Udostępnij
Skomentuj
https://www.morele.net/wiadomosc/otrzymaj-darmowe-gry-i-programy-za-zakup-komputera-z-procesorem-intel/15621/ 2019-10-24 09:34:34.000000

Otrzymaj darmowe gry i programy za zakup komputera z procesorem Intel

Kupując dowolny komputer stacjonarny Morele.net z procesorem Intel Core z serii i5, i7 lub i9 otrzymasz darmowe gry: Total War: Three Kingdoms, Frostpunk i nie tylko. Wartość wszystkich dodatków to ponad 350 USD. Promocja obowiązuje do 30.09.2019 r. lub do wyczerpania ilości kodów biorących udział w promocji.

Aby skorzystać z promocji:

1. Kup dowolny komputer stacjonarny Morele.net z Intel Core i5, i7 lub i9 do 30 września 2019 r.

2. Między 14 a 19 dniem od odbioru zamówienia otrzymasz na adres e-mail, z którego dokonano zamówienia KLUCZ GŁÓWNY do promocji.

3. Przejdź do witryny internetowej softwareoffer.intel.com/Redeem i wprowadź swój KLUCZ GŁÓWNY do 31 października 2019 r.

4. Wypełnij krótką ankietę i kliknij opcję „Wyślij”.

5. Wybierz jeden z dostępnych produktów z działu oprogramowania. Kliknij „Instaluj” i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby móc korzystać z nowej aplikacji.

 

Total War: THREE KINGDOMS

Total War: THREE KINGDOMS to pierwsza część z obsypanej deszczem nagród serii gier strategicznych odtwarzających imponujących rozmiarów konflikt w starożytnych Chinach. Porywająca kampania turowa z takimi elementami jak rozbudowa imperium, sprawowanie rządów i toczenie bitew w czasie rzeczywistym sprawiają, że Total War: THREE KINGDOMS jest zupełnie nową odsłoną serii umiejscowioną w epoce bohaterów i legend.

Frostpunk

„Frostpunk” to gra o społeczności walczącej o przetrwanie. Stoją za nią twórcy tytułu „This War of Mine”. Wcielasz się w rolę władcy ostatniego miasta na Ziemi, który musi zajmować się zarówno jego mieszkańcami, jak i infrastrukturą. Jakie decyzje podejmiesz, aby ocalić podopiecznych od zagłady? Co uczynisz, gdy rozwój wydarzeń osiągnie punkt krytyczny? I kim się staniesz w trakcie walki o przeżycie?

 

 Warhammer The End of Times: Vermintide

W Vermintide gracz wciela się w jednego z pięciu bohaterów, których zadaniem jest obrona miasta Ubersreik. Każdą z postaci cechuje inny styl gry, umiejętności, ekwipunek oraz wyjątkowa osobowość. Gracze muszą wykorzystać te indywidualne cechy i współpracując ze sobą przetrwać inwazję Skavenów - odrażającej szczuropodobnej rasy, która gnieździ się w podziemnych kryjówkach. Walka o Ubersreik toczy się w wiernie odwzorowanych lokacjach, począwszy od szczytu Wieży Magnusa na czeluściach Pod-Imperium skończywszy.

 

 Killing Floor: Incursionto

Killing Floor: Incursionto kompletna, wielogodzinna przygoda fabularna stworzona z myślą o rzeczywistości wirtualnej. Podróżuj przez rozmaite środowiska – solo lub w trybie kooperacji z partnerem – od przerażających wiejskich gospodarstw aż po paryskie katakumby i dowiedz się, kto (lub co) stoi za zagrożeniem ze strony Zedów. Odkrywaj obfitujący w detale świat i walcz o życie, mając do dyspozycji pistolety, strzelby, siekiery, a nawet... oderwane kończyny. Dowiedz się, co knuje Horzine Corporation, i uważaj, komu ufasz.

 

 VEGAS Movie Studio 16 Platinum

VEGAS Movie Studio 16 Platinum oferuje najbardziej rozbudowany zestaw funkcji. Twórz piękne filmy na profesjonalnym poziomie w szybki i intuicyjny sposób, posiłkując się dedykowanymi trybami edycji pomocnymi w trakcie pracy z programem. Możesz również włączyć rozbudowany tryb zawierający kompletny zestaw profesjonalnych narzędzi, w tym choćby zaawansowaną opcję śledzenia ruchu czy stabilizację obrazu, aby pracować jeszcze szybciej. Tnij i montuj swoje pomysły w locie za pomocą dynamicznych narzędzi kadrowych.

 

 Music Maker 2019 PLUS

Produkcja muzyczna stała się o wiele prostsza dzięki narzędziu Music Maker Plus Edition. Stwórz dostosowany do swoich potrzeb program Music Maker, korzystając z dołączonych pętli, instrumentów i funkcji. Łącz modułowo gotowe melodie i beaty, aby komponować zupełnie nowe i unikalne utwory. Wszystkie pętle Music Maker są dostępne w siedmiu odmiennych tonacjach i stanowią efekt inspiracji szeroką gamą gatunków muzycznych. Poznaj wysoce zaawansowane oprogramowanie do produkcji muzyki, przeznaczone zarówno dla profesjonalistów jak i początkujących. Komponuj w inspirujący, prosty i ciekawy sposób, korzystając z szeregu pomocnych narzędzi oraz intuicyjnych funkcji.

 

 StarTrek Online

Oferta specjalna: Otrzymaj treści do gry o wartości 25 USD!

Star Trek Online to ciesząca się ogromnym uznaniem bezpłatna gra typu MMORPG. Eksploruj historię oraz rozszerzone uniwersum Star Trek w przestrzeni i na ziemi, w towarzystwie kapitanów, załóg i statków kosmicznych, które można dowolnie personalizować.

 

 Warframe

Oferta specjalna: Pobierz dodatki o wartości 29,99 USD!

Byli znani jako Tenno. Wojownicy miecza i pistoletu – mistrzowie zbroi Warframe. Ci, którzy przetrwali dawną wojnę, dryfowali samotnie wśród ruin. Teraz znów są potrzebni. Frakcja Grineer wraz z ogromną armią rozprzestrzenia się po całym układzie słonecznym. Echo wezwania odbija się pośród gwiazd, wzywając Tenno do pewnego starożytnego miejsca. Potrzebują Twojej pomocy.

Najczęściej zadawane pytania:

Czy wszystkie komputery na Morele.net biorą udział w promocji?

Nie, w promocji biorą udział tylko fabrycznie nowe komputery marki Morele.net wyposażone w procesor Intel Core i5, i7 lub i9. Produkty dostępne są tutaj.

Jak otrzymam Klucz Główny?

Klucz główny otrzymasz między 14 a 19 dniem od odbioru zamówienia na adres e-mail z którego dokonano zamówienia.

Nie otrzymałem Klucza Głównego, co robić?

Jeśli nie otrzymałeś Klucza, proszę wpierw ręcznie sprawdzić folder SPAM w swojej skrzynce e-mail. Jeśli mimo to nie znajdujesz Klucza, napisz do nas w formularzu: www.morele.net/info/napisz_zapytanie/ opisz swój problem, podaj numer zamówienia i poproś o kontakt z Działem Marketingu.

Do kiedy muszę wykorzystać Klucz Główny?

Klucz Główny można aktywować najpóźniej 31 października 2019 r. po tym czasie Klucze przestają być aktywne i przepadają.

Czy mogę otrzymać kilka Kluczy Głównych do jednego zamówienia?

Nie. W jednym zamówieniu można otrzymać tylko jeden Klucz.

 

W promocji obowiązuje Regulamin

Oferta ważna do 31 październik 2019 lub do wyczerpania zasobów. Firma Intel zastrzega sobie prawo do zastąpienia tytułów w ofercie innymi o takiej samej lub większej wartości. Niektóre tytuły mogą nie być dostępne dla wszystkich użytkowników z powodu ograniczeń wiekowych. Oferta może zostać zmieniona, anulowana lub zawieszona w dowolnym momencie, z jakiegokolwiek powodu, bez uprzedzenia, według uznania firmy Intel, jeśli zasady uczciwości zostały naruszone, czy to z powodu błędu ludzkiego, czy technicznego.

Sponsorem oferty jest Intel Corporation, 2170 Mission College Blvd., Santa Clara, CA 95054, USA.  Aby skorzystać z oferty, musisz zakupić produkt kwalifikowalny w okresie promocji, wpisać klucz główny dostarczony przez uczestniczącego sprzedawcę detalicznego i odpowiedzieć na kilka pytań ankietowych (można to zrobić również anonimowo). Informacje przesyłane przez użytkownika są gromadzone, przechowywane, przetwarzane i używane na serwerach w USA.   Aby uzyskać więcej informacji na temat szczegółów oferty, kryteriów kwalifikacji i wykupu oraz zasad dotyczących ochrony danych, skontaktuj się z uczestniczącym sprzedawcą lub wejdź na stronę https://softwareoffer.intel.com/offer/19Q3-34/terms

Copyright © 2019 Intel Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Intel i logo Intel są znakami towarowymi Intel Corporation lub podmiotów zależnych firmy w Stanach Zjednoczonych i (lub) innych krajach. Inne nazwy, loga i marki mogą być zastrzeżone jako własność innych podmiotów.

Udostępnij
5,0
9 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)