Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Crash Team Racing Nitro-Fueled. Rozgrywka i wymagania sprzętowe

Wyścigi z popularnym Crashem wracają po wielu latach. Sprawdź najważniejsze informacje o tej świetnej grze.

Crash Team Racing Nitro-Fueled – informacje ogólne

Crash to postać znana głównie z gier platformowych i szalonych zręcznościowych wyścigów. To właśnie szybkie pojazdy i pięknie wykonane trasy wracają w odświeżonej oprawie graficznej. Oto najważniejsze szczegóły na temat gry.

  • Producent: Beenox Inc.
  • Wydawca: Activision Blizzard
  • Wydawca  w Polsce: Cenega S.A.
  • Data premiery: 21 czerwca 2019 roku
  • Platforma: PS4, Xbox One, Nintendo Switch
  • Tryby gry: Singleplayer/multiplayer
  • Ograniczenia wiekowe: Gra odpowiednia dla graczy w każdym wieku

Za produkcję gry odpowiedzialne jest studio Beenox Inc, a wydawca to Activision Blizzard. Dystrybucją w Polsce zajęła się Cenega S.A. Premiera Crash Team Racing Nitro-Fueled zaplanowana została na 21 czerwca 2019 roku. Produkcja pojawi się wyłącznie na konsolach (PS4, Xbox One i Nintendo Switch). Będziemy mogli rozegrać wyścigi przeciwko graczom komputerowym, a także zmierzyć się w trybie dla wielu graczy. Tytuł przeznaczony jest dla użytkowników każdej grupy wiekowej, dzięki temu stanowi doskonałą propozycję rozrywki dla całej rodziny.

Uwaga!

Gra Crash Team Racing Nitro-Fueled nie pojawi się na PC. Oznacza to, że decydując się na zakup gry, wybierzemy jedną z wersji konsolowych. Każda z platform posiada płatny abonament, dzięki któremu możemy grać online. Usługi te oferują nam oczywiście więcej bonusów. W przypadku PS4 i Xbox One otrzymamy minimum dwie dodatkowe gry. Natomiast Nintendo Switch oferuje dostęp do klasyków z ery starszych konsol.

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Crash Team Racing Nitro-Fueled – fabuła, mechanika, detale

Pomimo że mamy do czynienia z grą wyścigową, można znaleźć tu pewne elementy fabularne. Tak jak w grach platformowych, naszego bohatera ponownie spotyka potężny Dr Neo Cortex. W grze pojawia się również Nitrous Oxide, który oznajmia, że jeśli żaden uczestnik wyścigów go nie pokona, ten zamieni Ziemię w wielki parking. Krótko mówiąc – Crash rusza uratować świat, lecz zrobi to za pomocą szalonych pojazdów.

Po zaznajomieniu się z krótką warstwą fabularną, czas na to, co w tej produkcji jest najlepsze. Chodzi oczywiście o wyścigi gokartów. Gra o nazwie Crash Team Racing pojawiła się już na pierwszej konsoli Playstation, a omawiana produkcja stanowi jej remaster. Dodano do gry nowe trasy i pojazdy. Wspólną cechą jest oczywiście zbieranie owoców oraz zręcznościowy charakter rozgrywki, który został dostosowany do każdej grupy wiekowej.

Warstwa audiowizualna została gruntownie poprawiona i nabrała nowej jakości. Rozgrywka jest bardzo dynamiczna, a grafika wygląda atrakcyjnie. Zadbano o wiele drobnych detali pojazdów i postaci. Znakomicie zaprojektowano trasy, również te, których nie widzieliśmy w starszej wersji tej produkcji. Chociaż prawdopodobnie nie zostanie wydane demo Crash Team Racing Nitro-Fueled, już dziś możemy zapoznać się z wieloma materiałami z gry.

Crash Team Racing Nitro-Fueled – wymagania sprzętowe

Gra Crash Team Racing Nitro-Fueled pojawi się na PS4, Xbox One i Nintendo Switch, więc trudno w przypadku konsolowych produkcji mówić o wymaganiach sprzętowych. Warto jednak mieć na uwadze kilka czynników, które uczynią rozgrywkę dużo bardziej komfortową. W naszej tabeli przedstawiliśmy wszystkie najważniejsze kwestie techniczne, które pomogą w wyborze konsoli do gry.

Warto zauważyć różnice w cenach płatnych usług sieciowych na różnych konsolach. Najtaniej zagramy na konsoli Nintendo Switch, jednak prawdopodobnie baza graczy będzie mniejsza. Tę wadę rekompensować może fakt, że konsola jest hybrydą sprzętu stacjonarnego i przenośnego. Każdy kontroler przedstawiony w zestawieniu jest bardzo wygodny, jednak to Xbox Elite prezentuje się najbardziej atrakcyjnie.  

Warto wiedzieć!

Rzadko mamy do czynienia z sytuacją, w której komputery osobiste są pomijane przez producentów gier. Jednak Crash to bohater, który od zawsze był związany z konsolami. Pierwszą tego typu grą był Crash bandicoot wydany na PlayStation w 1996 roku. Od tamtej pory stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w całej historii gier video.

Polecane artykuły
Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 09:59
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.