Młynki do przypraw

Młynek do przypraw KingHoff KH-1425

ID produktu: 6492775
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Ilość: 1szt.
  • Kolor: Stalowy
  • Przeznaczenie: Do nasion
  • Rodzaj: Ręczny
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Tradycyjny, poręczny śrutownik stołowy jest idealnym urządzeniem uzupełniającym produkcję domowych piw i zacierów gorzelniczych. Swietnie sprawdzi się podczas wypieku świeżego, domowego chleba oraz mielenia grochu czy kukurydzy. Jego podstawową zaletą jest możliwość regulowania odstępu między żarnami co pozwala kontrolować stopień rozdrobnienia śruty i dostosować go do potrzeb każdego konsumenta. Dzięki solidnej, żeliwnej budowie będzie służył przez lata, a prosta konstrukcja pozwoli na szybki demontaż, umycie i przechowywanie. Zaleca się rozłożenie, umycie i dokładne wysuszenie urządzenia po każdorazowym użyciu.

 

  • Wydajność: około 30kg słodu/ godzinę
  • Pojemność zasobnika: 1,5L ( około 1 kg słodu).

 

Wymiary

  • Szerokość: 15 cm
  • Głębokość: 13 cm
  • Wysokość: 45 cm
  • Głębokość pojemnika: 15 cm
  • Średnica pojemnika: 13.5 cm

 

Całość pakowana w elegancki kartonik

 

Specyfikacja

Ręczny
Przeznaczenie
Do nasion
Ilość
1szt.
Stalowy

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Sandberg Play'n GO (125-86), B+W F-Pro 093, Podczerwien ciemnoczerwony, 830 55 E (72481), Buffalo HDD MiniStation Safe 1 TB Czerwony (HD-PNF1.0U3BR-EU), HP Color LaserJet Pro M452nw (CF388A), InLine Kabel Mini-SAS 26-Pin SFF-8088 2m - 27623C, 3Doodler Start Długopis 3D zaprojektowany specjalnie dla dzieci (3DRSTR), ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC (Single-Mode) 1310nm 10km (ex.2237), Avanti Kalendarz 2018 Kulinarny (KA-3), Himoto Tylna oś (21032) (HM21032), Expression TUSZ DO HP (940XL) MAGENTA (P) - C4908AE, Makita Worki 83133B8K 5szt. do odkurzacza 440, Incood Notes A5 80K w kratkę Beautiful, Nillkin Etui QIN Galaxy A40 red, Hama Kindle 2019 czarne , ZEEGMA Wyciskarka wolnoobrotowa do soków SAP + bidon-ZE-SAP, Xiaomi Głośnik przenośny Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Pro Różowy, HP ProBook 450 G5 (5HT18UT) 12 GB RAM/ 128 GB M.2/ 1 TB SSD/ Windows 10 Pro , HP HP Inc. HP 4.5MM AND USB DOCK ADAPTER/F/ DEDICATED NOTEBOOK, MicroConnect HDMI - HDMI 40m czarny (HDM191940V2.0OP)