Akcesoria do urządzeń kuchennych

Unold Ubijaczka Esge (7010)

ID produktu: 772063
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj: Do blenderów
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Specyfikacja

Rodzaj
Do blenderów

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: LechPol SLU0025, Vertiv Liebert GXT4 (GXT4-240VBATTE), Schwaiger złącze typu F 7,0mm FVS710201, InLine Kabel Null Modem DB9 żeński - żeński 2m (12222), Lindy HDMI - DVI-D 0.2m Czarny (41227), HP DVD±RW SuperMulti Double - 735602-001, ZOOLEK AKTIVCHLOR BUTELKA 30ml, Mitsu do Dell Latitude D820, 6600 mAh, 11.1 V (BC/DE-D820H), MicroConnect Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC, 50/125, OM2, 2m (FIB442002-2), Deli Nożyczki z nadrukiem moro 13cm - 195913, Nillkin Nakładka Frosted do Huawei P8 Lite 2017/P9 Lite 2017 czarna, Esperanza Fighter Green (EGG105G), GE Lighting Lampa specjalistyczna 400W GY9,5 230V 3200K (FSX 93592), XSPC Blok wodny RayStorm Neo Intel (5060175589644), FIXPOINT DisplayPort - DisplayPort, 0.5, Czarny (76790), Dream Machines G1060-17PL49 16 GB RAM/ 120 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/ Windows 10 Home PL , GSM City Etui Flip Case do Lenovo Moto G5S Plus czarna, Mercury Goospery ETUI JELLY CASE MERCURY HUAWEI P9 MIĘTA, Extreme Uchwyt EXTREME ROWEROWY TYP.R4