parametry, aż pięć programów czyszczących i łatwa dostępność końcówek wymiennych w odpowiednich kolorach to czynniki, które decydują o popularności serii SEYSSO GOLD.
Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 08:06
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.