Akcesoria RTV
Do koszyka

MicroConnect Adapter zasilania US - EU (PEAUSEUF)

Adapter
ID produktu: 1124438
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Typ akcesorium: Adapter
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

MicroConnect Adapter zasilania US - EU. Produkt w kolorze czarnym.

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
25 lat
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: GamersWear Bluza COUNTER granatowa (L) ( 5056-L ), NoName D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA), 1.5, Czarny (KPO3710-15), Hagor Podstawa stołowa M VESA (7187), Equip Patchcord, S/FTP, Cat6, PIMF, HF, 0.25m, czarny (605593), MicroLamp do Sony, 200W (ML12297), MicroConnect Patchcord światłowdowy, LC/UPC-ST/UPC, 62.5/125 OM1, 20m (FIB410020), GPX Extreme Korek zbiornika paliwa z elementami mocującymi (GPX/005-02701), Forever BSH-100, Czerwono-czarny, Morele.net Elektroniczna Karta Podarunkowa 1300 zł, Setty Szkło hartowane do Huawei P8 Lite (GSM013452), Dingo Miska metalowa z uchwytem do montażu - 0.84 l, Trixie MIĘKKA SZCZOTKA Z GUMOWĄ RĄCZKĄ ZE SZCZOTECZKĄ DO CZYSZCZENIA 10 x 13 cm, Ferplast POJNIK AUT.DRINKY KOLOR L 600M, Zolux Amfora z napowietrzaczem ETNA, Optoma EH461 Lampowy 1920 x 1080px 5000lm DLP , Canon Toner KCK-CEXV21B / CEXV21,0452B002 (Black), Plastrol Przedłużacz 3-gniazda z/u 10A 3m biały PS-370 (W-97474), Easy Cienkopis 12 kolorów EASY, Mercury Jelly Case dla Galaxy Trend 2