Baterie i akumulatorki

Camelion Bateria CR2477 1szt.

Litowa
ID produktu: 999937
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Ilość [szt.]: 1
  • Napięcie [V]: 3
  • Rodzaj: Bateria
  • Rozmiar: CR2477
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

BATERIE - OGNIWA NIEŁADOWALNE (PIERWOTNE)

Najbardziej popularne ogniwa nieładowalne. Używane we wszelkiego rodzaju przenośnych urządzeniach potrzebujących do działania energii elektrycznej.

Baterie to ogniwa jednorazowego użytku.

Po rozładowaniu należy je zwrócić w punkcie zbiórki rozładowanych baterii, bądź sprzedawcy.

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
13001477
EAN
4260216455353
Informacje podstawowe
Bateria
Rozmiar
Ilość [szt.]
1

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Art AS-02 ściereczki czyszczące termos 100szt, Art AP-60A, Axis M1145-L (0591-001), Gembird Stacja dokująca HDD SATA 2.5'' + 3.5'' USB 3.0 (HD32-U3S-2), Delock HDMI Micro - D-Sub (VGA) + MiniJack 3.5mm 0.15m biały (65557), Libox Uchwyt Warszawa LB -130 17"-42", StarTech 8-port USB/PS/2 IP SV841HDI (SV841HDIEGB), Lynx CS Patchcord światłowodowy, 50/125, OM4, LC-LC, 2m (DPX-50-LC/LC-OM4-2), HSP Amortyzatory (HSP/06002), Ecozone Spray do codziennego mycia szyby prysznicowej, 500ml (ECZ01174), Reset2 R2firma Maxi - księga/faktury/magazyn/biuro rach.50firm/1st (ZECAC4), GSM City CASE ETUI SLIM 0,3MM CZARNY MAT HUAWEI MATE 10 LITE, KingHoff Stojak na noże z powłoką marmurową pomarańczowy (KH-1120), KingHoff STALOWY STOJAK NA RĘCZNIKI PAPIEROWE KINGHOFF KH-3922, nemo fancy Huawei P9 Lite mini czarny, NoName Etui Book Magnetic iPhone 7/8 różowo- złoty/rosegold, MSI GL73 8SD-233XPL 8 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/