Słuchawki z mikrofonem na pałąku
Do koszyka

Słuchawki z mikrofonem Defender GRYPHON 750 niebieskie (63748)

ID produktu: 1777014
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Element kolorystyczny:
  • Biały
  • Niebieski
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

 

Dobra izolacja dźwiękowa;
Regulator głośności umieszczony na kablu

Specyfikacja

Łączność
Przewodowa
Element kolorystyczny
Niebieski

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Manhattan Podstawka pod obudowę PC (432832), GamersWear COUNTER Polo granatowa (L) ( 5889-L ), Samsung stacjonarna microUSB do Galaxy S III, S IV, Tab 2, Note (ETA-U90EWEGSTD), Lenovo Thinkpad Battery 68 - 3 cell (0C52861), Epson Magenta (C13T754340), Babymoov Turbo Cream A003105, MicroConnect D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA), 2, Czarny (MONGG2B), Intel Xeon Silver 4116 (BX806734116 959685), Df Models Getriebehause B+T (6417), Green Cell do telefonu Sony Xperia Z C6602 L36H L36i, Office Products Segregator dźwigniowy Officer A4/55 z szyną TURKUSOWY 21011121-12, GSM City Damski 22616 Wiosenny czarny , Fissler Zestaw garnków Paris 8 elementów, MicroConnect Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/UPC, Multimodus, 62,5/125, OM1, 50m (FIB420050), Mat Kalendarz 2019 Polskie Krajobrazy, HP Pavilion 14-ce0002nw (4UE43EA) 8 GB RAM/ 512 GB M.2/ 256 GB SSD/ Windows 10 Home PL , Lanberg Lanberg wtyk sieciowy RJ45 (8P8C) KAT.6 UTP (100 SZT) DO LINKI I DO DRUTU, Beline Etui Hearts Huawei P20 Lite wzór 1 clear (flamingos), Zolux Obroża metalowa zaciskowa gruba 75 cm