Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Eldest Souls – wymagania sprzętowe i najważniejsze informacje o grze

Kolejna gra inspirowana serią Dark Souls pojawi się na komputerach osobistych. Oto nasz szczegółowy poradnik.

Eldest Souls – informacje ogólne

Dziś przedstawiamy wszystkie szczegóły dwuwymiarowej gry RPG, która pod wieloma względami czerpie z popularnej serii Dark Souls. W naszym poradniku znajdziesz wszystkie szczegóły na temat nowej produkcji.

  • Producent: Fallen Flag Studio
  • Wydawca: United Label
  • Data premiery: 2020
  • Platforma: PC
  • Tryby gry: singleplayer 
  • Ograniczenia wiekowe: od 16 roku życia

Premierę Eldest Souls zapowiedziano na 2020 rok. Za produkcję odpowiada Fallen Flag Studio, a wydawcą jest United Label. Zagramy wyłącznie na komputerach osobistych. Rozgrywka oferowana jest graczom, którzy ukończyli 16 lat. W grze dostępny będzie tylko tryb zabawy w pojedynkę.

Warto wiedzieć!

Dark Souls to seria, która wyznaczyła standardy jakości dla wielu gier RPG. Jej oryginalny mechanizm został zastosowany w różnych innych produkcjach. Jedną z nich jest właśnie Eldest Souls. Zdecydowana większość tego typu produkcji wyróżnia się bardzo wysoką jakością. Potencjał tego tytułu jest zatem bardzo duży. 

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Eldest Souls – fabuła, mechanika, detale 

Bohater gry będzie miał za zadanie pokonać samych bogów. Ich gniew zstąpił na ludzkość i zamienił piękny świat na pustkowie. W tych fatalnych warunkach gracz będzie musiał pokonać dziesiątki wrogów, w tym potężnych bossów. Lokacje w grze są mroczne i tajemnicze, co idealnie buduje klimat tej produkcji. 

Eldest Souls to RPG, w którym rozgrywkę obserwujemy z góry. Produkcja stawia na eksplorację cytadeli oraz zaciętą walkę. Co jakiś czas zmierzymy się z bogami. Biorąc pod uwagę inne gry z Souls w tytule, możemy spodziewać się bardzo wysokiego poziomu trudności. Ten aspekt może być szczególnie uciążliwy dla nowych graczy. Postępy w grze nakazują jednak naukę ruchów, które z czasem ułatwią nam eliminację wrogów. Dzięki temu nasza postać stanie się coraz bardziej potężna. Każdy nasz przeciwnik prezentuje własny unikalny styl, co podkreśla niezwykłą różnorodność zabawy. Warto również zwrócić uwagę na dodatkowe zadania, które jeszcze bardziej urozmaicą rozgrywkę. 

Na bardzo duże słowa uznania zasługuje charakterystyczna pixel-artowa grafika 2D. Pomimo, że nie jest zaawansowana technicznie, została wykonana z dużą dozą estetyki. Przedstawione lokacje prezentują się niezwykle tajemniczo i mrocznie. Potężne potwory również tworzą tu niesamowity klimat. Warto zwrócić uwagę na muzykę, która buduje napięcie i jest idealnie dopasowana do danej sytuacji w grze. Wszystkie te elementy tworzą bardzo atrakcyjną kompozycję.  

Eldest Souls – wymagania sprzętowe

Producent nie ujawnił jeszcze oficjalnych wymagań sprzętowych gry. Na podstawie grafiki, którą mieliśmy okazję oglądać na zwiastunie, możemy oszacować konfigurację komputera, która pozwoli na uruchomienie produkcji. Nasze propozycje przedstawiliśmy w poniższej tabeli. Warto się z nią zapoznać, aby dostosować nasz sprzęt komputerowy do komfortowej gry.

Pixel-artowa grafika to idealne doświadczenie dla graczy, którzy lubią wracać do ery starych gier komputerowych. Jej dużą zaletą są niskie wymagania sprzętowe. Tak jest również w przypadku Eldest Souls. Warstwa wizualna bazuje na prostych założeniach. Dlatego rekomendowane wymagania sprzętowe powinny zostać spełnione nawet przez starsze komputery. Oczywiście, warto mieć mocną kartę graficzną i bardzo szybki procesor, lecz w przypadku Elder Souls nie jest to konieczne.

Uwaga!

Jeżeli nasz komputer nie spełni nawet minimalnych wymagań sprzętowych, nie musisz się martwić. Nasza tabela bazuje na przypuszczeniach i nie stanowi oficjalnej informacji od producenta. Dlatego warto nawet na słabszych pecetach próbować uruchomić produkcję. Istnieje duża szansa, że również typowo biurowe komputery poradzą sobie z tym tytułem.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 23:52
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.