Zestawy słuchawkowe GSM (2)

Zestawy słuchawkowe GSM

(2)
Konstrukcja:
Słuchawki douszne
Regulowany zaczep na ucho
Uchwyt na ucho
Maksymalny czas rozmów [h]:
9
Zasięg [m]:
10
Wyczyść wszystkie
AKTYWNE FILTRY
Czas realizacji zamówienia
Wybierz
Towar dostępny na magazynie
Wysyłka natychmiastowa Złóż zamówienie do 16:00, a towar wyślemy tego samego dnia roboczego!
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Towar dostępny na magazynie dostawcy
Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych i dłużej
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
Konstrukcja:Słuchawki douszne
Konstrukcja:Regulowany zaczep na ucho
Konstrukcja:Uchwyt na ucho
Maksymalny czas rozmów [h]:9
Zasięg [m]:10
Słuchawka Samsung Forte czarny (EO-MG900EBEGWW)
Rekomendacja eksperta
Długi czas działania, dobra jakość dźwięku oraz regulowany zaczep na ucho sprawiają, że produkt ten jest doskonałą propozycją dla wymagających osób. Szybkie ładowanie urządzenia i możliwość słuchania muzyki stanowią dodatkowe atuty tej słuchawki.

Słuchawka Samsung Forte czarny (EO-MG900EBEGWW)

ID produktu: 667653
(5)
1 pytanie
Kupiło 20 osób
CECHY PRODUKTU
Konstrukcja: Regulowany zaczep na ucho,Uchwyt na ucho,Słuchawki dou...
Maksymalny czas rozmów [h]: 9
Zasięg [m]: 10
Pokaż więcej
Słuchawka Jabra Boost Czarna (100-92320000-60)

Słuchawka Jabra Boost Czarna (100-92320000-60)

ID produktu: 794351
CECHY PRODUKTU
Konstrukcja: Uchwyt na ucho
Maksymalny czas rozmów [h]: 9
Zasięg [m]: 10
Pokaż więcej

Zestaw słuchawkowy – jak wybrać?

Słuchawka do ucha pozwala na swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych bez użycia rąk. Jest to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla kierowców, którzy muszą odebrać połączenie przychodzące w trakcie jazdy. Urządzenie zapewnia więc nie tylko komfortowe użytkowanie, ale również niezbędne bezpieczeństwo. W sklepie Morele.net zestaw słuchawkowy GSM dostępny jest w wielu odmianach, dlatego każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie – kierowcy, biznesmeni, osoby aktywne fizycznie, kurierzy etc. Co istotne, poszczególne urządzenia mogą być łączone nie tylko z telefonami, ale również innymi urządzeniami.

Jaki zestaw słuchawkowy Bluetooth kupić?

Dzięki wykorzystaniu łączności Bluetooth, słuchawki pozwalają na zdalne sterowanie telefonem – za ich pomocą można nie tylko odbierać i kończyć połączenie, ale również przełączać piosenki w odtwarzaczu muzycznym czy też zmieniać stacje radiowe. Decydując się na konkretne urządzenie, warto sprawdzić, jakim zasięgiem działania dysponuje. W katalogu znajdują się modele działające na krótkim dystanse (do 10 metrów), jak i słuchawki Bluetooth, których zasięg wynieść może od 20 do nawet 150 metrów. Dzięki temu z łatwością można dobrać model do każdego rodzaju urządzeń, a także różnych warunków użytkowania. Poza zasięgiem, słuchawka telefoniczna jest zróżnicowana także pod względem konstrukcji. W katalogu dostępne są między innymi standardowe uchwyty na ucho, ale również słuchawki z pałąkiem na głowę (często używane w call center), regulowane zaczepy, wkładki douszne, a także urządzenia zakładane na klips. Mając to na uwadze, zakupić można zarówno słuchawki sporych rozmiarów, jak i modele niewielkie, które łatwo jest zamaskować. Dokonując wyboru, nie należy zapominać także o tym, ze słuchawka Bluetooth może działać przez ograniczony czas. Dlatego też producenci zazwyczaj podają, ile godzin rozmów można prowadzić przy użyciu ich urządzenia. Oferowane są modele działające przez 2-3 godziny, a także słuchawki, które na jednym ładowaniu są w stanie wytrzymać przez 4, 6, 8, a nawet ponad 10 godzin.

Słuchawka Bluetooth GSM – jaka firma?

Mając na uwadze sposób wykorzystania proponowanych urządzeń, istotne znaczne ma również to, z jakich materiałów zostały one wykonane. Powinny wyróżniać się nie tylko odpowiednią wytrzymałością mechaniczną, ale również odpornością na wpływ czynników zewnętrznych, w tym zmiennych warunków atmosferycznych. W sklepie Morele.net zakupić można słuchawki Bluetooth wykonane między innymi przez takie firmy jak Samsung, Jabra, Plantronics, Huawei, Nokia, Xiaomi, TTEC, Arkas, Forever, Acme czy też Sony.