Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

ASUS ZenBook UX325 oraz UX425 – nowe laptopy dla wymagających

Poznaj szczegóły na temat ASUS ZenBook UX325 oraz UX425. Bierzemy pod lupę wydajność i specyfikację.

Firma Asus od wielu lat cieszy się niemałym uznaniem wśród entuzjastów nowinek technologicznych. Szeroki wybór laptopów sprawia, że każdy z użytkowników może wybrać sprzęt dostosowany do osobistych preferencji. W niniejszym poradniku zaprezentujemy parametry ASUS ZenBook UX325 oraz laptopa ASUS ZenBook UX425. Przekonaj się, czy warto sięgnąć po nowe modele. 

Asus ZenBook UX325 oraz UX425 - najważniejsze informacje

Pojawiły się pierwsze informacje na temat premiery ASUS ZenBook UX325 oraz UX425. Plany ujawnił sam producent, choć nie zdradził oficjalnej specyfikacji. Nie brakuje jednak pogłosek, że będziemy mieli do czynienia z zaawansowanymi układami, które wpiszą się w zakres oczekiwań wielu użytkowników. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem modele pojawią się na rynku. W przypadku ASUS ZenBook UX425 oraz ASUS ZenBook UX325 opinie obserwatorów branży wyglądają bardzo obiecująco.

Asus ZenBook UX325 - specyfikacja techniczna

W sieci już teraz możemy znaleźć podstawowe dane techniczne Asus ZenBook UX325. Parametry, które prawdopodobnie zagoszczą na pokładzie nowych komputerów przenośnych, prezentują się następująco.

Oczywiście na oficjalne stanowisko producenta w sprawie specyfikacji laptopa Asus ZenBook UX325 musimy jeszcze poczekać. Powyższe informacje zostały opracowane na podstawie opinii obserwatorów rynku urządzeń mobilnych. Jeżeli technikalia potwierdzą się, możemy liczyć na zaawansowany sprzęt, który z pewnością trafi do szerokiego grona odbiorców. Szybki procesor ASUS ZenBook UX325 oraz interesująca karta graficzna to elementy, które zostaną docenione zarówno przez graczy, jak i użytkowników zaawansowanego oprogramowania. 

Nie wiemy jeszcze, jak prezentują się oficjalne dane techniczne Asus ZenBook UX425. Jednak polityka firmy wskazuje, że będziemy mieli do czynienia z modelem bardzo podobnym pod kątem specyfikacji do Asus ZenBook UX325. Prawdopodobnie różnica dotyczyć będzie rozmiaru matrycy – Asus ZenBook UX425 ma być nieco większy.

Takie podejście producenta mogliśmy zauważyć, chociażby w przypadku urządzeń Asus ZenBook UX433FAC oraz Asus Zenbook UX533FTC. Dzięki temu klienci mogli sięgnąć po model idealnie dostosowany do ich preferencji. Każdy z omawianych sprzętów sprawdzi się świetnie przy wielu zróżnicowanych zastosowaniach. Warto nadmienić, że prawdopodobnie waga ASUS ZenBook UX425 będzie nieco większa. Szczegóły poznamy jednak w okolicach daty premiery ASUS ZenBook UX325 oraz UX 425.

Asus ZenBook UX325 oraz UX425 - procesor

Sercem każdego komputera jest oczywiście układ CPU, który odpowiada za szybką i niezawodną pracę. Procesor Asus ZenBook UX425 oraz UX325 zaoferuje wiele interesujących rozwiązań dla wymagających użytkowników. Najnowsze informacje sugerują, że do wyboru otrzymamy jednostkę Intel Core i7-1065G7 lub AMD Ryzen 5 4500U. Pierwsza z nich stanowi czterordzeniową i ośmiowątkową konstrukcję, która wyróżnia się częstotliwością taktowania w trybie turbo na poziomie 3,90 GHz. Natomiast w przypadku drugiego procesora możemy liczyć na obecność sześciu rdzeni oraz sześciu wątków. Z kolei częstotliwość taktowania sięga 4 GHz. Premiera Asus ZenBook UX425 oraz UX 325 na pewno przyniesie wiele udogodnień dla graczy. 

Uwaga!

Nie są to najbardziej zaawansowane układy na rynku, jednak oferują relatywnie wysoką wydajność i pozwolą na zabawę przy wielu grach, a także obsługę zróżnicowanych programów. To dobre rozwiązanie dla wymagających użytkowników, dla których komfort pracy i rozrywki stanowi priorytet. Prawdopodobnie laptop ASUS ZenBook UX325 oraz laptop ASUS ZenBook UX425 wspierany będzie zasobem 8 GB pamięci RAM. To kolejna znakomita wiadomość.

Asus ZenBook UX325 oraz UX425 - matryca

Oczywiście nie tylko procesor ASUS ZenBook UX425 i UX325 stanowi istotny element specyfikacji. Kolejnym ważnym czynnikiem jest jakość ekranu. Zarówno w modelu Asus ZenBook UX325, jak i Asus ZenBook UX425 matryca przedstawi rozdzielczość Full HD. Prawdopodobnie w tym drugim modelu będzie nieco większa, choć na szczegółową specyfikację jeszcze musimy zaczekać. 

Ekrany w standardzie Full HD są bardzo popularne wśród mobilnych komputerów. Zostały zainstalowane na pokładzie zdecydowanej większości urządzeń, chociaż najbardziej wymagający użytkownicy spodziewali się po Asus ZenBook UX425 oraz  Asus ZenBook UX325 matrycy 4K. Takiej rozdzielczości raczej nie zobaczymy, lecz możemy oczekiwać wyświetlaczy bardzo wysokiej jakości, co z pewnością ucieszy entuzjastów filmów i seriali. To element, który w połączeniu z szybkim procesorem Asus ZenBook UX325 oraz UX425 sprawdzi się znakomicie również wśród graczy. 

Asus ZenBook UX325 oraz UX425 - bateria

Podczas wyboru laptopa istotną rolę odgrywa akumulator. W modelach Asus ZenBook UX325 i Asus ZenBook UX425 bateria powinna z powodzeniem wystarczyć na 10 godzin użytkowania. Oczywiście parametr ten zależy od tego, w jaki sposób będziemy z laptopa korzystać. Warto zwracać uwagę na jasność ekranu czy dźwięk pochodzący z głośników. 

Z całą pewnością bateria Asus ZenBook UX325 i UX425 sprawi, że laptopa będziemy mogli zabrać do pracy, a także w daleką podróż. To podstawowa zaleta, której niekiedy brakuje starszym urządzeniom. O czas działania możemy być spokojni. 

Asus ZenBook UX325 oraz UX425 - grafika

Warto wspomnieć kilka słów o możliwościach graficznych laptopów. Parametry ASUS ZenBook UX425 oraz Asus ZenBook UX325 pod tym kątem prezentują się atrakcyjnie. Według aktualnych informacji laptopy będą wspierane przez kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1650 z 4 GB pamięci na pokładzie

W modelach Asus ZenBook UX325 oraz Asus ZenBook UX325 grafika pozwoli na możliwość zabawy nawet przy najnowszych grach. Choć nie zawsze będziemy mogli skorzystać z najwyższych detali, omawiane laptopy nadal stanowią doskonałą propozycję dla wszystkich entuzjastów wirtualnej rozrywki. Nie ulega wątpliwości, że również użytkownicy profesjonalnego oprogramowania sięgną po te modele. Karta graficzna ASUS ZenBook UX425 i UX325 znalazła już wiele zastosowań w przypadku innych urządzeń. 

Asus ZenBook UX325 oraz UX425 - opinie

Już niebawem pojawią się pierwsze testy Asus ZenBook UX325 oraz UX425. Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić, jak omawiane sprzęty prezentują się w praktyce. Z pewnością warto zajrzeć do recenzji oraz benchmarków, które zdradzą wiele szczegółów technicznych. 

Obecnie wiele wskazuje na to, że w przypadku Asus ZenBook UX325 oraz Asus ZenBook UX425 opinie ekspertów z branży będą nad wyraz pozytywne. Świadczą o tym atrakcyjna specyfikacja techniczna i szerokie możliwości wykorzystania potencjału podzespołów zainstalowanych na pokładzie laptopów.

Dowiedz się więcej

Zanim zdecydujemy się na zakup urządzenia, warto sprawdzić wymiary ASUS ZenBook UX325 oraz UX425. Pamiętajmy, że oprócz parametrów technicznych istotne znaczenie ma również ergonomia i komfort użytkowania. To elementy, które w szczególności powinny przeanalizować osoby, spędzające przed ekranem długie godziny. Należy nadmienić, że rzetelny test ASUS ZenBook UX425 powinien uwzględnić te kwestie.

Asus ZenBook UX325 oraz UX425 - cena

Jeszcze nie wiemy, ile zapłacimy za nowe laptopy. Premiera Asus ZenBook UX325 oraz UX425 zbliża się wielkimi krokami. 

Z pewnością Cena Asus ZenBook UX325 oraz UX 425 zostanie ujawniona już niebawem. Możemy liczyć, że koszt zakupu będzie adekwatny do oferowanej specyfikacji. Ponadto cena Asus ZenBook UX425 może być nieco wyższa w stosunku do modelu UX325 z uwagi na większą matrycę. Jednak na potwierdzenie tych informacji musimy zaczekać.

Polecane modele Asus Zenbook

Asus ZenBook UX325 oraz UX425 - premiera

Oficjalna data premiery ASUS ZenBook UX425 i UX325 jeszcze nie została ujawniona. Jednak w sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat specyfikacji. Oznacza to, że już nowe laptopy już w najbliższych miesiącach powinny pojawić się na sklepowych półkach. 

Warto wiedzieć!

Osoby zainteresowane zakupem jednego z omawianych laptopów powinny śledzić najnowsze doniesienia branżowe. Już niebawem poznamy szczegóły na temat designu i wymiarów ASUS ZenBook UX425 oraz UX325. Gdy wszystkie informacje o nowych urządzeniach będą dostępne, z łatwością podejmiemy rozsądną decyzję zakupową.

Asus ZenBook UX325 oraz UX425 - czy warto?

Czas odpowiedzieć na najważniejsze pytanie – czy warto zainteresować się zakupem laptopa Asus ZenBook UX425 i UX325? 

Z pewnością procesor czy karta graficzna ASUS ZenBook UX325 i UX425 stanowią doskonałą propozycję dla wymagających użytkowników. Wyróżniają się atrakcyjnymi parametrami i pozwolą na realizację wielu zróżnicowanych zadaniach.

Równie dobrze prezentuje się matryca Asus ZenBook UX325 i UX425. Popularny standard Full HD to znakomite rozwiązanie zarówno dla osób, które liczą na komfort pracy, jak i miłośników filmów czy gier. Ponadto w laptopach Asus ZenBook UX325 i Asus ZenBook  UX425 bateria zapewni długie godziny użytkowania, do czego producent zdążył nas już przyzwyczaić. 

Nie wiemy jeszcze, ile wynosi waga ASUS ZenBook UX325 oraz UX425. Użytkownicy liczą na kompaktowe rozwiązania i łatwość przenoszenia komputerów. Jednak informacje te poznamy już niebawem. Możliwe, że jeszcze przed oficjalną premierą pojawią się pierwsze testy urządzeń.

W przypadku ASUS ZenBook UX325 oraz ASUS ZenBook UX425 grafika, procesor, bateria oraz ekran prezentują się nad wyraz atrakcyjnie. Oczywiście z werdyktem musimy poczekać do pierwszych recenzji, choć laptopy zapowiadają się bardzo obiecująco. Kluczową kwestię stanowi również cena ASUS ZenBook UX325 i  UX425. Z niecierpliwością czekamy na szczegółowe informacje ze strony producenta. 

0

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 07:08
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.