Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Dysk zewnętrzny Promise Apollo Cloud Storage 4TB (F40HFCA00000001)

ID produktu: 1042164
Zobacz produkty podobne
  • Interfejs: USB 3.0, Ethernet (RJ-45)
  • Pojemność dysku: 4 TB
  • Typ Dysku: HDD
  • Wielkość dysku [cale]: Brak danych
  • Wodoodporny: Brak danych

Opis produktu

Apollo firmy PROMISE to niewielkie i ciche urządzenie współpracujące z towarzyszącą mu aplikacją Apollo Cloud, dzięki której przechowywanymi danymi możesz wygodnie zarządzać na Macu, telefonie iPhone lub iPadzie. Możesz przechowywać, wykorzystywać i udostępniać dokumenty, zdjęcia i nagrania wideo z każdego miejsca za pomocą dowolnego urządzenia*, mając gwarancję prywatności i bezpieczeństwa... bez comiesięcznych rachunków. Doskonałe dla rodzin, małych przedsiębiorstw, domowych biur i niewielkich zespołów w dużych przedsiębiorstwach. Zaproś innych użytkowników do zaufanego kręgu, w którym będziecie korzystać z urządzenia Apollo. Każdy użytkownik otrzymuje własną prywatną przestrzeń i nadzoruje udostępniane pliki.

Wygodna instalacja i bezproblemowe użytkowanie w każdym miejscu

Nie trzeba być specem od sieci komputerowych i montowania komputerów, aby korzystać z urządzenia Apollo. Wystarczy podłączyć magazyn danych Apollo do routera z dostępem do Internetu, włączyć na Macu, telefonie iPhone lub iPadzie intuicyjną aplikację Apollo Cloud pobraną z App Store, zarejestrować urządzenie Apollo i zacząć przechowywać i udostępniać dane.

Dostęp do osobistych danych z każdego miejsca

Ty i zaufani użytkownicy możecie przechowywać treści w prywatnych przestrzeniach udostępnianych przez magazyn Apollo i korzystać z nich z dowolnego miejsca w sieci. Z pojedynczego urządzenia Apollo może korzystać aż 10 indywidualnych użytkowników.

Automatyczne przesyłanie obrazów z Rolki z aparatu i strumieniowa transmisja nagrań wideo

Każdy użytkownik może korzystać z opcji automatycznego przesyłania nowych treści z Rolki z aparatu na wszystkich urządzeniach iOS. Można bezproblemowo odtwarzać nagrania wideo i wszelkie inne multimedia.

Prywatna przestrzeń i nadzór nad udostępnianymi plikami

Ty i każda osoba w zaufanym kręgu otrzymuje własną prywatną przestrzeń w urządzeniu Apollo i może niezależnie nadzorować, komu udostępnia pliki, a komu nie. Możesz udostępniać wybrane treści także osobom nie będącym członkami kręgu, zupełnie tak jak w kontach w chmurze.

Zapewnione prywatność i bezpieczeństwo, z opcją łatwego tworzenia i odtwarzania kopii zapasowych

Możesz spać spokojnie, wiedząc, że wszystkie Twoje dane są przechowywane w bezpiecznym miejscu na urządzeniu Apollo. Co więcej, wszystkie Twoje transakcje dostępowe w sieci są szyfrowane. Możesz nawet zgrać dane z urządzenia Apollo na zewnętrzny dysk USB, a następnie ponownie przesłać je do magazynu Apollo — wszystko to jedynie za pomocą kilku stuknięć na Macu lub urządzeniu iOS.

Funkcje społecznościowe

Znajomi i rodzina mogą komentować udostępnione pliki, zdjęcia i nagrania wideo w obrębie całkowicie prywatnego środowiska.

Opływowa, minimalistyczna i solidna konstrukcja

Atrakcyjnie wyglądające urządzenie Apollo zgrabnie prezentuje się na półce, biurku czy obok domowego centrum rozrywki, ale można je także po prostu schować w szafce. Jest bardzo ciche i zachowuje odpowiednią temperaturę. Minimalistyczny wskaźnik LED wyświetla status urządzenia.

Specyfikacja

Biały
Typ Dysku
HDD
Wodoodporny
Brak danych
Ethernet (RJ-45)
USB 3.0
Zastosowane technologie
Kensington Lock
Sprzętowe szyfrowanie
Kabel Ethernet
Skrócona instrukcja instalacji
Zasilacz

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: MODECOM tusz MC-BR1100 / BR980 (LC-1100Y / LC-980Y) Yellow, NoName TV siatkowa (ANT0040), FSP/Fortron 12V/7Ah baterie do UPS Fortron/FSP MPF0000100GP, Hama RAMKA BELLA CZARNA 20X30 (316810000), Zebra Adapter MC3000 Czarny (25-70103-03R), Clatronic RK 3567, Olympus LH-55B Lens Hood do M918 (N3862700), Tracer Mobile battery 2200 mAh czarny TAKBAT45203, Trust UrbanRevolt Fyber Headphone szaro-zielone (20080), Clatronic WKR 3624, Nobo Karteczki T-Card, rozmiar 2, szare (2002010), HP Adapter Slim PFC, 120W (732811-001), DJI Bateria TB47, 4500 mAh, Inspire 1 (PART87-TB47), Logo DVI HDMI, 2, Czarny (28817), XFX GTR & RS Series (MA-AP01-RLED), Palit GeForce GTX 1080 Ti GameRock Premium 11GB GDDR5X (352 bit), DVI-D, HDMI, 3xDisplayPort, BOX (NEB108TH15LCG), Displate Princess Leia S, 4 TB Ethernet (RJ-45) Brak danych