Piloty RTV

Pilot RTV Elmak ZIP 115 TV Sony

ID produktu: 286906
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Srebrno-czarny
  • Typ pilota: Uniwersalne
  • Wyświetlacz: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Pilot uniwersalny ZIP 115 przeznaczony jest do telewizorów marki Sony. Posiada wszystkie funkcje z pilota oryginalnego.

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
PilotZIP115
EAN
5905106071181
Informacje podstawowe
Srebrno-czarny
Techniczne
Wyświetlacz

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
+48 17 784 40 37
Opis:
Dział Serwisu czynny jest od poniedziałku do piątku, w godz. 7:00 – 15:00 tel: +48 17 784 40 37 wew. 23 e-mail: [email protected] Elmak Sp. z o.o. Ul. Morgowa 81 35-323 Rzeszów
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Targus Corporate Traveller 15.6" (CUCT02BEU), Thermaltake eSports Shock One DTS 5.1 CH (HT-SHO001EC), Akracing Gaming Czarno-zielony (AK-K7012-BG) materiałowy + podkładka pod mysz, VauPe FCK dźwigniowy A4 75mm różowy (061/11), VRS Design etui Crucial Bumper iPhone 6+ (V903741), Maclean uniwersalny pas sportowy 5.7' (MC-403Y), Belkin Flat microUSB 1.2m Czarny (F2CU046BT06-BLK), Dell Dell Thunderbolt Dock TB16 with 180W AC Adapter Danish, HP (N1M40AA), Dell 593-BBSG, Dell S2825cdn / H825cdw / H625cdw Czarny, Thrustmaster Kierownica TS-PC Racer (2960785), Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM4 3m (54345), Epson Tusz EcoTank, Black, bottle (C13T03V14A), Rowenta CF4512, Lindy HDMI - HDMI 2m srebrny (37872), Zext Żarówka LED MR16 7.5W GU10 230V SMD3016 14LED (D02-SMD-3016-14-BI), Roline HDMI - HDMI 1m srebrny