Komputery stacjonarne
Do koszyka

Komputer CHALLENGER H7270 16 GB RAM/ 2 TB SSD/ 1 TB HDD/

Zen
ID produktu: 5897704
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje i usługi
Raty

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta Door to Door
Informacje o gwarancji producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: 4World DVI - DVI, 10, Czarny (6102), Transcend Micro SDHC 16GB Card Class 4 - TS16GUSDC4, Sox etui Softly Stiff L (001528290000), Value DVI - DVI, 2, Czarny (11.99.5525), Derform Tornister ergonomiczny mały Angry Birds 13 - DERF.TEMAAB13, NetRack patchcord RJ45, kat. 6 UTP, 0.25m czerwony - BZPAT0256R, NoName RCA (Cinch) x2 - RCA (Cinch) x2, 1.5, Czarny, Contour RollerWave Wristsupport Black (RM-WAVE2-BLK), Intellinet Network Solutions Wtyk modularny RJ45 8P8C Cat6 STP 90szt (790543), Digitus Rama montażowa SSD/HDD dla napędu CD/DVD/Blu-ray, wysokość 9.5mm (DA-71108), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6 U/UTP Pomarańczowy 1.5m (UTP6015OBOOTED), Bantex obwoluta A4 "L" (100550159), Tescoma Nóż uniwersalny z zębami SONIC 8 cm (862005.00), Nillkin Etui Frosted Shield dla Huawei Honor 10 , TelForceOne Nakładka Defender do Xiaomi Redmi Note 5A czarna, Zolux Karmnik Domek z 4 oknami zielony, ExtraLink EXTRALINK PATCHCORD MM OM3 SC/APC-LC/APC DUP 50/125 2M, Kingxbar Kingxbar Wish Series etui ozdobione oryginalnymi Kryształami Swarovskiego iPhone XS / X czerwony uniwersalny, Baseus Ładowarkia Samochodowa Do Zapalniczki 2xusb Qc3.0 36w - Czerwona - Baseus