Zegary i budziki Feeby (241)

Zegary i budziki Feeby

(241)
Producenci:
Feeby
AKTYWNE FILTRY
Czas realizacji zamówienia
Wybierz
Towar dostępny na magazynie
Wysyłka natychmiastowa Złóż zamówienie do 16:00, a towar wyślemy tego samego dnia roboczego!
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Towar dostępny na magazynie dostawcy
Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych i dłużej
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
Producenci:Feeby
 Feeby Obraz z zegarem, city 5 30x30
 Feeby Obraz z zegarem, london bridge 30x30
 Feeby Obraz z zegarem, pomost o zachodzie słońca 6 30x30
 Feeby Obraz z zegarem, serce na plaży 30x30
 Feeby Obraz z zegarem, morski brzeg love life 30x30
 Feeby Obraz z zegarem, martwa natura 30x30
 Feeby Obraz z zegarem, tea time 30x30
 Feeby Obraz z zegarem, Mojito 2 30x30
 Feeby Obraz z zegarem, hot tea 30x30
 Feeby Obraz z zegarem, zestaw do parzenia 30x30
 Feeby Obraz z zegarem, kawa 2 30x30
 Feeby Obraz z zegarem, drink wiśniowy 30x30
 Feeby Obraz z zegarem, cuba libre koktajl 30x30
 Feeby Obraz z zegarem, kawa z sercem 30x30
 Feeby Obraz z zegarem, serce z ziaren kawy 30x30
 Feeby Obraz z zegarem, trawa 30x30
 Feeby Obraz z zegarem, budda w kolorze 30x30
 Feeby Obraz z zegarem, love 6 30x30
 Feeby Obraz z zegarem, smile 2 30x30
 Feeby Obraz z zegarem, jasny kamień carpe diem 30x30
 Feeby Obraz z zegarem, kamienna kompozycja 30x30
 Feeby Obraz z zegarem, Dwa strusie 30x30
 Feeby Obraz z zegarem, jeleń 5 30x30
 Feeby Obraz z zegarem, para flamingów 2 30x30
 Feeby Obraz z zegarem, jeleń 4 30x30
 Feeby Obraz z zegarem, wilk 3 30x30
 Feeby Obraz z zegarem, wilk 2 30x30
 Feeby Obraz z zegarem, orzeł 30x30
 Feeby Obraz z zegarem, rodzina łabędzi 2 30x30
 Feeby Obraz z zegarem, carpe diem 2 30x30

Zegar czy budzik?

Urządzenia odmierzające czas są potrzebne w każdym domu i mieszkaniu – pełnią one nie tylko funkcję praktyczną, ale i ozdobną, dlatego podczas ich wyboru warto zwrócić uwagę na wiele istotnych kwestii. W ofercie sklepu Morele.net dostępne są zarówno zegary, jak i budziki. Przygotowane zostały one w różnych stylach, dlatego sprawdzą się w każdych wnętrzach. Jaki sprzęt warto wybrać? To oczywiście zależy od indywidualnych potrzeb. Zegar stojący lub wiszący często jest wykorzystywany wyłącznie do odmierzania czasu (zwłaszcza modele wskazówkowe), jednak nawet to w wielu przypadkach jest nieistotne. Liczy się bowiem design – w katalogu produktowym znaleźć można między innymi zegar ścienny retro, nowoczesny czy też specjalne urządzenie ozdobne. Osobną kategorię tworzy zegar dworcowy. Tego typu konstrukcje często są bogato zdobione, dlatego warto je odpowiednio dopasować do ogólnego wystroju domu lub mieszkania. Budziki są natomiast wybierany ze względu na swoją funkcjonalność. Sporą popularnością cieszą się przede wszystkim budziki elektroniczne, które poza uruchamianiem alarmu o wybranej godzinie, pozwalają na skorzystanie z wielu opcji dodatkowych, takich jak chociażby termometr (niektóre modele dysponują rozbudowanymi stacjami pogody), radio, kalendarz bądź możliwość wyświetlania zdjęć.

Zegar stojący, wiszący czy naklejany?

W ofercie sklepu Morele.net znajduje się ponad tysiąc produktów, dlatego warto dokładnie przeanalizować dostępne rozwiązania, by odpowiednio dopasować je do własnych preferencji. Kluczową kwestią wydaje się chociażby sposób montażu. W przypadku zegarów wskazówkowych, często preferowanym sposobem użytkowania jest zawieszenie urządzenia na ścianie. Zegar ścienny sprawdzi się zarówno w sypialni, jak i salonie czy też w kuchni. Po wyborze odpowiedniego miejsca na ścianie, będzie widoczny z każdego zakątka pomieszczenia, co zwiększy jego przydatność. Zegary i budziki stawiane są przydatne przede wszystkim w pokojach sypialnych, gdzie powinny być dobrze widoczne z pozycji łóżka. Osobną kategorię tworzy zegar naklejany, składający się z kilku lub kilkunastu elementów montowanych osobno. Pozwala to na tworzenie oryginalnych kompozycji.

Zegar i budzik – jak wybrać?

Typ urządzenia i sposób jego montażu to niejedyne kwestie, na które trzeba zwrócić uwagę. Niezwykle istotny jest chociażby materiał, z którego sprzęt został wykonany. Szeroki wybór panuje przede wszystkim w kategorii zegarów, które przygotowywane są z przeróżnych tworzyw. Sporą popularnością cieszy się chociażby zegar ścienny drewniany, który często jest opracowywany w stylu retro. Modele nowoczesne są zazwyczaj z metalu, a na rynku znaleźć można również konstrukcje papierowe, z tworzyw sztucznych czy też imitujące kamienie. Kolejną kwestią, która powinna zostać poddana analizę jest zasilanie zegara lub budzika. Wiele modeli stojących można zakupić w odmianie sieciowej, podpinanej do gniazdka. Jeśli jednak zegar lub budzik ma być montowany w dowolnym miejscu, lepszym wyborem okażą się urządzenia na baterie. Do tego wszystkiego dochodzą wszelkiego rodzaju dodatki, które spotykane są przeważnie w budzikach. Urządzenia podświetlane, z wyświetlaczem, higrometrem, termometrem czy też radiem wyróżniają się szerokim zastosowaniem.