Kina domowe Pioneer (1)

Kina domowe Pioneer

(1)
Producenci:
Pioneer
AKTYWNE FILTRY
Czas realizacji zamówienia
Wybierz
Towar dostępny na magazynie
Wysyłka natychmiastowa Złóż zamówienie do 16:00, a towar wyślemy tego samego dnia roboczego!
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Towar dostępny na magazynie dostawcy
Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych i dłużej
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
Producenci:Pioneer

Jakie kino domowe wybrać?

Najlepsze doznania płynące z oglądania filmów i słuchania ulubionych utworów muzycznych zagwarantuje zestaw kina domowego. W sklepie Morele.net oferowane są konfiguracje składające się z wszystkich elementów potrzebnych do uzyskania wysokiej jakości obrazu i dźwięku. Występują one w różnych przedziałach cenowych, dlatego każdy jest w stanie znaleźć tu coś dla siebie. Chcąc zbudować własne kino w domu, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na zawartość zestawu – katalog produktowy jest bardzo zróżnicowany, dlatego oferowane konfiguracje składają się z różnej liczby głośników, są one również uzupełniane o amplitunery, odtwarzacze i inne urządzenia. Wszystko to pozwala stworzyć system multimedialny doskonale dopasowany do własnych potrzeb i wymagań.

Kino domowe – parametry

W wyborze wymarzonego zestawu pomocne okażą się najważniejsze parametry, które wskazują na rzeczywiste możliwości oferowanych urządzeń. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na ilość kanałów, a więc na to, ile głośników znalazło się w kinie domowym. W sklepie Morele.net dostępne jest między innymi kino domowe 2.1 – składa się z dwóch głośników i jednego subwoofera. Pozwala to na ustawienie wszystkich elementów w jednym, centralnym punkcie pomieszczenia, tak aby dźwięk dochodził do każdego zakątka.
Jeszcze szersze możliwości zapewnia kino domowe 5.1, w skład którego wchodzi subwoofer i aż pięć głośników. Zdecydować można się na zestawy zawierające dwie główne kolumny i trzy mniejsze do rozstawienia w poszczególnych miejscach pokoju, ale również na modele składające się z głośników tej samej wielkości.
O wyborze konkretnego rozwiązania zadecydować może również moc głośników – w sklepie znajdują się modele o mocy w okolicach 300-400 W, a także potężne urządzenia, których moc przekracza 1000 W. Do tego należy dodać również rodzaj zastosowanego dekodera dźwięku, który powinien spełniać wymagania związane z konkretnym zastosowaniem zestawu. Dostępne kina domowe korzystają między innymi z takich dekoderów jak Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, DTS-HD oraz DSD.
Producenci przygotowują zestawy kina domowego wyposażone w amplituter, do którego urządzenia podłączane są przy użyciu przewodów, a także modele bezprzewodowe. Kino domowe Bluetooth zapewnia łatwe połączenie urządzeń grających, które mogą znaleźć się z w dowolnym miejscu w pomieszczeniu. Niezwykle ciekawie prezentuje się również kino domowe z Internetem.

Kino domowe - czy warto?

Oferowane zestawy pozwalają na stworzenie domowego centrum multimedialnego, które posłuży do oglądania najnowszych premier filmowych, wykorzystania aplikacji sieciowych instalowanych na telewizorze lub odtwarzaczu, a także słuchania muzyki. Co najważniejsze, zastosowane dekodery i głośniki gwarantują wysoką jakość dźwięku. Wszystko to sprawia, że kino domowe pozwoli czerpać ogrom przyjemności z codziennych aktywności, a także pozwoli odkryć zupełnie nową głębię obrazu i dźwięku. Właśnie dlatego warto inwestować w takie zestawy.