Kalkulatory biurowe
Do koszyka

Kalkulator Canon AS-120 HB EMEA (4582B001AA)

ID produktu: 357619
Zobacz produkty podobne
(3)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Ilość pamięci: 1 pamięć
  • Rodzaj wyświetlacza: 12 pozycyjny, LCD
  • Rodzaj zasilania: Bateryjno-słoneczne
Opis
Specyfikacja
Opinie (3)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Kalkulator nabiurkowy z 12-cyfrowym wyświetlaczem. Posiada zasilanie bateryjno-słoneczne z możliwością wymiany baterii.

Specyfikacja

Bateryjno-słoneczne
12 pozycyjny
LCD
Plastikowa
Wyprofilowany wyświetlacz
Funkcja sprawdzania i poprawiania obliczeń
Obliczanie marży
Pamięć 120 kroków
Funkcja cofania
Funkcje biznesowe

Opinie (3)

(3)
5/5
(3)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam
  • ZALETY:
  • + .
  • WADY:
  • - .
Posiadam ten produkt Ponad pół roku

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
Gwarancja producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Wsparcie serwisowe: Zapoznaj się z informacjami niezbędnymi do wysłania produktu do naprawy. Obejmują one wyszukiwanie punktów serwisowych, czynności, które należy wykonać w celu uzgodnienia naprawy, i zestaw odpowiedzi na często zadawane pytania.

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (3)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Belkin kabel krosowy RJ45 CAT5e UTP 5m szary A3L791b05M-S, Titanum 2029, Hama etui Sleeve Lift M uniwersalne (991033590000), Hannspree HE196APB, Lynx CS Patchcord światłowodowy 50/125, OM4, SC-LC, 3m (DPX-50-LC/SC-OM4-3), Dingo obroża "Glamour" szer. 16 mm x 47 cm black - 13925, Dingo miska plastikowa prostokątna 0,3 l dla psa i kota - 24003, Mercury Etui I-Jelly do Huawei P9 lite, Dingo Kaganiec nylonowy dla psa - rozmiar 4, ANIMONDA Gran Carno Sensitiv 800g WOŁOWINA, MICHALCZYK I PROKOP Polecenie księgowania A5 (412-3 K), One For All Obrotowy uchwyt TV (WM4661), Delabie Tempostop ścienna chrom (746000), Casio Zegarek damski Retro LA670WEMB -1EF, Asarto Toner AS-LH211C / CF211A (Cyan), Osram ST CLAS A 51 7W/2700K E27 15000h , Gaming Minds Studios Rise of Venice Premium Edition, ESD, TelForceOne Pokrowiec Smart Venus Do Huawei P20 Pro / P20 Plus Czarny