Opis
Specyfikacja
Opinie (8)
Inspiracje (10)
Pytania i odpowiedzi (1)
Gwarancje i usługi
Raty

Pamięć Corsair Vengeance LPX, DDR4, 16 GB,3000MHz, CL16 (CMK16GX4M2D3000C16)

Liczba modułów: 2
ID produktu: 1792417
Zobacz produkty podobne
(8)

Opis produktu

 

Pamięć Corsair Vengeance LPX, DDR4, 2x8GB, 3000MHz, CL16.

Specyfikacja

Vengeance LPX
Aluminiowy radiator
Złocone styki
Kolor
Czarny
Podświetlenie
Nie

Opinie (8)

(8)
Opinia potwierdzona zakupem
just super - could clock them to 3200 and are working smooth and stable like a rock - 2 are cl15 2 are cl16 - not much difference
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Inspiracje (10)

Pytania i odpowiedzi (1)

Ram będzie działał bez problemu z B450 a pro 2x8 gb i ryzenem 1600x?
Witam. Ja mam płytę MSI B 450 Thomahawk i nie mogę na tych pamięciach wyjść poza 1600 MGz. Tzn w biosie pokazuje np 3066MGz a w Windowsie w CPU - 1600. Nie wiem o co chodzić. Także nie jestem pewien.
jeżeli używasz programu cpu-z to on pokazuje polowe taktowania czyli wynika z tego ze pracują 2 3200 mhz a w innych programach to nie wiem.

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
wieczysta
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (8)

Pytania i odpowiedzi (1)

Inspiracje (10)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Hama Antenowy, 100, Biały (86624), V7 DisplayPort - DisplayPort, 2, Czarny (V7E2DISPLYPRT-02M), REV Surge protector 3,0 m (00176571), Teac nagrywarka DVD (DV-W524GSD-K-EU-B-T), HQ Bateria AA, 1.5V, 20 sztuk (HQLR6/20BOX), Lynx CS Światłowód krosowy LC/LC, OM3, zielony, 1m (DPX-50-LC/LC-OM3-1), Noctua Mocowanie antywibracyjne NA-SAV2 Chromax Blue, PURO Etui ULTRA-SLIM do Samsung Galaxy J1 2016 (SGGJ12003NUDETR), NoName Nakładka Duo TPU do Samsung Galaxy J7 2016 J710 czarna - GSM024356, Veho 360 Stereo Earphones - VEP-003-360Z1-L, Lenovo IdeaCentre 510S (90FN00E7PB), Dod Tech RC500S, Novus ScopeMaster (714+0002+000), Herlitz ZESZYT A4 RAINBOW (9563982), Argo Kołonotatnik Big, A5, linia, 160K, c. zielony (982461), Alphacool Złączka G1/4", krótka, chrom (17035), Esselte Wąsy Esselte 100 sztuk czerwony (1430615 N), Expression TONER DO XEROX 6115 CYAN (4,5K) (113R00693) (P) - 113R00693, NETGEAR MR1100 (MR1100-100EUS)