Wagi kuchenne

Waga kuchenna G3Ferrari Sfera G20071

ID produktu: 1798492
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dokładność pomiaru: 1 g
  • Kolor: Biały
  • Maksymalny załadunek [g]: 5 000
  • Rodzaj wagi: Elektroniczna
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Cyfrowa waga kuchenna o nowoczesnym i funkcjonalnym wyglądzie, wyposażona jest w wyjmowaną przezroczystą miskę maxi, która upraszcza podział na porcje, pomiar objętości płynów i mieszanie składników bez brudzenia blatu kuchennego. Dzięki doskonałej pojemności 5 kg, Sfera jest w stanie zmierzyć prawie każdy składnik z najwyższą precyzją i, po zakończeniu ważenia, wyłącza się automatycznie. Wyposażony w duży podświetlany wyświetlacz cyfrowy z niskimi wskaźnikami baterii i błędami ważenia, Sfera posiada funkcję tary, która zapewnia maksymalną łatwość użycia.

Specyfikacja

Biały
Elektroniczna
Wyświetlacz elektroniczny
Misa
Platforma
Wskaźnik błędu
Wskaźnik poziomu naładowania baterii

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Hahnel HL-PG10E, Value PowCable IEC Conn biały (19.99.1223-50), Samsung DC VSS AD-6314T - BN44-00399G, Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM2 3m (54041), MicroConnect RCA (Cinch) DIN 4 PIN Mini, Czarny (ADA4MF), Western Digital Purple 4 TB 3.5" SATA III (WD40PURZ), PET HEAD Paw & Body Wipes chusteczki do pielęgnacji 50szt, ANIMONDA INTEGRA KOT 100G PROTECT GELENKE KURCZAK, Lucrum Notes 21N Legend z tłoczeniem MIX, Lindy MiniJack 3.5 mm D-Sub (VGA), 15m, Czarny (37304), Donau Teczka skrzydłowa zamykana na rzepy, zielony, MyScreen Protector Szkło Diamond Glass do Huawei Y5 II Y6 II Compact , Techly DVI - DVI, 3m, Czarny (ICOC-DVI-8130), GSM City ETUI KWIATY Z HOLDEREM XIAOMI REDMI NOTE 5A 5A PRIME, Digitus DIGITUS - Patch- Cable - LC Multi- Mode (M) - SC Multi- Mode (M) - 1,0m - glass fiber - 62,5 / 125 micron - (OM1) - halogen free - orange (DK- 2632- 01), Lanberg HDMI - HDMI, 5m, Czarny (CA-HDMI-21CU-0050-BK), Osram LED ClasA 230V 7W 827 E27 noDIM A++ 806lm 2700K 10000h, Microsoft XONE Chat Headset, Swan Mikser z kompletem tarcz Swan FEARNE SP32020LYN (1100W; pastelowy fiolet)