Tablety

Tablet Lenovo Tablet Lenovo TAB E10 ZA470063PL (10,1"; 32GB; 2GB; Bluetooth, WiFi; kolor czarny)

ID produktu: 6258770
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Pamięć RAM: 2 GB
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Obraz w rozdzielczości WXGA

Ten tablet wyposażono w ekran o rozdzielczości 1280x800 (WXGA), który zapewni komfortowe parametry do pracy, nauki, korzystania z multimediów, programów, gier i aplikacji. Postaw na ekonomiczne i opłacalne rozwiązanie do codziennych zastosowań.

Pamięć RAM 2 GB

Optymalna pojemność pamięci RAM w tablecie zapewni płynne działanie urządzenia w każdej sytuacji. Ten model tabletu wyposażono w 2 GB pamięci RAM. Korzystaj z ulubionych aplikacji, uruchamiaj kilka programów jednocześnie, graj, oglądaj filmy i rób zakupy online, a wszystko to bez obaw o płynną pracę tabletu i nadmierne obciążenie pamięci podręcznej.

10.1? HD IPS | 4 x 1.3GHz | RAM: 2GB | 32GB | Dwie kamerki | microSD | WiFi | Android Oreo

Specyfikacja techniczna

Rozdzielczość
Pamięć RAM

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Apacer MicroSDHC 32GB Class 10 + adapter (AP32GMCSH10U1-R), Spigen Etui Neo Hybrid Metal Slate iPhone 5/5s (neo hybrid metal slate), Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - ST/UPC SM 9/125 G652D 2m (54068), Technicqll Preparat do czyszczenia metali kolorowych 60ml P-501, Optimum CJ-1775 Vitek, Techly HDMI - HDMI 5m czarny (ICOC-HDMI-EXT050), DD-Print Toner C4092A Black, Alpina Alpina porcelianinio stiklo serviravimo indas, Elmak Scart - Scart 2m czarny (SAVIO CL-134), Leifheit mop Classic 52072, 3MK HardGlass Samsung Galaxy A40 uniwersalny, Armor Cartridge do HP DJ 3840 Color (C9352AE), NoName Zamiennik listwa czyszcząca bęben Kyocera KM 1620/1650/2050/2550, Roline DisplayPort - DisplayPort 7.5m czarny, Orion Zaparzacz / STIKO do HERBATY ziół na kubek LUDZIK, Unipap Unipap Zeszyt A5/60k linia Magic Garden , HP HP Odyssey Sport Backpack Facets 15.6 - 5WK92AA # FIG