Kable teleinformatyczne

(8175)
(8175)
Czas realizacji zamówienia
Wybierz

Towar dostępny na magazynie

Wysyłka natychmiastowa Złóż zamówienie do 16:00, a towar wyślemy tego samego dnia roboczego!
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego

Towar dostępny na magazynie dostawcy

Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych i dłużej
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
 Unitek Kabel sieciowy płaski UTP Ethernet Cat.6 3m (C1811GBK)
Producent poleca
Czarny 3 metrowy kabel sieciowy Ethernet Cat.6.

Unitek Kabel sieciowy płaski UTP Ethernet Cat.6 3m (C1811GBK)

Kable proste
CECHY PRODUKTU
Długość: 3m
Rodzaj: Patchcord
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 Unitek Przewód Ethernet Cat.7 SSTP RJ45 10m

Unitek Przewód Ethernet Cat.7 SSTP RJ45 10m Bestseller

Kable proste
(13)
1 pytanie
Kupiło 46 osób
CECHY PRODUKTU
Długość: 7.1 - 10m
Rodzaj: Patchcord,Skrętka
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 Unitek Unitek Cat.7 SSTP (8P8C) RJ45 Przewód Ethernet-3m

Unitek Unitek Cat.7 SSTP (8P8C) RJ45 Przewód Ethernet-3m Bestseller

Kable proste
CECHY PRODUKTU
Długość: 2.6 - 3m
Rodzaj: Patchcord,Skrętka
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 Unitek Przewód Ethernet Cat.7 SSTP (8P8C) RJ45 5m

Unitek Przewód Ethernet Cat.7 SSTP (8P8C) RJ45 5m Bestseller

Kable proste
(9)
1 pytanie
Kupiło 45 osób
CECHY PRODUKTU
Długość: 4.6 - 5m
Rodzaj: Patchcord,Skrętka
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 LogiLink CAT7 S/FTP Patchkabel Primeline PIMF czarny 0,50m (CQ4023S)

LogiLink CAT7 S/FTP Patchkabel Primeline PIMF czarny 0,50m (CQ4023S)

Kable crossover (skrosowane)
CECHY PRODUKTU
Długość: < 1m
Rodzaj: Skrętka
Typ kabla: Kable crossover (skrosowane)
Pokaż więcej
 LogiLink Patchcord Cat.6A, S/FTP, PIMF, 2m, niebieski (CQ3056S)

LogiLink Patchcord Cat.6A, S/FTP, PIMF, 2m, niebieski (CQ3056S)

Kable proste
CECHY PRODUKTU
Długość: 1.6 - 2m
Rodzaj: Patchcord
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 InLine 2m - kabel sieciowy U/UTP - 1000 Mbit - Cat.6 - RJ45 - biały (71602W)

InLine 2m - kabel sieciowy U/UTP - 1000 Mbit - Cat.6 - RJ45 - biały (71602W)

Kable proste
CECHY PRODUKTU
Długość: 1.6 - 2m
Rodzaj: Skrętka
Typ kabla: Kable proste,Kable crossover (skrosowane)
Pokaż więcej
 InLine Patch Kabel Sieciowy S/FTP PiMF Cat.6 PVC copper czarny 0.5m - 76450S

InLine Patch Kabel Sieciowy S/FTP PiMF Cat.6 PVC copper czarny 0.5m - 76450S

Kable proste
CECHY PRODUKTU
Długość: < 1m
Rodzaj: Koncentryk,Telefoniczny,Patchcord,Skrętka
Typ kabla: Kable proste,Kable crossover (skrosowane)
Pokaż więcej
 Kabel telefoniczny 4-żyłowy, RJ11 - RJ45 M, 3m, płaski, czarny

Kabel telefoniczny 4-żyłowy, RJ11 - RJ45 M, 3m, płaski, czarny

Kable proste
CECHY PRODUKTU
Długość: 2.6 - 3m
Rodzaj: Telefoniczny,Patchcord
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 Unitek Unitek Cat.7 SSTP (8P8C) RJ45 Przewód Ethernet-2M

Unitek Unitek Cat.7 SSTP (8P8C) RJ45 Przewód Ethernet-2M

Kable proste
CECHY PRODUKTU
Długość: 1.6 - 2m
Rodzaj: Patchcord,Skrętka
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 Krux RJ45 - RJ45 5m (KRX0055)

Krux RJ45 - RJ45 5m (KRX0055) Bestseller

Kable proste
CECHY PRODUKTU
Długość: 5m
Rodzaj: Patchcord
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 Unitek Kabel sieciowy płaski UTP Ethernet Cat.6 1m (C1809GBK)

Unitek Kabel sieciowy płaski UTP Ethernet Cat.6 1m (C1809GBK)

Kable proste
CECHY PRODUKTU
Długość: 1m
Rodzaj: Patchcord
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 Unitek Patchcord UTP, CAT.6, 2m, niebieski (Y-C810ABL)

Unitek Patchcord UTP, CAT.6, 2m, niebieski (Y-C810ABL)

Kable proste
CECHY PRODUKTU
Długość: 1.6 - 2m
Rodzaj: Linka,Patchcord,Skrętka
Typ kabla: Kable proste,Kable crossover (skrosowane)
Pokaż więcej
 Unitek Patchcord UTP, CAT.6, 3m, niebieski (Y-C811ABL)

Unitek Patchcord UTP, CAT.6, 3m, niebieski (Y-C811ABL)

Kable proste
CECHY PRODUKTU
Długość: 2.6 - 3m
Rodzaj: Linka,Patchcord,Skrętka
Typ kabla: Kable proste,Kable crossover (skrosowane)
Pokaż więcej
 Ugreen Kabel sieciowy UGREEN przedłużacz Ethernet RJ45, Cat. 6, FTP, z metalową wtyczną 1m, (czarny)
 Ugreen Kabel sieciowy UGREEN przedłużacz Ethernet RJ45, Cat. 6, FTP, z metalową wtyczną 2m, (czarny)

Ugreen Kabel sieciowy UGREEN przedłużacz Ethernet RJ45, Cat. 6, FTP, z metalową wtyczną 2m, (czarny)

CECHY PRODUKTU
Długość: 2m
Rodzaj: Patchcord
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
-13%
18,78 zł
16,39 zł
 Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC SM 9/125 G652D 2m (54032)

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC SM 9/125 G652D 2m (54032)

Kable proste
CECHY PRODUKTU
Długość: 1.6 - 2m
Rodzaj: Patchcord,Światłowód
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 Unitek Patchcord UTP, CAT.6, 15m, niebieski (Y-C814ABL)

Unitek Patchcord UTP, CAT.6, 15m, niebieski (Y-C814ABL)

Kable proste
CECHY PRODUKTU
Długość: 11 - 15m
Rodzaj: Linka,Patchcord,Skrętka
Typ kabla: Kable proste,Kable crossover (skrosowane)
Pokaż więcej
 MicroConnect Patchcord światłowodowy, LC/UPC - SC/UPC, 9/125, LSZH, 2m (FIB461002)

MicroConnect Patchcord światłowodowy, LC/UPC - SC/UPC, 9/125, LSZH, 2m (FIB461002)

Kable proste
CECHY PRODUKTU
Długość: 1.6 - 2m
Rodzaj: Patchcord,Światłowód
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 Ugreen Okrągły kabel sieciowy UGREEN NW107 Ethernet RJ45, Cat.7, STP, 8m (czarny)

Ugreen Okrągły kabel sieciowy UGREEN NW107 Ethernet RJ45, Cat.7, STP, 8m (czarny)

CECHY PRODUKTU
Długość: 8m
Rodzaj: Patchcord
Typ kabla: Kable crossover (skrosowane)
Pokaż więcej
 ExtraLink Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/APC, 1m (ex.1766)

ExtraLink Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/APC, 1m (ex.1766)

CECHY PRODUKTU
Długość: 1
Rodzaj: Światłowód
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 InLine Patchcord F/UTP, Cat.5e, czarny 0.3m (71533S)

InLine Patchcord F/UTP, Cat.5e, czarny 0.3m (71533S)

Kable proste
CECHY PRODUKTU
Długość: < 1m
Rodzaj: Patchcord
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 Digitus Kabel krosowy patchcord U/UTP kat. 6 szary 0,5m (DK-1612-005)

Digitus Kabel krosowy patchcord U/UTP kat. 6 szary 0,5m (DK-1612-005)

Zapytaj społeczności
Kupiło 7 osób
CECHY PRODUKTU
Długość: < 1m
Rodzaj: Patchcord
Typ kabla: Kable proste,Kable crossover (skrosowane)
Pokaż więcej
 ExtraLink EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-LC/UPC SM G.657A1 DUPLEX 3.0MM 1M

ExtraLink EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-LC/UPC SM G.657A1 DUPLEX 3.0MM 1M

Nie dotyczy
CECHY PRODUKTU
Długość: 1
Rodzaj: Patchcord
Typ kabla: Nie dotyczy
Pokaż więcej
 Roline ROLINE UTP PatchCord Cat6a. LSOH Slim. Black. 0.5m

Roline ROLINE UTP PatchCord Cat6a. LSOH Slim. Black. 0.5m

CECHY PRODUKTU
Długość: 0.5m
Rodzaj: Linka,Patchcord,Skrętka
Typ kabla: Kable crossover (skrosowane)
Pokaż więcej
 Digitus Patchcord UTP, CAT.6, zielony, 3m (DK-1612-030/G)

Digitus Patchcord UTP, CAT.6, zielony, 3m (DK-1612-030/G)

Kable proste
CECHY PRODUKTU
Długość: 2.6 - 3m
Rodzaj: Patchcord,Skrętka
Typ kabla: Kable proste,Kable crossover (skrosowane)
Pokaż więcej
 ExtraLink Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/APC, 2m

ExtraLink Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/APC, 2m

CECHY PRODUKTU
Długość: 1.6 - 2m
Rodzaj: Światłowód
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 Roline ROLINE UTP PatchCord Cat6a. LSOH Slim. Black. 1.5m

Roline ROLINE UTP PatchCord Cat6a. LSOH Slim. Black. 1.5m

CECHY PRODUKTU
Długość: 1.5m
Rodzaj: Linka,Patchcord,Skrętka
Typ kabla: Kable crossover (skrosowane)
Pokaż więcej
 V7 RJ-45/RJ-45 kat.7 S/FTP Czarny 2m (V7CAT7FSTP-2M-BLK-1E)

V7 RJ-45/RJ-45 kat.7 S/FTP Czarny 2m (V7CAT7FSTP-2M-BLK-1E)

Kable proste
CECHY PRODUKTU
Długość: 1.6 - 2m
Rodzaj: Linka,Patchcord
Typ kabla: Kable proste
Pokaż więcej
 Ugreen Kabel sieciowy UGREEN Ethernet RJ45, Cat.6, UTP, 3m (niebieski)

Ugreen Kabel sieciowy UGREEN Ethernet RJ45, Cat.6, UTP, 3m (niebieski)

Nie dotyczy
CECHY PRODUKTU
Długość: 3m
Rodzaj: Koncentryk
Typ kabla: Nie dotyczy
Pokaż więcej
-29%
13,97 zł
9,98 zł

Kable teleinformatyczne

Przewody teleinformatyczne to niezbędne akcesoria sieciowe, które mogą posłużyć zarówno do stworzenia lokalnej sieci przewodowej, jak również do podłączania urządzeń do internetu. Przy zakupie przewodów tego typu konieczne jest zwrócenie uwagi na optymalną długość kabla. W asortymencie kabli teleinformatycznych można znaleźć przewody niemal o dowolnych długościach i to zarówno niewielkich, jak 50 cm lub 1,5 m, jak również znacznie dłuższych – 10, 20 czy 50 m. Tak duża różnorodność sprawia, że łatwo dopasować przewód teleinformatyczny do konkretnego wnętrza, budynku i zastosowania. Krótsze przewody doskonale sprawdzają się do łączenia ze sobą urządzeń stojących w swym bliskim sąsiedztwie, a wielometrowe kable teleinformatyczne to popularny wybór do biur, firm i do łączenia ze sobą urządzeń, które są zdecydowanie bardziej oddalone od siebie.

Jaki kabel teleinformatyczny wybrać?

Optymalna długość przewodu to tylko jedna z tych kwestii, które należy koniecznie wziąć pod uwagę przed zakupem. Wybierając przewody teleinformatyczne do domu lub firmy, warto sprawdzić, z jaką kategorią kabla mamy do czynienia – im wyższa kategoria przewodu, tym szybsza maksymalna transmisja danych, jaką można będzie uzyskać na wybranym przewodzie. Kabel teleinformatyczny kat. 6 stworzy lepsze możliwości niż przewód kategorii 3 lub 5, ale warto pamiętać o tym, że na prędkość transmisji wpływa także wiele innych czynników, a nie tylko rodzaj zastosowanego przewodu. Kolejną istotną kwestią, która wpływa na wyeliminowanie ewentualnych zakłóceń sieciowych, jest ekranowanie przewodu. Nie wszystkie kable teleinformatyczna posiadają równie dobre ekranowanie. Przewody UTP nie są ekranowane, są niedrogie, ale podatne na ewentualne zakłócenia. Przewody STP oraz przewody FTP są ekranowane oraz posiadają uziemienie, co czyni je lepszymi rozwiązaniami wszędzie tam, gdzie występuje ryzyko zakłóceń z innych sieci. W sprzedaży można znaleźć również przewody teleinformatyczne hybrydowe: F/FFTP, U/FTP, S/FTP i inne. Przewody hybrydowe posiadają dodatkowe ekrany, co czyni je jeszcze lepszym rozwiązaniem do sieci, które są mocno narażone na zakłócenia elektromagnetyczne.

Czy kolor kabla teleinformatycznego ma znaczenie?

Kable teleinformatyczne są dostępne w wielu różnych wariantach. Popularnym wyborem jest nie tylko kabel teleinformatyczny żelowany lub z dodatkowym ekranem foliowym, ale też kabel teleinformatyczny ziemny lub hybrydowy. Tak duża różnorodność przewodów oraz fakt, że są one dostępne w tak wielu kolorach sprawia, że słusznie można zacząć zastanawiać się nad tym, czy kolor kabla coś oznacza. W obrębie oferty jednego producenta jest możliwe, by poszczególne kolory kabli były przypisane do przewodów innego rodzaju, ale ogólnie można przyjąć, że kolor kabla nie ma związku z jego parametrami. Tak szeroka oferta kolorystyczna przewodów teleinformatycznych ma jednak swoje atuty – można dobrać przewody w neutralnej lub krzykliwej kolorystyce w zależności od tego, do jakiego wnętrza się je kupuje, można tworzyć określone typy połączeń przy pomocy kabli o tym samym kolorze, a inne przy pomocy kabli w innym odcieniu – to ułatwia uporządkowanie nawet najbardziej rozbudowanych sieci teleinformatycznych.

Oferta przewodów teleinformatycznych w naszym sklepie jest bardzo szeroka i różnorodna, a to powoduje, że można znaleźć w niej przewody do dowolnego połączenia. To produkty markowe o ściśle określonych parametrach. Można wśród nich znaleźć kable znanych producentów, jak LogiLink, Equip, Diqitus, Value, Gembird, InLine, StarTech, NetRack, Delock, Hama oraz innych firm.

Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 100 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
od 100 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni