Moduły GPS

Moduł GPS Deaoke Lokalizator GPS personalny uniwersalny

ID produktu: 5817604
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Tracker zaprojektowany specjalnie po to by zapewnić bezpieczeństwo Twoim bliskim!
Możesz wsunąć go dziecku do plecaka i nie martwić się, gdzie Twoja pociecha przebywa po szkole.
Podczas gdy dziecko znajduje się w niebezpiecznej sytuacji naciska przycisk SOS i od razu dostajesz powiadomienie, że jest w niebezpieczeństwie, a do tego otrzymujesz jego współrzędne, prędkość oraz link do map Google.
Urządzenie jest bardzo małych rozmiarów i może służyć do śledzenia pozycji wszystkiego, od samochodu po torbę z laptopem.


Prosty w obsłudze - wystarczy zadzwonić pod numer karty sim i w odpowiedzi dostajemy położenie nadajnika jego prędkość oraz link do sprawdzenia położenia w mapach Google! Jest to jedna opcja z wielu bardzo przydanych opcji tego urządzenia. Współpracuje z wszystkimi polskimi sieciami GSM/GPRS. W przypadku braku sygnału GPS urządzenie zapamiętuje ostatnią pozycje urządzenia. Pracuje w sieciach GPS, GPRS oraz GSM. Urządzenie sterowane komendami SMS.

Sprawdzanie pozycji przez SMS - zadzwoń pod numer karty SIM w urządzeniu a otrzymasz w odpowiedzi informację o położeniu urządzenia,prędkości z jaką się porusza oraz link do sprawdzenia na mapie jego lokalizacji.

Monitorowanie prędkości - przy każdej wiadomości ze współrzędnymi otrzymasz informacje dotycząca prędkości przemieszczania się obiektu.

Ostrzeganie przez SMS o niskim stanie baterii - nigdy się nie martw o to że bateria się wyładuje, urządzenie samo Cię o tym poinformuje.

Przycisk alarmowy SOS - Osoba nosząca nadajnik może nacisnąć przycisk SOS i zostajesz powiadomiony o tym że dana osobą jest w niebezpieczeństwie i otrzymasz jej położenie.

Specyfikacja techniczna:

 • Stan: Fabrycznie NOWY
 • Wymiary urządzenia62mm x 45mm x 20mm
 • Waga: 32g (bez opakowania)
 • Sieć: GSM/GPRS
 • Częstotliwość: 850/900/1800/1900 Mhz
 • Chip GPS: Ublox 7020
 • Czułość GPS: -159dBm
 • Dokładność GPS: 5m
 • Akumulator: 3.7V 700mAh Li-ion
 • Wodoodporność: obudowa o szczelności IP65 (ochrona przed strumieniami wody)
 • Wytrzymałość: 5-7 dni w stanie czuwania, 3-5h w ciągłym trybie GPRS

Zestaw zawiera:

 • lokalizator GPS
 • kabel USB
 • brelok (karabinek)
 • śrubokręt
 • instrukcja producenta w języku angielskim
 • wysyłana drogą mailową pełna instrukcja obsługi w języku polskim
 • pudełko

Skrócona instrukcja obsługi dostępna jest do pobrania w pliku .pdf pod galerią zdjęć. 

W cenie produktu otrzymujesz dostęp do serwisu lokalizowania urządzeń online przez rok. Opłaty za każdy kolejny rok. 

Dodatkowo zapewniamy wsparcie techniczne przy konfiguracji urządzenia i pomoc w przypadku problemów z rozpoczęciem śledzenia online w serwisie www, bądź aplikacji mobilnej. 

Zestaw Lokalizatora GPS personalnego AW19

Wymiary Lokalizatora GPS personalnego AW19

Polska instrukcja do Lokalizatora GPS personalnego AW19Po zakupie produktu wysyłamy mailowo instrukcję obsługi do urządzenia w JĘZYKU POLSKIM.

 

Aplikacja do Lokalizatora GPS personalnego AW19

Monitorowanie położenia lokalizatora poprzez połączenia i komendy SMS - zwrotna informacja od urządzenia z długością i szerokością geograficzną oraz linkiem do Map Google. 

 

Instrukcja obsługi do Lokalizatora GPS personalnego AW19Instrukcja obsługi do Lokalizatora GPS personalnego AW19

Dodatkowo możliwość śledzenia lokalizatora oraz odtworzenia przejazdu dostępnie w serwisie WWW na laptopie i na komputerze stacjonarnym, a także w aplikacji mobilnej na telefonie z systemem Android oraz iOS. 

 

Najczęściej zadawane pytania:

Czy do lokalizatora trzeba kupić kartę?

TAK, u dowolnego operatora (lokalizator nie posiada żadnej blokady SIM). Karta musi posiadać środki na koncie, powinna mieć wykupiony pakiet internetu, aby móc wysyłać dane do serwisu internetowego śledzenia. Karta nie może mieć blokady PIN, ani włączonego przekierowywania połączeń. Aby sprawdzić poprawność działania karty należy uprzednio włożyć ją do telefonu (wtedy wyłączyć ewentualny PIN, sprawdzić czy wysyła SMSy, wykonuje połączenia i łączy się z internetem).

Jaka jest wytrzymałość baterii?

Wytrzymałość baterii zależy od ustawionego trybu śledzenia. Przy włączonym trybie GPRS (do śledzenia online na platformie internetowej) bateria wytrzyma około 3-5 godzin. Przy wyłączonym trybie GPRS i lokalizowaniu tylko poprzez SMS (tryb ten włącza się komendą 'sms123456') urządzenie wytrzyma na baterii około tygodnia.

Dlaczego lokalizator traci zasięg?

Zasięgu bardzo często nie ma w budynkach. Zaleca się „otwarty widok nieba”. Aby upewnić się, że urządzenie może normalnie odbierać sygnał GSM oraz GPS na zewnątrz, należy przejść się z urządzeniem na spacer w celu złapania sygnału.

Jakie APN ma mój operator?

Nazwa APN jest zależna od operatora sieci komórkowej, dlatego informacji tej należy zasięgnąć bezpośrednio u przedstawiciela lub sprawdzić na stronie internetowej operatora.

Czy lokalizator będzie działał zagranicą?

Jest to zależne od tego, czy w danym kraju obsługiwana jest sieć 2G, ponieważ w niektórych miejscach jest już wyłączana i zastępowana przez sieć 3G. Lokalizator AW19 obsługuje jedynie sieć 2G.

Jaka jest wysokość opłaty za korzystanie z serwisu GPS?

Opłaty po upływie roku od dokonania zakupu wynoszą 10zł za każdy kolejny rok.

 

Jeśli masz problem z wyborem odpowiedniego lokalizatora, skorzystaj z poniższej tabeli porównawczej (kliknij na lokalizator, aby przejść do produktu):

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Creative Sound Blaster X-Fi HD (70SB124000002), APC 6szt kabli C19-C20, 0,6m zabezp (AP8712S), Assmann D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA), 1.8, Beżowy (AK-310100-018-E), Transcend 370S 1TB SATA3 (TS1TSSD370S), Roline HDMI - HDMI, 5, Czarny (11.04.5545), Fellowes podnóżek odświeżający pod stopy (8066001), CEE Dzwonek bezprzewodowy GB111B, Dingo obroża z taśmy polipropylenowej podwojnie zszywanej "EKSTRA",szer. 2,5 cm x dł.70 cm khaki, B-Tech Home Cinema Speaker (BT332/B), Noster Teczka zamykana na gumki A4 PVC zielona (N-11097), StarTech Right Angle 1m USB C (USB2CC1MR), NC Koperty KOPERTA B-4 BIAŁA SK 50SZ. (31721030/50), Avacom zamiennik DMW-BLE9, BLG-10, Li-ion, 7.2V, 800mAh, 5.8 Wh (DIPA-BLE9-532), All For Dogs Szelki sportowe pomarańczowe r. XS (34-54cm), KingHoff Marmo 14cm , Lindy Przejściówka (adapter, łącznik) USB A wtyk - USB B gniazdo (71231), Belkin HDMI D-Sub (VGA), 0.1, Czarny (AV10170BT), DD-Print Toner ML 1610 Black, Orico ORICO DCE-4U-WH 4-port USB Desktop ładowarka