Karty pamięci

Karta pamięci SanDisk SDXC 64GB Ultra Class 10 UHS-I (SDSDUN-064G-G46)

ID produktu: 667870
Zobacz produkty podobne
(34)
Zapytaj społeczności 2 pytania
 • Pojemność: 64 GB
 • Typ karty: SDXC
Opis
Specyfikacja
Opinie (34)
Pytania i odpowiedzi (2)
Gwarancje

Opis produktu

Karty pamięci SanDisk Ultra® SDHC/SDXC™ UHS-I są idealnym rozwiązaniem do użycia z aparatami typu „wyceluj i pstryknij” (od kompaktów do klasy średniej) i kamerami. Dzięki wysokiej pojemności i niezwykłej prędkości gwarantującej, że nie przegapisz żadnego momentu, karty te oferują wystarczającą ilość miejsca i poziom wydajności pozwalający na przechwycenie tysięcy zdjęć w wysokiej rozdzielczości i godzin nagrań w Full HD(1080p).

Karty pamięci SanDisk Ultra SDHC/SDXC UHS-I oferują niezwykle wysokie prędkości przesyłu danych do 40 MB/s*, co pozwala na szybsze przenoszenie zdjęć z aparatu cyfrowego lub kamery na komputer stacjonarny lub laptopa.

Stworzone do pracy w ciężkich warunkach, karty pamięci SanDisk Ultra SDHC/SDXC UHS-I są odporne na działanie wody, skrajnych temperatur, wstrząsów, pola magnetycznego i promieniowania rentgenowskiego5. Zostały one dokładnie zaprojektowane, wyprodukowane i zbudowane przez największego na świecie producenta kart pamięci wykorzystujących technologię flash.

FUNKCJE I ZALETY 

 • Rób najlepsze zdjęcia dzięki prędkości dwukrotnie wyższej2 niż w przypadku zwykłych kart SDHC
 • Nagrywaj doskonałej jakości wideo w rozdzielczości Full HD3 (1080p) dzięki standardowi Class 10
 • Błyskawiczne przesyłanie zdjęć i nagrań wideo przy prędkości odczytu dochodzącej do 40 MB/s*
 • Formaty SDHC™ (8 GB, 16 GB, 32 GB), SDXC™ (64 GB i 128 GB1)
 • Wybierz kartę pamięci do zdjęć i nagrań wideo, której zaufali fotografowie z całego świata
 • Rób zdjęcia w trudnych warunkach: odporność na działanie wody, skrajnej temperatury, wstrząsów, pola magnetycznego, promieniowania rentgenowskiego5
 • Organizuj swoje zdjęcia w łatwy sposób przy użyciu etykietek do podpisywania
 • Produkt objęty dziesięcioletnią gwarancją4 
 • ProofPoints
 • WarrantyLogos
 • FeaturesLogo

ZOBACZ SANDISK W AKCJI

 

WYBÓR ODPOWIEDNIEJ KARTY 

Wybór właściwej karty wiąże się z rozpatrzeniem wielu czynników.
Po pierwsze wszystko zależy od tego, czy karta ta będzie wykorzystywana do robienia zdjęć w wysokiej czy niższej rozdzielczości lub nagrywania w Full HD. Wybór ten może zależeć również od rodzaju pliku, w jakim zdjęcia będą zapisywane, np. pliki JPEG potrzebują mniej miejsca niż pliki w formacie RAW. Poniższa tabela przedstawia zestawienie pojemności zajmowanej przez typową „mieszankę” zdjęć i nagrań wideo.
 

200x200

 

Czym różnią się poszczególne modele kart pamięci SanDisk Ultra SDHC/SDXC UHS-I?

SanDisk oferuje szeroki wybór poziomów wydajności kart pamięci, z których każdy został zaprojektowany tak, aby obejmować inny zakres wymagań użytkowników. Jeśli karty pamięci SanDisk Ultra SDHC/SDXC UHS-I nie są poszukiwanym rozwiązaniem, zapraszamy do zapoznania się z innymi propozycjami. 

200x200

WYKORZYSTAJ W PEŁNI SWÓJ APARAT LUB KAMERĘ 

Wykorzystaj tę prędkość

Karty pamięci SanDisk Ultra® SDHC/SDXC™ UHS-I są dwukrotnie szybsze w porównaniu do kart SDHC/SDXC, co umożliwia lepsze wykorzystanie potencjału oferowanego przez Twój aparat lub kamerę. Te karty pamięci spełniają również wymagania standardu Class 10, gwarantując perfekcyjne rezultaty podczas nagrywania wideo w rozdzielczości Full HD (1080p). Stanowią one również idealne rozwiązanie podczas robienia wielu następujących po sobie zdjęć w wysokiej rozdzielczości (tryb seryjny) lub w przypadku zapisu robienia zdjęć w formacie RAW, korzystając z lustrzanki cyfrowej.

Pojemność, której potrzebujesz, aby zapisać więcej zdjęć

Przechowywanie takiej ilości zdjęć w wysokiej rozdzielczości i nagrań w Full HD (1080p), jaką mogą zrobić i przechwycić kamery i aparaty cyfrowe może stanowić spore wyzwanie. Dzięki kartom SanDisk Ultra SDHC/SDXC UHS-I już nigdy nie przegapisz odpowiedniego momentu na zrobienie zdjęcia z powodu zapełnionej karty. Nasze karty oferują jeszcze więcej miejsca niż potrzeba – nawet w przypadku „pamięciożernego” nagrywania w rozdzielczości Full HD i robienia zdjęć w wysokiej rozdzielczości, tak na wszelki wypadek.

Oszczędzaj czas

Karty pamięci SanDisk Ultra SDHC UHS-I umożliwiają przesyłanie zdjęć i nagrań na komputer z szybkością zapisu dochodzącą do 40 MB/s, umożliwiając spędzenie większej ilości czasu na ich obróbce.

Uzyskaj upragnione rezultaty w trudnych warunkach

Fotografowie robią zdjęcia nie tylko w zaciszu swojego studia. W przypadku niektórych aparatów, używane w nich karty muszą być w stanie sprostać ekstremalnym warunkom. Karty pamięci SanDisk Ultra SDHC/SDXC UHS-I są odporne na działanie wody, wysokich temperatur, wstrząsów, pola magnetycznego i promieniowania rentgenowskiego5, co oznacza, że możesz robić zdjęcia w każdym miejscu – od pustyni po górskie strumienie.

Karty, którym możesz zaufać

SanDisk projektuje i wytwarza karty SanDisk Ultra SDHC/SDXC UHS-I, kładąc nacisk na niezawodność, tak, aby można było im bezpiecznie powierzyć najważniejsze wspomnienia.

Teraz możesz robić zdjęcia bez żadnych obaw. Karty pamięci SanDisk Ultra SDHC/SDXC UHS-I objęte są dziesięcioletnią gwarancją4.

 

200x200
200x200

DANE TECHNICZNE 

 • Format: SDHC™ (8 GB-32 GB*), SDXC™ (64 GB i 128 GB1)
 • Pojemność: 8 GB-128 GB1 – patrz tabela pamięci i pojemności
 • Wydajność/prędkość: Prędkość odczytu do 40 MB/s*; prędkość zapisu jest niższa
 • Klasa prędkości nagrywania: Class 10
 • Kompatybilność: Kompatybilne z wszystkimi urządzeniami wspierającymi standard SDHC/SDXC i SDHC-I/SDXC-I UHS-I
 • Wymiary: 24 mm × 32 mm × 2,1 mm
 • Temperatura działania: Rób zdjęcia, gdziekolwiek się znajdujesz, od polarnych mrozów po pustynne upały, -25°C do 85°C
 • Temperatura przechowywania:-40°C do 85°C
 • Bezpieczeństwo: Zintegrowany przełącznik chroniący przed przypadkowym usunięciem danych
 • Wsparcie: Dziesięcioletnia gwarancja4

ZAUFAJ SANDISK 

Wszystkie produkty SanDisk zostały wykonane w zgodzie z najwyższymi standardami i rygorystycznie przetestowane w każdej fazie produkcji. Możesz zaufać wyjątkowej jakości, wydajności i niezawodności każdego produktu SanDisk. 


 Nie wszystkie urządzenia są kompatybilne z kartami pamięci SDXC. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt z producentem.

*Prędkość odczytu do 40 MB/s; prędkość zapisu jest niższa. W oparciu o testy wewnętrzne; wydajność może być niższa w zależności od urządzenia głównego, interfejsu, warunków użytkowania i innych czynników. 1 MB=1 000 000 bajtów.

1 GB=1 000 000 000 bajtów.  Część pamięci niedostępna do zapisu danych.

2Zwykłe karty pamięci oferują prędkość zapisu do 5 MB/s. 1 MB=1 000 000 bajtów.

3Wsparcie rozdzielczości wideo Full HD (1920×1080) zależne jest od urządzenia głównego, rodzaju pliku i innych czynników. Patrz www.sandisk.com/HD

4Więcej informacji na www.sandisk.com/wug.

5Dalsze informacje lub ograniczenia na opakowaniu lub na stronie www.sandisk.com/proof.

Specyfikacja

Opinie (34)

(34)
4.5/5
(34)
89% osób poleca
ten produkt
5
56%
4
32%
3
6%
2
3%
1
3%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
super karta
 • WADY:
 • - brak
Posiadam ten produkt Od kilku dni

Pytania i odpowiedzi (2)

Czy ktoś może mi wyjaśnić znaczenie parametru "szybka prędkość"? Wg opisu, czymś takim ta karta się ma charakteryzować...

Drugie pytanie - Jeśli to jest karta SDXC, to dlaczego ma takie niskie parametry przesyłu?
40 MB/s to raczej karta SDHC. Jak to jest?
SDHC i SDXC to znaczniki dotyczące pojemności. Prędkość jest opisywana za pomocą klas
Nie zgadzam się.
1. SDHC/SDXC - to oznaczenia dotyczące klasy pojemności, ale i szybkości przesyłu. Wzmiankowana karta ma pojemność klasy SDXC, ale szybkości przesyłu są godne chińskich podróbek. Ale mniejsza - widać producent uznał, że jest zapotrzebowanie na karty duże i wolne...
2. Określenie prędkość w j. polskim jest raczej przypisana do ruchu, np. wektorowego. Można ją określać np w m/s, rad/s, km/h... itp. Zaś szybkość w znaczeniu potocznym odnosi się do w/w, ale również do wielkości skalarnych, przepływu informacji, zmiany zjawisk, itp.
W tym rozumieniu przepływ informacji mierzony np. w MB/s, czy b/s to szybkość (przesyłu, transferu), zaś prędkość będzie wówczas, jak tę kartę wyrzucimy np. przez okno.
Zaś szybka prędkość to nie tylko pleonazm, to błąd. Może sugerować, że chodzi o przyspieszenie - czego?
Opisujący jak sądzę ma jakieś wykształcenie techniczne i pojęcia prędkość, szybkość powinien rozróżniać, a już na pewno nie powinien takiego masła maślanego napisać.
Wystarczyło poprawić opis, a nie pisać o klasach... ;)

Pozdrawiam
karta jest class 10 i tyle jest +/- max zapis
studenciaki w morele jak zwykle nie umieją czytać z zrozumieniem

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
10 lat
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (34)

Pytania i odpowiedzi (2)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Natec M33 Logo NPG-0364, Hama CAT5e STP 20 m Szary (305980000), Cullmann XCU outdoor Action 300 (99520), MicroConnect CEE 7/7 - C13, 3m (PE020430), Teka TL 1-52, Ami Play Obroża półzaciskowa Cotton L 32-50 cm [b] x 2,5 cm Pomarańczowy, Vakoss TP-2597S 13000mAh Srebrny, Nestle GOURMET Ala Carte 85g sasz. Indyk z warzywami, NoName Nakładka Ultra Slim do Samsung S8 transparentna (GSM027722), Easy Flamastry 12 kolorów - WIKR-009474, Delock HDMI - HDMI, 1.5, Czarny (83738), Philips SC Avent 501/00, Cooler Master AMD AM4 Upgrade kit (RR-AM4B-H6V2-R1), BGtech Karafka Milk Super krowa czarny 1L (BGTE0026), GSM City CASE ETUI SLIM 0,3MM TRANSPARENT HUAWEI HONOR 10, Hama NEOPRENE 13.3 Srebrny, nemo Etui wsuwka skórzana SONY XPERIA Z1/Z2/LG G3 czarne (biały środek), SWATCH Zegarek damski Swatch GL121, SDXC