Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Mutant Year Zero: Seed of Evil - wymagania sprzętowe i ważne szczegóły

W tym poradniku przedstawimy szczegóły na temat dodatku do ciekawej gry RPG Mutant Year Zero: Road to Eden.

Mutant Year Zero: Seed of Evil – informacje ogólne

Jak sama nazwa mówi, w grze wcielimy się rolę mutantów. Dodatek stanowi kontynuację opowieści, którą poznaliśmy w podstawowej wersji gry. Czym zaskoczy nas to rozszerzenie? Oto podstawowe informacje.

  • Producent: Donkey Crew
  • Wydawca: Donkey Crew
  • Data premiery na PC, Xbox One i Nintendo Switch: 30 lipca 2019
  • Data premiery na PS4: 6 sierpnia 2019
  • Platforma: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch
  • Tryb gry: singleplayer
  • Ograniczenia wiekowe: Od 16 lat

Za produkcję i dystrybucję gry odpowiada studio Donkey Crew. Mutant Year Zero: Seed of Evil pojawiło się na PC, PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Posiadacze wszystkich platform od 6 sierpnia mogą cieszyć się tym niezwykle ciekawym dodatkiem.

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Warto wiedzieć!

Mutant Year Zero: Seed of Evil podobnie jak podstawowa wersja gry, przeznaczona jest dla użytkowników, którzy ukończyli 16 lat. Specjalne oznaczenie, które informuje o tym, do jakiej grupy wiekowej skierowana jest gra, znajdziemy w lewym dolnym rogu opakowania. Na odwrocie znajduje się informacja o tym, jakiego rodzaju treści niecenzuralne zawarte są w rozgrywce. W omawianej produkcji mamy do czynienia z przemocą i wulgarnym językiem.

Mutant Year Zero: Seed of Evil – fabuła, mechanika, detale

Fabuła rozszerzenia wyjaśnia zagadnienia, jakie zostały przedstawione w końcowych scenach podstawowej wersji gry. Bohaterowie stają przed zadaniem rozwikłania tajemnicy niebezpiecznych dla ludności korzeni, które oplatają ich bazę. Gracz wyrusza w podróż pełną niezwykłych przeżyć. Czy uda Ci się powstrzymać groźną roślinę?  

Ponownie mamy do czynienia z RPG, który stawia przede wszystkim na taktyczną walkę. Ogromne znaczenie ma również eksploracja postapokaliptycznego świata, w którym nie zabraknie zróżnicowanych lokacji. Będziemy oczywiście zdobywać zasoby i stale ulepszać możliwości naszego protagonisty. Walka odbywa się w systemie turowym i wymaga strategicznego myślenia. Należy podkreślić, że w rozszerzeniu wrogowie stawiają przed graczem dużo większe wyzwanie, niż w Mutant Year Zero: Road to Eden. Dodatek pozwoli na wprowadzenie do naszej drużyny nowej postaci – Wielkiego Khana. Pomimo nieco ponurego charakteru rozgrywki nie zabraknie w niej humoru.

Świat obserwujemy z góry. Warstwa graficzna prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Modele postaci zostały przygotowane z dużym przywiązaniem detali. To samo można powiedzieć o lokacjach i wszystkich elementach świata przedstawionego. Postapokaliptyczny klimat prezentuje się mrocznie i podkreśla charakter produkcji. Mutant Year Zero: Seed of Evil nawet na Nintendo Switch wygląda świetnie. Do tematyki gry idealnie pasuje muzyka oraz wszystkie dźwięki, jakie usłyszymy podczas walk.

Mutant Year Zero: Seed of Evil – wymagania sprzętowe

Wielu graczy zastanawia się, jakiego komputera potrzebują do komfortowej zabawy z grą. Wszystkie najważniejsze informacje przedstawiliśmy w poniższej tabeli. Warto się z nią zapoznać, aby odpowiednio dostosować możliwości komputera. 

Każdy gamingowy komputer powinien poradzić sobie z uruchomieniem produkcji. Aby zagrać, powinniśmy wyposażyć sprzęt w procesor i kartę graficzną ze średniej półki cenowej. Należy pamiętać o minimum 6 GB pamięci RAM. Taka konfiguracja może jednak wymusić na graczu obniżenie jakości detali, celem uzyskania płynności animacji. 

Aby rozgrywka była komfortowa i przebiegała bez problemów, warto pamiętać o szybkim procesorze oraz niezłej karcie graficznej. Wymagana pamięć RAM to 8 GB. Tytuł będzie się świetnie prezentował również na starszych systemach Windows. 

Uwaga!

Jeżeli nasz komputer nie poradzi sobie z uruchomieniem gry, warto wybrać Mutant Year Zero: Seed of Evil na Xbox One, PS4 lub Nintendo Switch. Zabawa przy dużym ekranie z wygodnym kontrolerem w dłoni z pewnością zachwyci wielu graczy. W przypadku urządzenia marki Nintendo możemy liczyć zarówno na rozgrywkę w trybie stacjonarnym, jak i przenośnym.

 

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 19:35
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.