Udostępnij
Skomentuj

Gry do 30 zł na PC – top 10 najlepszych gier w świetnej cenie

Mając do wydania 30 złotych, warto przeglądnąć bogaty katalog gier pudełkowych i cyfrowych.

Jest to rozwiązanie atrakcyjne zwłaszcza wtedy, gdy można dokonać wyboru spośród kilku tysięcy produkcji, występujących w sklepie Morele.net w wersji pudełkowej lub cyfrowej.

Popularne gry PC do 30 zł

Tak rozbudowana oferta sprawia, że proces zakupu należy rozpocząć od analizy własnych potrzeb. Konieczne okażę się określenie interesującego nas gatunku gier oraz trybów rozgrywki. Na tej podstawie jesteśmy w stanie zawęzić wybór. Niezwykle pomocne okażą się również rankingi publikowane na łamach serwisu. Tak szeroka oferta to nie tylko wybór spośród wielu kategorii, ale również wszystkich ograniczeń wiekowych. Znajdziemy tu zarówno gry dla dzieci, jak i dorosłych. Warto zauważyć, że niektóre produkcje z rankingów to hity, które są już na rynku przez jakiś czas, a ich cena została obniżona. Wśród całej masy gier z pewnością znajdziesz swoje ulubione tytuły.

Ranking gier na PC do 30 zł – wersje pudełkowe

Dysponując przyjętym budżetem, możemy liczyć na dostęp do kilkudziesięciu pozycji, zróżnicowanych pod względem tematyki, dostępnych trybów oraz klasyfikacji językowej.

Bardzo zachęcająco prezentuje się lista gatunków dostępnych gier komputerowych. Wspomnieć należy między innymi o produkcjach RPG, FPS, przygodowych, zręcznościowych, wyścigowych, sportowych, a także symulacjach i horrorach. Wybór jest więc bardzo szeroki, dlatego warto przed dokonaniem wyboru posłużyć się aktualnym rankingiem.

Ten zaś dotyczyć możemy między innymi gier dla dzieci i młodzieży – w tej kategorii dominują przede wszystkim produkcje oparte na kreskówkach (np. Zaplątani) czy też znanych uniwersach, przerobionych w zabawnej formie (np. Lego Jurassic World).

Jeżeli chodzi o graczy starszych, liczyć mogą oni na bardzo bogaty wybór gier, które oferują tryb dla pojedynczego gracza, ale również rozbudowany multiplayer. Mowa tu zarówno o klasycznej kooperacji, jak i o rozgrywce na wspólnym bądź podzielonym ekranie. Zestawienia wskazują, które z tych gier są najchętniej wybierane przez użytkowników sklepu Morele.net.

Ranking gier na PC do 30 zł – wersje cyfrowe

Warto podkreślić, że w ofercie sklepu znaleźć można nie tylko gry w wersji podstawowej, ale również DLC oraz dodatki w postaci plików graficznych. Jeżeli chodzi o konkretne produkcje gier do 30 zł, katalog obejmuje kilka tysięcy pozycji.

W takim zalewie ofert łatwo jest się zgubić, dlatego warto kierować się rankingiem, zwłaszcza wtedy, gdy nie mamy za bardzo pomysłu, na jaki gatunek gier powinniśmy się zdecydować. Wybór jest bowiem więcej niż bogaty. Zdecydować możemy się bowiem na:

Jak widać, katalog jest spory – co ważne, wiele z gier (zwłaszcza tych wiekowych) kosztuje zaledwie kilka, kilkanaście złotych. Nic więc nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby zaopatrzyć się w cały ich zestaw. Co równie ważne, w ofercie znaleźć można pozycje będące paczkami gier – mowa tu na przykład o wszystkich częściach serii czy też specjalnych edycjach.

Jeśli nie jesteście przekonani, co wybrać, zwróćcie uwagę na publikowane przez nas rankingi. Obejmują one bowiem gry najpopularniejsze, a więc takie, które na pewno oferują mnóstwo dobrej zabawy.

Jakie gry do 30 zł na PC?

Gry do 30 zł bardzo często obejmują  produkcje, które są najchętniej wybierane przez użytkowników sklepu Morele.net. Popularność tych gier wiąże się  z bardzo wysoką jakością ich wykonania, co zresztą potwierdzić mogą opinie użytkowników. Wskazują oni na wszystkie zalety i wady gier, dlatego łatwo możemy się zorientować, czy rzeczywiście są one warte uwagi.

Co istotne, rankingi są generowane automatycznie – pod uwagę brane są przede wszystkim dane sprzedażowe. Dzięki temu są też zawsze aktualne. Ponadto bardzo ułatwiają  zakupy osobom, które nie chcą tracić czasu w poszukiwaniu ocen i opinii wielu różnych gier do 30 zł. Te pozycje, które zajmują najwyższe miejsca w rankingu cieszą się największą popularnością wśród kupujących. Warto także podkreślić, że na stronie znaleźć można osobne zestawienia dla gier pudełkowych i tych dystrybuowanych cyfrowo. Jest to bardzo ważny podział, o którym nie można zapominać. W pierwszej kategorii znajdziemy produkty droższe, które jednak zapewniają fizyczny nośnik i często bardzo ładne pudełko z zawartością dodatkową (na przykład w postaci instrukcji). Kopii cyfrowych jest natomiast więcej, są one również znacznie tańsze, dlatego dysponując budżetem w wysokości 30 złotych, jesteśmy w stanie zakupić nawet kilkanaście różnych gier. Nasza biblioteka może się więc rozrosnąć w ogromnym tempie.

Należy podkreślić, że oferta gier do 30 zł stale rośnie. Warto na bieżąco śledzić nasz sklep oraz gry, które trafiają do tego segmentu cenowego. Niektóre propozycje przedstawiliśmy w poniższej tabeli.

Gry na PC do 30 zł

Nasze zestawienie potwierdza mnogość gatunków oraz fakt, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wśród wymienionych produkcji są przedstawiciele bardzo znanych serii, jak Grand Theft Auto, The Sims, czy Need for Speed.

Dla kogo gry do 30 zł?

Śmiało można powiedzieć, że jest to doskonały wybór dla każdego. Niedrogie, a jednocześnie dobre gry z pewnością zainteresują wszystkich kolekcjonerów, którzy kupują je w dużych ilościach, a do tego mają duże szanse na znalezienie w tak pokaźnym katalogu prawdziwych perełek.

Niedrogie gry chętnie kupujemy również dzieciom, którym nawet najciekawsze tytuły zazwyczaj szybko się nudzą i ciągle chciałyby mieć dostęp do nowych pozycji. Starsze dzieci tak niewielką kwotę są w stanie samodzielnie odłożyć z kieszonkowego.

Gry do 30 zł sprawdzą się także jako niedrogi prezent dla miłośnika tego typu rozrywki. Dzięki dużej różnorodności produktów, z pewnością uda się wybrać coś dla zarówno dla fana przygodówek, gier akcji, wyścigów, czy wielu innych rodzajów gier.

 
Udostępnij
5,0
4 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 09:36
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.