Płyty CD i DVD
Do koszyka

Omega FREESTYLE CD-R 700MB 52X CAKE*25 [56666]

ID produktu: 384994
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Ilość sztuk w opakowaniu: 25
  • Rodzaj nośnika: CD-R
  • Rodzaj opakowania: Cake
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Dyski Omega CD-R 700 MB jednokrotnego zapisu pozwala na zapisanie danych komputerowych, filmów wideo, zdjęć czy muzyki. Płyty charakteryzują się wysoką stabilnością nagrywania oraz dość długim okresem przechowywania. Płyty firmy Omega pozwalają zapisać dane z prędkością mieszczącą się w przedziale 1-52x. Długość zapisu to 80 minut co pozwoli na wygodne przechowywanie danych. W wygodnym opakowaniu typu Cake znajdziemy 25 płyt.

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
012 65 10 599
Opis:
Dane kontaktowe: PLATINET S.A. – SERWIS ul. Tadeusza Śliwiaka 48 30-798 Kraków tel. 012 65 10 599 fax. 012 65 10 574 email: [email protected] Godziny pracy: 9:00 – 17:00

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Philips DVD+R 4,7GB 16X CAKE*100 DR4S6B00F/00, Skink Extreme do Samsung Galaxy S3 (FS_EXTREME_SAMGS3), Lancom Systems 1781VA, NoName DisplayPort - HDMI 5m czarny (51959), Platinet Długopisy żelowe Czarne 4 szt. (43015), Tucano Etui Hard Shell do Macbooka Air 13" Czarne (HSNI-MBA13), Curver Pojemnik na ciasto prostokątny czerwony 172568, Mega Creative Auto wyścigowe zdalnie sterowane (218212), Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy LC/SC OM4 50/125um Duplex Multimode, 20m, fioletowy (751186), Vitapol Karma pełno porcjowa dla szynszyli 450g, Expression TUSZ DO CANON (CLI526) BLACK 16 ml (P) - 4540B001, Kospel Podgrzewacz wody przepływowy LUXUS KDH 12kW - KDH-12.LUXUS, GTV Żarówka LED GU10 6W 440lm 220 - 240V ciepła biała (LD-PC6010-30), Asarto Toner Asarto do HP 503A I CLJ 3800/CP3505 | magenta, GSM City MERCURY IJELLY CZARNY HUAWEI Y9 2018, nemo ETUI FANCY HTC A9S , D.Rect Identyfikator na karty (50szt) , Mitsu Zasilacz HP 19.5V 4.62A ZM/HP19462 -ZM/HP195462, NoName Serviravimo indas