Fisher Price Tomek i Przyjaciele Duża lokomotywa metalowa Emily
- Materiał: metalowe
- Wiek: Od 3 lat
- Zobacz pełną specyfikację
Mali kolejarze mogą odgrywać swoje ulubione przygody z wyspy Sodor dzięki tej kolekcji dużych metalowych lokomotyw Tomek i Przyjaciele od Fisher-Price(R). Każdy kolorowy pojazd jest inspirowany inną postacią i posiada detale dobrze znane dzieciom. Maluchy mogą zebrać swoich ulubionych bohaterów, aby zabawa w popychanie lokomotyw była jeszcze bardziej różnorodna. (Lokomotywy są sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności). Pociągami można bawić się z dowolnym zestawem Tomek i Przyjaciele, by przeżywać nieskończenie wiele przygód na wyspie Sodor. (Lokomotywy i zestawy do zabawy są sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności).
- Kolekcja dużych metalowych lokomotyw inspirowanych ulubionymi postaciami z bajki Tomek i Przyjaciele (sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności).
- Lokomotywy są kompatybilne ze wszystkimi torami Tomek i Przyjaciele (zestawy z torami sprzedawane oddzielnie, zależenie od dostępności).
- Każda lokomotywa ma plastikowe łączniki, aby można ją było przyczepić do innych lokomotyw, pojazdów i wagoników (sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności).
- Zestaw zawiera 1 lokomotywę do popychania inspirowaną bohaterem z bajki Tomek i Przyjaciele.
- Dla małych konduktorów od 3 roku życia.
- Materiał metalowe
- Wiek Od 3 lat
Market
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu