Dyski zewnętrzne
Do koszyka

Dysk zewnętrzny G-Technology USB-C 8TB (0G05675)

ID produktu: 4764153
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Pojemność dysku:
  • 4 TB
  • 8 TB
  • 10 TB
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje i usługi
Raty i leasing

Opis produktu

Pojemny dysk na biurko, pełniący rolę banku danych dla wielu urządzeń. Obsługuje standard USB 3.0 i USB-C.

Specyfikacja

Srebrny
Typ Dysku
HDD
Wodoodporny
Nie
Thunderbolt
USB 2.0
USB 3.0
USB 3.1
USB C
Zastosowane technologie
Kabel USB 3.0
Kabel USB-C - USB-C
Skrócona instrukcja obsługi
Zasilacz

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Assmann mini-USB 1.8m CANON AK 672M-2, Konica Minolta Toner TNP-27Y YELLOW 6.0k A0X5253, Kenwood Wykrojnik do makaronu Spaghetti Quadri (AT910006), Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - FC/UPC SM 9/125 G652D 2m (54044), Veho VSS-015-M8, Lindy RJ-45/RJ-45 kat.6 S/FTP Szary 0.3m (47700), Sandberg 631-00, Parker Urban Nightsky Blue CT T2016 (1931581), Trixie Legowisko Jimmy 55x45 cm szare, SYNTEZA CLUB4Ł KOT 100 g SASZ. GULASZ Z WĄTROBY, MSI GV62 8RD-018XPL 32 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/ Windows 10 Home PL , SoundMagic ES20BT czarne, Ubiquiti UniFi Wave2 AC AP,, NoName Silikon 3D Sam G920 Miś brązowy/brown Galaxy S6, MPM-Quality Spray czyszczacy do tablic suchościeralnych 125 ml (00103-W), GSM City SZKŁO HARTOWANE 3D CAŁY EKRAN SAMSUNG J3 2017 J330 CZARNE ŻELOWA RAMKA , Hama Mission 14'' Rose Gold, TelForceOne Pokrowiec Smart Magnet do Samsung J5 2017 , everActive zamiennik Canon LP-E6, 1600 mAh (EVB019), 3.5 Thunderbolt 8 TB