Dyski zewnętrzne

Dysk zewnętrzny ADATA Durable HD680 1TB microUSB3.0 Yellow (AHD680-1TU31-CYL)

ID produktu: 5327160
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Pojemność dysku:
  • 1 TB
  • 2 TB
Kolor:
  • Czarny
  • Niebieski
  • Żółty
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje i usługi
Raty i leasing

Opis produktu

Przenosząc swoje dane na drodze, będziesz chciał się upewnić, że są dobrze chronione przed uderzeniami, upadkami i ciekawskimi oczami. Wyposażony w solidną konstrukcję warstwową, czujniki wstrząsów i 256-bitowe szyfrowanie AES, ADATA HD680 spełni Twoje oczekiwania!

Ochrona wojskowa

HD680 jest zgodny ze standardem US Military MIL-STD-810G 516.6. Osiąga to dzięki trójwarstwowej konstrukcji, która składa się z amortyzującej silikonowej obudowy, wytrzymałego bufora i amortyzowanego mocowania dysku twardego. Powoduje to że zewnętrzny dysk twardy może przetrwać upadek z wysokości do 1,22 metra.

 

Dużo miejsca do przechowywania

W dobie wideo 4K i innych treści o wysokiej rozdzielczości, GB po prostu już nie wystarczają. Na szczęście HD680 ma pojemność do 2 TB.

 

Trzy kolory do wyboru

HD680 jest do wyboru w kolorze czarnym, niebieskim i żółtym, aby dopasować się do osobowości i innych urządzeń.

 

Wygodne prowadzenie kabli

Napęd ma sprytny rowek, który otacza jego obudowę, służąc jako wygodny sposób przechowywania odłączanego kabla USB. Gdy nie jest używany, wystarczy odłączyć kabel i owinąć go wokół HD680.

 

Czujniki wstrząsów

Upuszczenie lub uderzenie dysku twardego może spowodować błędy i uszkodzone sektory. HD680 wyposażony jest w czujniki wstrząsów, które informują o wykryciu uderzenia lub wstrząsu za pomocą czerwonego wskaźnika.

 

Twoje dane są bezpieczne dzięki szyfrowaniu AES

Szyfrowanie 256-bitowe AES chroni dane i chroni je przed wzrokiem ciekawskich.

 

 

 

Specyfikacja

Żółty
Typ Dysku
HDD
Wodoodporny
Brak danych
USB 3.1
Zastosowane technologie
AES 256-bit

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Digitus Patch cord FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m DK-2533-01, LogiLink DVI HDMI, 10m, Niebieski (CHB3110), Brennenstuhl Alu-Office-Line zwykła 4 gniazd 1.8m srebrny (1394000414), Roline Patchcord światłowodowy, 50/125um, LC-SC, OM3, 1m, turkusowy (21.15.8711), Vsonic VSD3, MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6 SF/UTP Biały 2m (STPX602W), Tetra TetraWafer Mini Mix 100 ml, Manhattan Universal 32"-55" (461320), Edding Marker Do płyt CD 0.5-1mm Zielony, Expression Toner Premium KHL-252P / CE252A (Yellow), Esperanza HDMI - HDMI, 0.3m, Czarny Czerwony (EB210 - 5901299948057), GSM City CASE ETUI ARMOR SREBRNY XIAOMI REDMI 4A, Dell Pursuit 15-17 cali (460-BCKK), nemo ETUI WHITE DIAMONDS COVER IPHONE 5 X BLITZ BLACK, PixelMetal Sombrero: Spaghetti Western Mayhem Steam CD Key, MuHa Games Thea: The Awakening Steam CD Key, Lenovo Legion Y530-15ICH (81FV00VWPB) 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 240 GB SSD/ Windows 10 Home PL , Asus TUF Gaming FX705 (FX705GD-EW070) 16 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/ Windows 10 Home PL , Silicon Power DDR4, 4 GB,2400MHz, CL17 (SP004GBLFU240C02), 1 TB 2.5 USB 3.1