Zegary i budziki JVD (374)

Zegary i budziki JVD

(374)
Producenci:
JVD
AKTYWNE FILTRY
Czas realizacji zamówienia
Wybierz
Towar dostępny na magazynie
Wysyłka natychmiastowa Złóż zamówienie do 16:00, a towar wyślemy tego samego dnia roboczego!
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Towar dostępny na magazynie dostawcy
Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych i dłużej
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
Producenci:JVD
 JVD Budzik RB9334.2 Termometr DCF77 Dni Tygodnia PL
 JVD Zegar ścienny JVD SH33.1 Łazienkowy Wodoszczelny
 JVD Budzik SB138.1 Termometr Sensor Light
 JVD Zegar JVD LC971 Pirat
 JVD Budzik SR266.4 Podświetlenie Drzemka
 JVD Zegar ścienny JVD H101.1
 JVD Budzik JVD SR623.2 Podświetlenie Drzemka
 JVD Zegar ścienny H12.6 Dziecięcy Transformers
 JVD Budzik SR220.3 Podświetlenie Drzemka
 JVD Budzik SR952.7
 JVD Budzik SR105.2 Prosty Czytelny
 JVD Budzik SR105.4 Prosty Czytelny
 JVD Budzik JVD SR672.2 Czytelny Podświetlenie Drzemka
 JVD Budzik JVD SR672.1 Podświetlenie Drzemka
 JVD Budzik JVD SR623.19 Czytelny Podświetlenie Drzemka
 JVD Budzik JVD SR672.6 Czytelny Podświetlenie Drzemka
 JVD Budzik JVD SR672.3 Czytelny Podświetlenie Drzemka
 JVD Budzik JVD SR672.5 Czytelny Podświetlenie Drzemka
 JVD Budzik SR105.3 Prosty Czytelny
 JVD Budzik JVD SRP037.5 Płynący sekundnik
 JVD Budzik JVD SR309.2 Bell Alarm
 JVD Zegar ścienny HP612.11 Cichy mechanizm
 JVD Zegar ścienny HP612.13 Cichy mechanizm
 JVD Zegar ścienny JVD HP612.12 Cichy mechanizm
 JVD Budzik JVD SR309.1 Bell Alarm
 JVD Zegar ścienny JVD HP612.2 Cichy mechanizm
 JVD Zegar ścienny JVD HP612.10 Cichy mechanizm
 JVD Zegar ścienny HP612.17 Cichy mechanizm
 JVD Zegar ścienny JVD HP612.1 Cichy mechanizm uniwersalny

Zegar czy budzik?

Urządzenia odmierzające czas są potrzebne w każdym domu i mieszkaniu – pełnią one nie tylko funkcję praktyczną, ale i ozdobną, dlatego podczas ich wyboru warto zwrócić uwagę na wiele istotnych kwestii. W ofercie sklepu Morele.net dostępne są zarówno zegary, jak i budziki. Przygotowane zostały one w różnych stylach, dlatego sprawdzą się w każdych wnętrzach. Jaki sprzęt warto wybrać? To oczywiście zależy od indywidualnych potrzeb. Zegar stojący lub wiszący często jest wykorzystywany wyłącznie do odmierzania czasu (zwłaszcza modele wskazówkowe), jednak nawet to w wielu przypadkach jest nieistotne. Liczy się bowiem design – w katalogu produktowym znaleźć można między innymi zegar ścienny retro, nowoczesny czy też specjalne urządzenie ozdobne. Osobną kategorię tworzy zegar dworcowy. Tego typu konstrukcje często są bogato zdobione, dlatego warto je odpowiednio dopasować do ogólnego wystroju domu lub mieszkania. Budziki są natomiast wybierany ze względu na swoją funkcjonalność. Sporą popularnością cieszą się przede wszystkim budziki elektroniczne, które poza uruchamianiem alarmu o wybranej godzinie, pozwalają na skorzystanie z wielu opcji dodatkowych, takich jak chociażby termometr (niektóre modele dysponują rozbudowanymi stacjami pogody), radio, kalendarz bądź możliwość wyświetlania zdjęć.

Zegar stojący, wiszący czy naklejany?

W ofercie sklepu Morele.net znajduje się ponad tysiąc produktów, dlatego warto dokładnie przeanalizować dostępne rozwiązania, by odpowiednio dopasować je do własnych preferencji. Kluczową kwestią wydaje się chociażby sposób montażu. W przypadku zegarów wskazówkowych, często preferowanym sposobem użytkowania jest zawieszenie urządzenia na ścianie. Zegar ścienny sprawdzi się zarówno w sypialni, jak i salonie czy też w kuchni. Po wyborze odpowiedniego miejsca na ścianie, będzie widoczny z każdego zakątka pomieszczenia, co zwiększy jego przydatność. Zegary i budziki stawiane są przydatne przede wszystkim w pokojach sypialnych, gdzie powinny być dobrze widoczne z pozycji łóżka. Osobną kategorię tworzy zegar naklejany, składający się z kilku lub kilkunastu elementów montowanych osobno. Pozwala to na tworzenie oryginalnych kompozycji.

Zegar i budzik – jak wybrać?

Typ urządzenia i sposób jego montażu to niejedyne kwestie, na które trzeba zwrócić uwagę. Niezwykle istotny jest chociażby materiał, z którego sprzęt został wykonany. Szeroki wybór panuje przede wszystkim w kategorii zegarów, które przygotowywane są z przeróżnych tworzyw. Sporą popularnością cieszy się chociażby zegar ścienny drewniany, który często jest opracowywany w stylu retro. Modele nowoczesne są zazwyczaj z metalu, a na rynku znaleźć można również konstrukcje papierowe, z tworzyw sztucznych czy też imitujące kamienie. Kolejną kwestią, która powinna zostać poddana analizę jest zasilanie zegara lub budzika. Wiele modeli stojących można zakupić w odmianie sieciowej, podpinanej do gniazdka. Jeśli jednak zegar lub budzik ma być montowany w dowolnym miejscu, lepszym wyborem okażą się urządzenia na baterie. Do tego wszystkiego dochodzą wszelkiego rodzaju dodatki, które spotykane są przeważnie w budzikach. Urządzenia podświetlane, z wyświetlaczem, higrometrem, termometrem czy też radiem wyróżniają się szerokim zastosowaniem.