Akcesoria do urządzeń kuchennych
Do koszyka

Sencor Przystawka do Tagiatelle (STX002)

ID produktu: 1006416
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj: Do robotów kuchennych
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

 

Konstrukcja ze stali nierdzewnej gwarantuje łatwe utrzymanie w czystości
Łatwe w użyciu
Możliwość przygotowania tradycyjnego makaronu
Masywna konstrukcje gwarantuje długą trwałość produktu
Do przygotowania domowych tagliatelle (płaski makaron o szerokości 7mm)

 

Akcesoria do Miksera Planetarnego Sencor:
STM 40WH, 41GR, 42BL, 43OR, 44RD, 45VT, 46YL, 47GG, 48RS, 7310SL a 7330SL

Specyfikacja

Rodzaj
Do robotów kuchennych
Współpracuje z produktem
Sencor 41GR
Sencor 42BL
Sencor 430R
Sencor 44RD
Sencor 45VT
Sencor 46YL
Sencor 47GG
Sencor 48RS
Sencor 7310SL
Sencor 7330SL
Sencor STM 40WH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
22 839 52 27 wew. 23
Opis:
Informacje o serwisie i naprawie: E-mail: [email protected] Adres: Fast Poland Sp. z o.o. Sokołowska 10 05-090 Puchały tel: +48 22 839 52 27 wew. 23 lub 22 417 91 23 fax: +48 22 417 91 20 e-mail: [email protected] Poprzez sieć serwisową Arconet – wykaz punktów serwisowych znajduje się na stronie: www.arconet.pl Infolinia 0801443322

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Brother papier Photo Glossy A6 (BP71GP20) 20 ark, NoName Zacisk 15 - 17 mm (68086), HP nr 980 (D8J08A) Magenta, Logic Concept M4 (500W) (AM-M004-10-LOG500A-0002), 3MK HD+ do Nokia Lumia 640 XL (F3MK_HD+_NL640_XL), Deante Zlewozmywak 1-komorowy Andante z ociekaczem 49 x 59cm grafitowy metalik (ZQN_G11A), Digitus (DN-19 GS-SRV), 3M PF125W9E prywatyzujący (7100095967), MicroConnect Patchcord światłowodowy ST/UPC-SC/UPC, 50/125, OM3, 2m (FIB122002), ANIMONDA KOT MLEKO BEAUTY Z CYNKIEM - 20x15g, Kruger&Matz Explore 1404 (KM1404), Miwi Urmet Panel wywołania z daszkiem BASIC - 1062/100D, Mercury Etui JELLY Case Xiaomi Redmi Note 5A przeźroczysty (Mer03176), Tech-Protect pasek do Apple Watch 42mm, MSI GV72 8RD-046XPL 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/ Windows 10 Home PL , Dream Machines G1060-17PL49 8 GB RAM/ 120 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/ Windows 10 Home PL , MyScreen Protector MyScreen BodyGUARD Samsung S6 G920, Cozywood Karnet drewniany C6 + koperta Kobieta na obłoku, Legend Studio Teria Steam CD Key