Piloty RTV
Do koszyka

Pilot RTV Sony Remote Commander RMT-D197P (A2072759A)

ID produktu: 1636594
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Czarny
  • Typ pilota: Dedykowane
  • Wyświetlacz: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty i leasing

Opis produktu

Pilot kompatybilny z:

Sony DVD Player DVP-SR760HP

Specyfikacja

Czarny

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
6 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 382 462
Opis:
Infolinia Sony – natychmiastowa pomoc i porada: 801 382 462 Wsparcie serwisowe i gwarancja: http://services.sony.pl/support/pl/warranty
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Uni-T Miernik uniwersalny 830 BUZ (MIE0003), InLine USB A/B 0,3m (34503S), Clean it Środek czyszczący do monitorów 200ml CL-18, Digitus Patchcord U/UTP, Cat6, 5m, niebieski (DK-1612-050/B), Gembird USB A -> USB A (Ż/M) 0.75m Przezroczysty (CCF-USB2-AMAF-TR-0.75M), Ami Play Smycz regulowana 6 in 1 Cotton L 100-200 x 2,5cm Granatowy, HP Usługa serwisowa 5 year Next business day + Support (U8CH1E), Fujitsu Fujitsu Scanner FI-7480 Dokumentenscanner - PA03710-B001, Acme HE17 (AKKSLACMLPAS0016), Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC simplex SM 9/125 G652D 7m (54285), PINOKIO DOMEK DLA GRYZONI TYP "E" PINO-36, Spigen Etui Liquid Crystal Clear do Huawei P9 lite 2017, PROZOO WARKOCZYK 6.5cm 36szt. CHICKEN, INTER ZOO Klatka Tommy+drewno, TOP-2000 Kołozeszyt A5 80K, kratka z marginesem, Shades (400091138), Acer Nitro 5 (NH.Q3REP.005) 32 GB RAM/ 128 GB M.2/ 480 GB SSD/ Windows 10 Home PL , Ledvance liniowa T8 G13 18W 1150lm 5300K (4008321111371), GSM City CASE ETUI LUSTERKO SREBRNY XIAOMI REDMI 5 PLUS, Trixie Smycz dla psa regulowana podwójna Premium zielona r. L–XL: 2.00 m/25 mm