Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Monster Hunter World: Iceborne – najważniejsze informacje o grze

Przedstawiamy szczegóły na temat Monster Hunter World: Iceborne. Jak wygląda dodatek do popularnej gry RPG?

Monster Hunter World: Iceborne – informacje ogólne

Już podstawowa wersja gry cieszyła się ogromnym zainteresowaniem fanów gatunku. Dlatego twórcy zdecydowali się wprowadzić dodatek o nazwie Iceborne. Oto garść szczegółów. 

  • Producent: Capcom
  • Wydawca: Capcom
  • Data premiery na PS4 i Xbox One: 6 września 2019
  • Data premiery na PC: 9 stycznia 2020
  • Tryby gry: singleplayer i multiplayer
  • Ograniczenia wiekowe: od 16 lat

Za produkcję i dystrybucję gry odpowiada popularna firma Capcom. W portfolio twórców znajdziemy największe hity, które na stałe zapisały się w historii popkultury. Monster Hunter World: Iceborne na PS4 i Xbox One pojawił się już 6 września. Natomiast posiadacze komputerów osobistych muszą poczekać do początku 2020 roku. Produkcja oferuje zarówno tryb multiplayer, jak i przygodę dla pojedynczego gracza. 

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Uwaga!

Rozgrywka została przeznaczona dla użytkowników powyżej 16 roku życia, Można, więc spodziewać się scen przedstawiających przemoc. Specjalne oznaczenie, które mówi o ograniczeniach wiekowych, znajdziemy w lewym dolnym rogu opakowania z grą. Na odwrocie przedstawiono informacje na temat rodzaju treści niecenzuralnych. Dzięki temu możemy dokonywać rozsądnych zakupów. Cena Monster Hunter World: Iceborne wynosi 189 zł.

Monster Hunter World: Iceborne – fabuła, mechanika, detale

Wydarzenia prezentowane w dodatku rozgrywają się po zakończeniu opowieści przedstawionej w podstawowej wersji gry. Bohaterowie będą podróżować po Iceborne – zupełnie nowej krainie, która obfituje w zimowe krajobrazy. Wątek fabularny przyniesie wiele innowacji. Nie zabraknie ciekawych lokacji, licznych zadań i oczywiście tytułowego polowania na potwory. Wprowadzono nieco modyfikacji, lecz miłośnicy serii poczują się tu jak w domu. Po konsolowej premierze, Monster Hunter World: Iceborne na PC jest jedną z najbardziej oczekiwanych pozycji z gatunku RPG.

Ponownie z orężem w dłoni wyruszymy ku przygodzie, a na drodze bohatera staną potężne bestie. Wśród nich jest lodowy smok Velkhan, który stawia przed graczem ogromne wyzwanie. Rozszerzenie przyniosło również udogodnienia, które pomogą nam w walce. Specjalna lina z hakiem pozwoli protagoniście wspinać się po grzbietach potworów. Taka pozycja zapewni mu przewagę i pomoże pokonać niejednego wroga. Dodatek wprowadza również nowy poziom trudności – Master Rank przeznaczony dla najbardziej cierpliwych i doświadczonych graczy. Szeroki zestaw usprawnień świadczy o tym, że cena Monster Hunter World: Iceborne jest adekwatna do zaimplementowanej zawartości. 

Na bardzo wysokim poziomie stoi grafika. Projekty wszystkich lokacji i postaci zostały wykonane z dużą szczegółowością. Świat gry jest wielki, różnorodny i zachęca do ciągłej eksploracji. Szczególne wrażenie robi dynamizm rozgrywki, który dostrzeżemy podczas walki z wrogiem. Przemierzając tę niezwykłą krainę, usłyszymy muzykę, budującą fantastyczną atmosferę. Należy podkreślić, że wersja Monster Hunter World: Iceborne na PS4 i Xbox One spotkała się z bardzo ciepłym odbiorem. To zwiastuje duży sukces edycji pecetowej. 

Monster Hunter World: Iceborne na PC – wymagania sprzętowe

Wielu graczy zastanawia się, jaki komputer będzie potrzebny do obsługi Monster Hunter World: Iceborne. Minimalną i rekomendowaną konfigurację sprzętową przedstawiamy w poniższej tabeli. 

Aby uruchomić grę, należy wyposażyć sprzęt w procesor Intel Core i5-4460 3.2 GHz lub AMD FX-6300 3.5 GHz. Kolejnym ważnym elementem konfiguracji jest karta graficzna. Minimalnym wymaganiom sprostają GeForce GTX 760 oraz Radeon R7 260X. Nawet starsze systemy Windows pozwolą na komfortową zabawę.

Uzyskanie grafiki na najwyższym poziomie i płynnej animacji będzie możliwe dzięki procesorowi Intel Core i7-3770 3.4 GHz lub AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz. Doskonale sprawdzi się również jedna z proponowanych kart graficznych, które znajdziemy na wyższej półce cenowej. Zarówno w przypadku minimalnej, jak i rekomendowanej konfiguracji, będziemy potrzebować 8 GB pamięci RAM. 

Warto wiedzieć!

Jeżeli komputer nie poradzi sobie z obsługą gry, warto pamiętać, że doskonałym pomysłem będzie wybór Monster Hunter World: Iceborne na PS4 lub Xbox One. Rozgrywka na konsoli przy wsparciu wygodnego kontrolera jest równie przyjemna. Dodatkowym udogodnieniem będzie telewizor, który obsłuży technologię 4K. Dzięki temu na ekranie zobaczymy wiele nawet najmniejszych detali.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 22:08
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.