Udostępnij
Skomentuj
https://www.morele.net/wiadomosc/e-biznes-cup/15968/ 2019-11-07 16:50:16.000000

E-Biznes Cup

Po raz kolejny będziemy mogli przyjrzeć się rozgrywkom drużyn biznesowych w CS:GO i poznać najlepszą drużynę firmową w Polsce. Już niebawem rozpocznie się pierwsza faza rozgrywek w turnieju E-Biznes Cup. Zapisy trwają jeszcze tylko do 25 listopada.

E-Biznes Cup – co to takiego?
Turniej E-Biznes Cup organizowany jest już po raz trzeci. Jest to przedsięwzięcie dedykowane uczestnikom biznesowym – udział mogą wziąć firmowe drużyny po dokonaniu zgłoszenia i dopełnieniu kluczowych formalności.
Pierwsza oraz druga edycja turnieju E-Biznes Cup okazała się sukcesem i świetną atrakcją dla uczestników i obserwatorów, dlatego nie trzeba było długo czekać na kolejną edycję wydarzenia. Celem turnieju jest zarówno zdrowa rywalizacja esportowa pomiędzy drużynami biznesowymi, ale też integracja pracowników, rozrywka oraz popularyzacja esportu w biznesie.
Rozgrywki będą podzielone na fazę grupową i pucharową oraz na część finałową. Swoich sił można spróbować w zmaganiach online. Na najlepsze drużyny czekają wartościowe nagrody rzeczowe!


E-Biznes Cup – dla kogo?
Trzecia edycja E-Biznes Cup to wydarzenie, które po raz kolejny dedykowane jest mocno sprecyzowanej grupie uczestników. W turnieju mogą brać udział jedynie drużyny firmowe, które spełnią określone regulaminem kryteria i dokonają terminowego zgłoszenia. Oto kilka faktów, jakie warto poznać jeszcze przed zgłoszeniem:
• W E-Biznes Cup mogą wziąć udział tylko drużyny firmowe.
• Do gry przystępują pięcioosobowe zespoły. Zgłoszenie może obejmować również trzech graczy rezerwowych i trenera.
• Przynajmniej trzy osoby z każdej drużyny muszą być pracownikami firmy, która dokonuje zgłoszenia.
• Minimalny wiek uczestnika wynosi 17 lat.
• W turnieju startować mogą wyłącznie osoby, które nie są profesjonalnymi graczami.
Wszystkie szczegóły na temat turnieju i jego zasad można znaleźć w regulaminie E-Biznes Cup.

Terminarz i harmonogram E-Biznes Cup
Już na początku grudnia rozpocznie się pierwsza faza drugiej edycji turnieju E-Biznes Cup. Wciąż jeszcze trwają zapisy drużyn, ale liczba miejsc jest dość ograniczona, dlatego warto się pospieszyć, by wziąć udział.
Oto wstępny harmonogram turnieju:
• Do 25 listopada 2019 roku można dokonywać zgłoszeń drużyn do turnieju E-Biznes Cup.
• Faza grupowa E-Biznes Cup rozpocznie się 02 listopada 2019
• Faza pucharowa i finałowa zostanie rozegrana do 10 lutego 2020
• Wielki Finał turnieju E-Biznes Cup rozegra się na początku lutego 2020
Bardziej sprecyzowane daty poszczególnych faz i rozgrywek podane zostaną po ukończeniu zbierania zgłoszeń.


Szukasz niecodziennej integracji firmowej? Weź udział w E-Biznes Cup!
Integracja pracowników jest bardzo ważna, gdyż zgrany zespół lepiej się komunikuje i zdecydowanie lepiej radzi sobie z codziennymi wyzwaniami w firmie. Zamiast szukać coraz to dziwniejszych pomysłów na zintegrowanie zespołu, postaw na sprawdzony pomysł – zgłoś drużynę składającą się z pracowników firmy do udziału w turnieju E-Biznes Cup.
Uczestnictwo w esportowym turnieju w CS:GO to świetna zabawa, ale też genialny sposób na zintegrowanie pracowników i to nie tylko tych, którzy zasiądą do gry w podstawowym składzie drużyny, ale także pozostałych, którzy będą dopingować swoją drużynę. Rywalizacja turniejowa daje szansę na zweryfikowanie pracy zespołowej, a także komunikacji wewnątrz grupy. Turniej E-Biznes Cup jest również znakomitą okazją do nawiązania zupełnie nowych kontaktów biznesowych.
Udział w wydarzeniu E-Biznes Cup wymaga terminowego zgłoszenia drużyny poprzez odpowiedni formularz. Procedura jest łatwa, a formalności sprowadzono do niezbędnego minimum. Nie warto więc zwlekać ze zgłoszeniem, gdyż liczba miejsc w turnieju jest ograniczona.

Dlaczego już po raz trzeci organizujemy E-Biznes Cup?
Turnieje esportowe, a szczególnie potyczki w CS:GO cieszą się, z roku na rok, coraz większym zainteresowaniem wśród uczestników i obserwatorów. Nie inaczej jest z turniejami dedykowanymi sprecyzowanym grupom uczestników – na przykład zespołom firmowym. Ideą turnieju E-Biznes Cup jest popularyzacja tej dyscypliny w środowisku biznesowym oraz wyłonienie najlepszej drużyny firmowej w CS:GO w Polsce.
Ideą E-Biznes Cup jest również zdrowa i przyjemna rywalizacja z innymi drużynami, co może być szczególnie ciekawe w środowisku biznesowym, gdyż przeciwko sobie mogą wówczas stanąć marki współpracujące lub konkurujące także w biznesie. Uczestnictwo w turnieju jest także świetną rozrywką dla samych członków drużyn i dla obserwatorów.

 


Udostępnij
5,0
4 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)