Krótkofalówki (22)

Krótkofalówki

(22)
Dostępność w Netpunkcie/Czas wysyłki
Wybierz
Odbierz teraz w Netpunkcie
Kraków, Aleja Pokoju 78
Warszawa-Ursynów,Al KEN 83/U7
Warszawa-Białołęka, Modlińska 176
Łódź-Bałuty, Żurawia 3/5
Warszawa-Cen, Al Jerozolimske56C
Kraków-Presto, Mogilska 97
Kraków, Wadowicka 6/9 Buma
Wysyłka
natychmiastowa
w 1 dzień roboczy
do 2 dni roboczych
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
Krótkofalówka Motorola TLKR T50

Krótkofalówka Motorola TLKR T50 Bestseller

ID produktu: 576998
164,75 zł
Darmowa dostawa.
Krótkofalówka Motorola TLKR T60

Krótkofalówka Motorola TLKR T60 Bestseller

ID produktu: 557345
213 zł
Darmowa dostawa.
Krótkofalówka Motorola TLKR-T41 Zielona
Krótkofalówka Motorola TLKR T42 Niebieskie
Krótkofalówka Motorola TLKR T42 Czerwony
Krótkofalówka Motorola TLKR T82 RSM
Krótkofalówka Motorola TLKR T40
Krótkofalówka Motorola TLKR-T41 Niebieska
Krótkofalówka Motorola TLKR-T41 Pomarańczowa
Krótkofalówka Maxcom WT 360 (MAXCOMWT360)
-6%
196,20 zł
186,09 zł
Darmowa dostawa.
Krótkofalówka Motorola TLKR T82 Extreme
Krótkofalówka Motorola TLKR T82 Extreme Quad
621,99 zł
Darmowa dostawa.
Krótkofalówka Maxcom WT 207 (MAXCOMWT207)
Krótkofalówka Motorola Radiotelefon TLKR T62 Niebieski
Krótkofalówka Motorola Radiotelefon TLKR T62 Czerwony
Krótkofalówka Sencor SMR 130 (30011361)
Krótkofalówka Vordon WALKIE TALKIE T-388 (SIT-CBR-002-V)
Krótkofalówka Sencor SMR 600
Krótkofalówka Motorola TLKR T81 HUNTER
Krótkofalówka Motorola TLKR T82
344,36 zł
Darmowa dostawa.

Krótkofalówka – jak wybrać?

Przebywając w trudnym terenie, z dala od miejsc, w których jest zasięg, warto dysponować urządzeniami gwarantującymi stabilną komunikację, niezależnie od okoliczności. Wszystko to zapewniają krótkofalówki, wykorzystywane również w wielu innych miejscach – na budowie, w górach czy też na placu zabaw. W sklepie Morele.net oferowane są urządzenia wielu producentów, przygotowujący zarówno krótkofalówki tanie, jak i modele profesjonalne. Biorąc to wszystko pod uwagę, każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Oferowane są między innymi krótkofalówki dla dzieci, pracowników technicznych, modele cyfrowe i wiele, wiele innych.

Krótkofalówki – czy warto?

Ze względu na powszechność telefonii komórkowej, może się wydawać, że zwykła krótkofalówka będzie nieprzydatna. Są to wyłącznie pozory. Ogromną siłą tych sprzętów jest to, że działają one niezależnie od operatów zapewniających dostęp do sieci. Krótkofalówki profesjonalne, a także modele standardowe, nie mają problemu z uciekającym zasięgiem, dlatego mogą być użytkowane w różnych miejscach, także tych odludnych. Wszystko to sprawia, że sporą popularnością cieszą się chociażby krótkofalówki zabierane w góry czy też na narty. Ich sposób działania sprawia, że zawsze możliwa jest komunikacja z drugą osobą. Warto pamiętać, że użytkownie tych sprzętów jest darmowe. Nie trzeba martwić się abonamentem lub koniecznością doładowania. Krótkofalówka okażę się przydatna podczas pieszych wędrówek, grzybobrania w lesie czy chociażby na budowie, na której konieczna jest szybka wymiana istotnych informacji. Krótkofalówka dla dzieci okaże się natomiast dobrą zabawką, ale również urządzeniem, dzięki któremu rodzic będzie wiedział, co robi i gdzie znajduje się jego dziecko.

Jaka krótkofalówka najlepsza?

Mając na uwadze to, jak bardzo zróżnicowana jest oferta Morele.net, warto podczas dokonywania zakupu zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów. To od nich zależy, jak krótkofalówki będą mogły być użytkowane. Pierwszą kwestią, jaką należy się zająć, będzie to, jaką moc powinna mieć krótkofalówka. Określa ona siłę sygnału, toteż powinna być dobierana w oparciu o zastosowanie sprzętu. Podobnie ma się sprawa z zasięgiem. W sklepie zakupić można między innymi krótkofalówki z zasięgiem kilku kilometrów, kilkunastu, a także 20 km i więcej. Dzięki temu łatwo jest dobrać sprzęt do obszaru, w którym będzie użytkowany. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Między innymi na sposób zasilania (jakie baterie), liczbę kanałów, a także obsługiwanie funkcje, takie jak skanowanie, sygnał wywołania czy też monitor. Nie należy zapomnieć również o wyposażeniu krótkofalówki. W sklepie Morele.net oferowane są między innymi urządzenia z wyświetlaczami, słuchawkami czy też krótkofalówka z funkcją CB. Do tego należy dodać jakość wykonania obudowy – czy jest ona na przykład odporna na uszkodzenia mechaniczne. W katalogu produktowym znajdują się między innymi krótkofalówki Motorola, Swede, DeTeWe, Maxcom, Brennenstuhl, Sencor, Stabo oraz Vordon.