Akcesoria RTV
Do koszyka

Sony Pilot (149312913)

Pilot
ID produktu: 1224820
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Typ akcesorium: Pilot
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty i leasing

Opis produktu

 

Pilot 149312913 firmy Sony, przeznaczony do urządzeń tej firmy. Towar koloru czarnego.

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 382 462
Opis:
Infolinia Sony – natychmiastowa pomoc i porada: 801 382 462 Wsparcie serwisowe i gwarancja: http://services.sony.pl/support/pl/warranty
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Arkas Półka pod sprzęt RTV (DWS 10), Delock EASY-USB, USB-A- miniB, M-M, 3m 83364, Sandberg Speak'n Go (125-67), MicroConnect Patchcord światłowdowy ST/PC-ST/PC, 62.5/125 OM1, 10m (FIB110010), Himoto Mocowanie dolne (08050), Dino Smycz Skórzana 0.8 x 120 cm - brązowa, Tetra Siatka FN Net - XL, Akasa USB-C - USB-C, 1m (AK-CBUB26-10BK), HAPPY PET ZAB. KACZKA NYLONOWA ZE SZNUREM, Jabra Evolve 75 MS Stereo (7599-832-109), ANTRA Etui na długopisy Secesja Czerwone ANTRA - 233490, Schneider Marker Olejowy Maxx 270, żółty (SR127005), Toma Marker Laundry czarny, Mercury Mercury Soft Huawei P20 lite biały /white, Mercedes Etui hardcase Samsung G965 S9 Plus czarny Carbon (MEHCS9LRCABK), GALD Stojak Obrotowy Matowy Biały (16IIS), JetWorld Toner Czarny Kyocera TK 110 zamiennik TK-110 do FS720 / FS820 / FS920 / FS1016 / FS1116 / Black / 7200 stron uniwersalny, Long Feng Żwirek dla kotów zapach kwiatów 10l, Telone Telone Super Slim Shine Book Case with stand Samsung J710F Galaxy J7 (2016) Gold