Udostępnij
Skomentuj

Ranking kijów trekkingowych - najczęściej wybierane. Które najlepsze?

Trekking cieszy się niesłabnącą popularnością. Długie piesze wędrówki po wyżynach i górach to świetny sposób na relaks i aktywność fizyczną

Wybór kijków do trekkingu warto poprzedzić rzutem oka na nasz ranking topowych modeli akcesoriów tego typu, ale nie tylko tym. Przed zakupem warto również dobrze zastanowić się, jakie są nasze indywidualne kryteria zakupowe. Dla wielu osób to właśnie cena może mieć największe znaczenie i wówczas warto zorientować się, które kije mają dobrą cenę, a jednocześnie oferują wysoką jakość wykonania. Nie bez znaczenia może okazać się również marka producenta oraz materiał, z którego wykonano kijki. Warto zwrócić uwagę również na liczbę segmentów w kijkach, całkowitą długość oraz długość po złożeniu (jeśli decydujemy się na model składany). Dość istotna jest także waga całkowita kijków, które przecież trzeba będzie przy sobie nosić przez cały czas trwania wycieczki.

Zakup kijów trekkingowych to wydatek minimum kilkudziesięciu złotych, ale są i droższe modele kijków. Warto jeszcze przed zakupem określić dostępny budżet i upewnić się, czy wybrany model kijków cieszy się dobrymi opiniami i zajmuje dobre miejsce w naszym rankingu topowych modeli kijów do trekkingu.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 20:35
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.