Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Ranking śpiworów - TOP 10 najczęściej wybieranych. Który najlepszy?

Prezentujemy ranking top 10 śpiworów, które zyskały największe uznanie wśród naszych klientów.

Spis treści:

  1. Jaki śpiwór wybrać?

Ranking śpiworów to czytelna lista topowych modeli śpiworów, które są najczęściej kupowane i najlepiej oceniane przez naszych klientów. To modele od znanych i cenionych marek, które charakteryzują się znakomitymi parametrami i rozsądnymi cenami. Każdy z nich jest bestsellerem w tej kategorii – lista top 10 to najlepsze i najczęściej kupowane śpiwory w całej naszej ofercie.

Jaki śpiwór wybrać?

Chociaż z pozoru zakup śpiwora nie wydaje się trudny, to w rzeczywistości jest to kluczowy element ekwipunku, który należy dobrać z ogromną starannością. Śpiwór musi być nie tylko wygodny i estetyczny, ale przede wszystkim odpowiednio ciepły. Przed zakupem warto przeanalizować modele śpiworów, które trafiły do naszego rankingu oraz zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów technicznych. Poszczególne śpiwory różnią się od siebie nie tylko ceną, ale także wymiarami (na przykład 195 x 72 lub 215 x 80-85). Ogromne znaczenie ma rodzaj zastosowanego wypełnienia (poliester, puch, mikrowłókno) oraz zakres temperatur, dla którego zaprojektowano wybrany śpiwór. Duże znaczenie może mieć również renoma producenta (popularne marki w tej kategorii to: Coleman, Frendo czy Perfect) oraz kształt śpiwora (mumia, koperta). Nie bez znaczenia są gabaryty śpiworów po złożeniu (im mniejszy pakunek, tym wygodniejszy transport) oraz ich całkowita waga.

Wybór śpiwora to odpowiedzialne zadanie – to kwestia wygody i bezpieczeństwa podczas biwakowania. Jeśli nie wiesz, na który model się zdecydować, sięgnij po nasz ranking topowych śpiworów i wybierz spośród nich odpowiedni model dla siebie.

Udostępnij
3,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 10:57
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.