Dyski zewnętrzne
Do koszyka

Dysk zewnętrzny Buffalo MiniStation Safe, 1TB (HD-PNF1.0U3BB-EU)

ID produktu: 736148
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Pojemność dysku:
  • 1 TB
  • 2 TB
  • 3 TB
  • 4 TB
Kolor:
  • Czarny
  • Czerwony
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje i usługi
Raty i leasing

Opis produktu

Dysk zewnętrzny 2,5" marki Buffalo z serii Safe o pojemności 1TB. Posiada superszybki interfejs USB 3.0. Dodatkowo jest odporny na wstrząsy oraz nie potrzeuje dodatkowego zasilania.Kompatybilny z systemami Windows 8, 7, Vista, XP, Mac OS 10.4-10.9.
Waga to tylko 170g. Wymiary 79.5x16x115mm (szerokość x wysokość x głębokość).

Specyfikacja

MiniStation
Czarny
Typ Dysku
HDD
Wodoodporny
Nie
USB 3.0
Zastosowane technologie
Wstrząsoodporny

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: APC wymienny moduł bateryjny RBC29, Gorenje BO 635 E11X, InLine Rysik Paint Brush (55465W), MicroConnect Patchcord światłowdowy SC/PC-SC/PC, 62.5/125 OM1, 1m (FIB220001), Logo płyn do ekranów, aerozol, 50ml, MicroOptics Moduł nadawczo-odbiorczy SFP+, Twinax (MO-SFP-H10GB-CU3M), Dingo Glamour nr 1 Bladoróżowe (13123), ScreenShield Szkło do Huawei Honor 7 (HUA-TGHON7-D), Vasco Translator Premium 5" + scanner, Centropen marker czerwony permanentny okrągła końcówka 2,5mm (585660104), KIEL-TECH Teczka wiązana (4-95005), Gembird RJ-45/RJ-45, kat.6, U/UTP, czarny, 0.25m (PP6UF-0.25M/BK), Equip Kabel USB-A M - micro USB M 5pin 2.0 1m (Z13351), Spigen Etui Neo Hybrid Galaxy S9+ Gunmetal, FunnyCase ETUI NADRUK MAKE TODAY AMAZING HUAWEI P20, Omega 3w1 MICRO-USB TYPE-C LIGHTNING 2A 1,3M , Runic Games Torchlight II Steam Gift, Lenovo V330-15IKB (81AX00H6US) 12 GB RAM/ 512 GB M.2/ 500GB HDD/ Windows 10 Pro PL , Roline Patchcord - RJ-45- 2 m - UTP - CAT 6 - czerwony (21.15.1541), 1 TB 2.5 USB 3.0