Kable USB
Do koszyka

Kabel USB Lindy Kabel USB A - USB B 3.0 Lindy 31836 - 1m

ID produktu: 4971900
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

  • Bardzo solidnie i precyzyjnie wykonane
  • Kompatybilny ze standardem USB 3.0
  • Idealny do podłączenia drukarki, skanera itp.
  • W pełni ekranowany
  • przezroczysta izolacja zewnętrzna

Przewód jest nowy, w oryginalnym opakowaniu.


Długość
1m
Jakość przewodnika
Miedź beztlenowa OFC: 99.96%
Ekranowanie
Podwójne
Izolacja
Podwójna i solidna izolacja
Typ
Kabel
Standard USB
USB 3.0
Rozdzielacz
Pozłacane wtyki 24k złotem
Przepustowość
do 12Mbit/s

do 480 Mbit/s

do 5 Gbit/s
Gwarancja
24 miesiące

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Brother toner oryginalny TN-230BK (black), Fractal Design (FD-PSU-IN3B-650W-EU), Maximum Akcesorium montażowe 45 cm (1545), Lindy Patchcord światłowodowy LC/ST OM3 50/125um, Multimode, 20m (46386), TP-LINK SFP+, 3m (XC432-CU3M), Ami Play Sofa ZipClean 4 in 1 Kent XS 49[x]x40[y]x18[h] cm Biały, Lindy HDMI - HDMI (F/F), chromowany (41509), Lindy 4 Einsatzblenden für 2keystone SnapIn Modul für Wanddosen - 60552, MicroConnect Patchcord F/UTP, CAT5e, 0.5m, zielony (STP5005G), Cooler Master Masterliquid Lite 120L RGB (MLW-D12M-A20PC-R1), Leitz Panorama Standard A4 (42850001), Incood Plecak dwukomorowy Ptaki, NoName Etui Carbon Samsung S9 G960 czarny /black, GSM City ETUI CASE 4D FOKA SAMSUNG GALAXY S6, Raspberry Foundation Case do Raspberry Pi 3B / B+, czarny, Pilot Długopis żelowy POP LOL fioletowy, Lenovo Legion Y530-15ICH (81FV00X5PB) 8 GB RAM/ 128 GB SSD/, GSM City CASE ETUI BIAŁY MAT Xiaomi MI 8 standard, Smartools Akumulator 4 x AA 1000MAH MICRO USB-MICROBATT AA4