Młynek do przypraw Zwilling Komplet 2 młynków elektrycznych Enfinigy (53103-702-0)
- Ilość: 2szt.
- Kolor: Czarno-biały
- Przeznaczenie: Uniwersalny
- Rodzaj: Automatyczny
- Zobacz pełną specyfikację
Zwilling Komplet 2 młynków elektrycznych Enfinigy
Zestaw młynków elektrycznych Enfinigy marki Zwilling umożliwi wydajne mielenie soli, pieprzu oraz innych przypraw. Ceramiczne ostrze sprawi, że młynek poradzi sobie z każdym ziarnem. Ostrze jest wyjątkowo twarde i odporne na ścieranie, dzięki czemu podczas ścierania uwolni pełen bukiet przypraw. Dodatkowo młynki posiadają funkcję regulowania grubości ziaren.

Moc do wydajnej pracy zapewnia młynkowi silnik zasilany akumulatorem litowo-jonowym.
Wbudowane okienko umożliwia kontrolowanie poziomu napełnienia. Dodatkowo światełko LED oświetla przyprawę.
Młynek Pro Enfinigy jest doskonałym uzupełnieniem każdej kuchni. Elegancki wygląd jest zasługą duetu projektantów: Matteo Thuna i Antonio Rodrigueza.

- możliwiość ustawienia grubości mielenia przypraw
- akumulator litowo-jonowy ładowany przez USB
- oświetlenie LED
- mocny silnik
- nieścieralne żarna ceramiczne
- Ilość 2szt.
- Kolor Czarno-biały
- Przeznaczenie Uniwersalny
- Rodzaj Automatyczny
Market
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu