Komputery stacjonarne

Komputer Morele ELITE H3460 16 GB RAM/ 256 GB SSD/ 2 TB HDD/ Windows 10 Home

Coffee Lake
ID produktu: 4580888
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje i usługi
Raty i leasing

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta Door to Door
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Titanum TH103, Transcend Compact Flash 32GB (TS32GCF800), Emerson Papier komputerowy 240x12" 900 arkuszy (240212c0n0), LogiLink CAT 5e Patchcord F/UTP Niebieski 7.5M (CP1086S), Mcab HDMI - HDMI, 3m, Biały (7003013), MicroConnect Patchcord światłowdowy ST/UPC-ST/UPC, 50/125 OM3, 0.5m (FIB1120005), MicroConnect D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA), 5m, Czarny (MONGH5-METAL), BakkerElkhuizen Podkładka przed klawiaturę (BNEBMWRS), Liebherr CTNef5215, OKI Bęben C532/MC573 (magenta) (46484106), Vitapol Smakers kokosowy dla gryzoni i królika Vitapol 90g, Oxford Organizer na spirali A4+/80 kartek z kolorowymi registrami , Vanish Odplamiacz do tkanin Vanish Gold Pink 705g, Yankee Candle Wax wosk Black Cherry 22g, Blackberry KEYone (SPB100-3AALEU1), Scarlett SL-BS34ED42, PurePower Bateria AAA / R03 40szt., Newstar HDMI - HDMI, 7.5m, Czarny (HDMI25MM)