Kable teleinformatyczne Kable proste(19)

Kable teleinformatyczne Kable proste

(19)
Długość:
5.1 - 7m
Kolor:
Żółty
Typ kabla:
Kable proste
Wyczyść wszystkie
AKTYWNE FILTRY
Czas realizacji zamówienia
Wybierz
Towar dostępny na magazynie
Wysyłka natychmiastowa Złóż zamówienie do 16:00, a towar wyślemy tego samego dnia roboczego!
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Towar dostępny na magazynie dostawcy
Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych i dłużej
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
Długość:5.1 - 7m
Kolor:Żółty
Typ kabla:Kable proste
 Gembird Patch cord UTP kat. 5e 5m żółty GMB

Gembird Patch cord UTP kat. 5e 5m żółty GMB

Kable proste
ID produktu: 289626
CECHY PRODUKTU
Długość: 5.1 - 7m
Rodzaj: Linka
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 InLine 7m - kabel sieciowy U/UTP - 1000 Mbit - Cat.6 - RJ45 - żółty (71607Y)

InLine 7m - kabel sieciowy U/UTP - 1000 Mbit - Cat.6 - RJ45 - żółty (71607Y)

Kable proste
ID produktu: 640846
CECHY PRODUKTU
Długość: 5.1 - 7m
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 MicroConnect U/UTP CAT5e 7M (UTP507Y)

MicroConnect U/UTP CAT5e 7M (UTP507Y)

Kable proste
ID produktu: 938230
CECHY PRODUKTU
Długość: 5.1 - 7m
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.5e F/UTP Żółty 7m (STP507Y)

MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.5e F/UTP Żółty 7m (STP507Y)

Kable proste
ID produktu: 1088424
CECHY PRODUKTU
Długość: 5.1 - 7m
Rodzaj: Linka
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 InLine Flat Patch kabel, U/FTP, Cat.6A, żółty, 7m

InLine Flat Patch kabel, U/FTP, Cat.6A, żółty, 7m

Kable proste
ID produktu: 6048900
CECHY PRODUKTU
Długość: 5.1 - 7m
Rodzaj: Drut
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 MicroConnect Patchcord STP, CAT6, LSZH, 7m, żółty (STP607Y)

MicroConnect Patchcord STP, CAT6, LSZH, 7m, żółty (STP607Y)

Kable proste
ID produktu: 937235
CECHY PRODUKTU
Długość: 5.1 - 7m
Rodzaj: Linka
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6a U/UTP Żółty 7m (V-UTP6A07Y-FLAT)

MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6a U/UTP Żółty 7m (V-UTP6A07Y-FLAT)

Kable proste
ID produktu: 1080711
CECHY PRODUKTU
Długość: 5.1 - 7m
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 Value UTP- Patchcable cat.6, LSOH, zółty, 7m (21.99.1072)

Value UTP- Patchcable cat.6, LSOH, zółty, 7m (21.99.1072)

Kable proste
ID produktu: 5288619
CECHY PRODUKTU
Długość: 5.1 - 7m
Rodzaj: Drut
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6 7m Żółty (UTP607Y)

MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6 7m Żółty (UTP607Y)

Kable proste
ID produktu: 938627
CECHY PRODUKTU
Długość: 5.1 - 7m
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6 U/UTP Żółty 7m (UTP607YBOOTED)

MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6 U/UTP Żółty 7m (UTP607YBOOTED)

Kable proste
ID produktu: 938628
CECHY PRODUKTU
Długość: 5.1 - 7m
Rodzaj: Linka
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6 S/FTP Żółty 7m (SSTP607Y)

MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6 S/FTP Żółty 7m (SSTP607Y)

Kable proste
ID produktu: 1105769
CECHY PRODUKTU
Długość: 5.1 - 7m
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 Digitus Patchcord CAT 6,  S/FTP, 7m, żółty  (DK-1644-070/Y)

Digitus Patchcord CAT 6, S/FTP, 7m, żółty (DK-1644-070/Y)

Kable proste
ID produktu: 1421789
CECHY PRODUKTU
Długość: 5.1 - 7m
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 Lynx CS Kabel LC - LC 7m Żółty (DPX-09-LC/LC-7)

Lynx CS Kabel LC - LC 7m Żółty (DPX-09-LC/LC-7)

Kable proste
ID produktu: 1066035
CECHY PRODUKTU
Długość: 5.1 - 7m
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6a S/FTP 7m Żółty (SFTP6A07Y)

MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6a S/FTP 7m Żółty (SFTP6A07Y)

Kable proste
ID produktu: 1058922
CECHY PRODUKTU
Długość: 5.1 - 7m
Rodzaj: Linka
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 Assmann Patchcord światłowodowy LC/SC, 7m, żółty (DK-2932-07)

Assmann Patchcord światłowodowy LC/SC, 7m, żółty (DK-2932-07)

Kable proste
ID produktu: 1085331
CECHY PRODUKTU
Długość: 5.1 - 7m
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 MicroConnect Patchcord światłowodowy ST/UPC - SC/UPC,  9/125,  OS2, 7m  (FIB121007)

MicroConnect Patchcord światłowodowy ST/UPC - SC/UPC, 9/125, OS2, 7m (FIB121007)

Kable proste
ID produktu: 1613443
CECHY PRODUKTU
Długość: 5.1 - 7m
Rodzaj: Światłowód
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 Digitus  Patchcord Światłowodowy ST   LC -> LC, OS2, 7m  (DK-2933-07)

Digitus Patchcord Światłowodowy ST LC -> LC, OS2, 7m (DK-2933-07)

ID produktu: 4720979
CECHY PRODUKTU
Długość: 5.1 - 7m
Rodzaj: Światłowód
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 6M 50/125 OM3 (FIB422006)

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 6M 50/125 OM3 (FIB422006)

Kable proste
ID produktu: 987440
CECHY PRODUKTU
Długość: 5.1 - 7m
Rodzaj: Światłowód
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 7M 9/125 (FIB441007)

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 7M 9/125 (FIB441007)

Kable proste
ID produktu: 941645
CECHY PRODUKTU
Długość: 5.1 - 7m
Rodzaj: Światłowód
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej

Kable teleinformatyczne

Przewody teleinformatyczne to niezbędne akcesoria sieciowe, które mogą posłużyć zarówno do stworzenia lokalnej sieci przewodowej, jak również do podłączania urządzeń do internetu. Przy zakupie przewodów tego typu konieczne jest zwrócenie uwagi na optymalną długość kabla. W asortymencie kabli teleinformatycznych można znaleźć przewody niemal o dowolnych długościach i to zarówno niewielkich, jak 50 cm lub 1,5 m, jak również znacznie dłuższych – 10, 20 czy 50 m. Tak duża różnorodność sprawia, że łatwo dopasować przewód teleinformatyczny do konkretnego wnętrza, budynku i zastosowania. Krótsze przewody doskonale sprawdzają się do łączenia ze sobą urządzeń stojących w swym bliskim sąsiedztwie, a wielometrowe kable teleinformatyczne to popularny wybór do biur, firm i do łączenia ze sobą urządzeń, które są zdecydowanie bardziej oddalone od siebie.

Jaki kabel teleinformatyczny wybrać?

Optymalna długość przewodu to tylko jedna z tych kwestii, które należy koniecznie wziąć pod uwagę przed zakupem. Wybierając przewody teleinformatyczne do domu lub firmy, warto sprawdzić, z jaką kategorią kabla mamy do czynienia – im wyższa kategoria przewodu, tym szybsza maksymalna transmisja danych, jaką można będzie uzyskać na wybranym przewodzie. Kabel teleinformatyczny kat. 6 stworzy lepsze możliwości niż przewód kategorii 3 lub 5, ale warto pamiętać o tym, że na prędkość transmisji wpływa także wiele innych czynników, a nie tylko rodzaj zastosowanego przewodu. Kolejną istotną kwestią, która wpływa na wyeliminowanie ewentualnych zakłóceń sieciowych, jest ekranowanie przewodu. Nie wszystkie kable teleinformatyczna posiadają równie dobre ekranowanie. Przewody UTP nie są ekranowane, są niedrogie, ale podatne na ewentualne zakłócenia. Przewody STP oraz przewody FTP są ekranowane oraz posiadają uziemienie, co czyni je lepszymi rozwiązaniami wszędzie tam, gdzie występuje ryzyko zakłóceń z innych sieci. W sprzedaży można znaleźć również przewody teleinformatyczne hybrydowe: F/FFTP, U/FTP, S/FTP i inne. Przewody hybrydowe posiadają dodatkowe ekrany, co czyni je jeszcze lepszym rozwiązaniem do sieci, które są mocno narażone na zakłócenia elektromagnetyczne.

Czy kolor kabla teleinformatycznego ma znaczenie?

Kable teleinformatyczne są dostępne w wielu różnych wariantach. Popularnym wyborem jest nie tylko kabel teleinformatyczny żelowany lub z dodatkowym ekranem foliowym, ale też kabel teleinformatyczny ziemny lub hybrydowy. Tak duża różnorodność przewodów oraz fakt, że są one dostępne w tak wielu kolorach sprawia, że słusznie można zacząć zastanawiać się nad tym, czy kolor kabla coś oznacza. W obrębie oferty jednego producenta jest możliwe, by poszczególne kolory kabli były przypisane do przewodów innego rodzaju, ale ogólnie można przyjąć, że kolor kabla nie ma związku z jego parametrami. Tak szeroka oferta kolorystyczna przewodów teleinformatycznych ma jednak swoje atuty – można dobrać przewody w neutralnej lub krzykliwej kolorystyce w zależności od tego, do jakiego wnętrza się je kupuje, można tworzyć określone typy połączeń przy pomocy kabli o tym samym kolorze, a inne przy pomocy kabli w innym odcieniu – to ułatwia uporządkowanie nawet najbardziej rozbudowanych sieci teleinformatycznych.

Oferta przewodów teleinformatycznych w naszym sklepie jest bardzo szeroka i różnorodna, a to powoduje, że można znaleźć w niej przewody do dowolnego połączenia. To produkty markowe o ściśle określonych parametrach. Można wśród nich znaleźć kable znanych producentów, jak LogiLink, Equip, Diqitus, Value, Gembird, InLine, StarTech, NetRack, Delock, Hama oraz innych firm.