Hantle i kettlebell
Do koszyka

inSPORTline Hantla sześciokątna 7 kg (1183)

ID produktu: 1367681
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Czarno-srebrny
  • Materiał wewnętrzny: Stal
  • Rodzaj: Hantle
  • Waga [kg]: 7
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Hantla sześciokątna inSPORTline 7 kg

 

Nowoczesne hantle jednoręczne inSPORTline 7 kg  przeznaczone do wszechstronnego użytkowania. Ergonomiczny uchwyt hantli wykonany z wysokiej jakości metalu, jest wyposażony w antypoślizgowe wgniecenia. Zapewnia doskonałą stabilność hantli podczas najbardziej wymagających ćwiczeń. Powierzchnia hantli powleczona jest warstwą z tworzywa sztucznego o zwiększonej odporności na ścieranie. Sześciokątny kształt hantli inSPORTline 7 kg zapewnia całkowitą stabilność hantli po jej odłożeniu.


Opis techniczny:


  • Wysokiej jakości metalowe tworzywo 
  • Ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt
  • Nowoczesny desing
  • Precyzyjna obróbka
  • Oznaczenie wagi na gumowej powierzchni hantli
  • Waga: 7 kg
  • Cena za 1szt


Wzmacnia te partie mięśni:

Specyfikacja

Rodzaj
Hantle
Waga [kg]
7
Materiał wewnętrzny
Stal
Materiał zewnętrzny
Chrom/poliuretan
Tworzywo sztuczne
Kolor
Czarno-srebrny

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Kinetronics Speckgrabber SG, Gembird VDE IEC320 C13/C14, 5m (PC-189-VDE-5M), InLine RCA (Cinch) x2 - RCA (Cinch) x2, 1, Niebieski (89701P), ADATA UV150 32GB (AUV150-32G-RBK), CyberPower PR1500ELCD, NTT System NAB1240B, Trust Smartphone Car Charger Czarna (20151), Grand Taśma dwustronna 50mm 25m (130-1210), Hama Fine Art Spiral kreide 28x24 50 (2108), Dingo smycz skórzana przedłużana ozdobna "ROYAL" szer. 2.0 cm dł. 200 cm, red, WAM Jak skutecznie zarządzać czasem? Film DVD - 150808, MicroConnect Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC, 9/125, OS2, 30m (FIB441030), Western Digital My Passport for Mac, 2.5'' 4TB USB 3.0 (WDBP6A0040BBK-WESE), HP Ink Tank 415 All-in- One Wireless (Z4B53A), nemo Etui kabura pionowa rubber LG K10 2018/K11, Green Cell USB-C 45W PD z przewodem USB-C i dodatkowym portem USB, MODECOM MC-CG2U2Q Royal Zasilacz USB do samochodu z gniazdem, Dell DELL Alienware 17 51m-6496, Belkin bezprzewodowa 10W Wireless Charging Pad Czarny (F7U082vfBLK)